Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak stím naprosto nesohlasím ze je fifa lepší fotbal.Schvalne jsem si ji pujcil a 14 dní hrál a musim rict ze ze zacatku me ta omacka kolem co fifa nabyzí docela dostala ale cim vic zapasu jsem odehral tim jsem byl vic a vic znechuceny hlavne defenzivou to je ve fife 16 hruza.Naopak v pesku jsem mel z kazdeho odebraneho mice nebo z kazdeho povedeneho skluzu paradní pocit ze jsem ten souboj s obrancem proti utocnikovy vyhral ve fife mne prijde ze ta obrana neni vubec dotazena.secteno podtrzeno at jsem se snazil fie prijit na kloub sebevic je vracena spet a pes zase vrni v ps4
  • Na PC je to docela ořezaný,ale na PS 4 to vypada lépe.textury jsou ostřejší trávník vypada konecne k svetu ne jen rozmazaná textura.Celkově je pes dost lepsí myslím tim vzhledove na ps4.Pokud se srovnává Fifa s peskem tak by se mely porovnavat konzolove verze tam je to hodne vyrovnany mozna je na tom pesko i o chlub lepe.
  • Dlouho jsem mel rad PES. Ale letosni dil (na PC) je totalni ulet. Uz od prezentace, vzhledu, grafiky - pusobi to jako hra z pred peti let! Jiste, pozlatko je jen podruzne hratelnosti, nicmene bohuzel i ta mi prijde jako zasekla pred nekolika lety. Nechapu to, nerozumim tomu. Ten dil je pro me jako navrat o par let nazpatek.
  • To je zase hodnoceni laika. Nejvetsi prednosti PESka byly a vzdy budou MODY, diky nim mas opravene tymy/hrace/kopacky/balony, pridane ligy, stadiony, vylepsenou grafiku, atd. K te rychlosti, kazdy kdo venoval PESku alespon 10 minut vi, ze v nastaveni jde snizit rychlost. Ja osobne stejne jako minuly rocnik hraju na -1 a prijde mi to akorat. O MP meli pravdu, tam je FIFA lepsi. Ale v singlu se FIFA na Psa se svymi slabymi mody a spatnou tvorbou postav absolutne nechyta.
  • Fifa nebo PES... Rocket League!!!
  • cumpi3
    no ja nevim...pro ja si stahnul u pro eva rychlost o jeden stupen a nemuzu si stezovat...hratelnost me bavi, licence za me vyresil patch *4*
  • Pravda, příště by to mohl doříct celé
  • up_er
    tak to ani omylem...
  • ja tomu proste nerozumim proc tu sitovou hru nedokazou poradne vychytat, pritom uz to v minulosti fungovalo viz. PES6, to byl valec, kdyz jsme hrali 2vs2 a nebyl zadny problem ani nekolik hodin v kuse, jooo to byla parada *13*
  • Hratelnost je ciste vec nazoru. Mi se letos naopak daleko vice libi PES co se hratelnosti a dojmu z fotbalu tyce. Jako asi jeden z mala jsou u me Licence nekde az na poslednim miste, navic v PES na PC vychazi pravidelne modpack, takze to hlavni "vyhodu" pro vetsinu lidi maze. Co me ale zajima nejvic jsou moznosti multiplayeru. Tam bohuzel PES ne a ne udelat poradny pokrok a nevim proc, ale PES6 kde slo hrat uplne v pohode alespon 2vs2 online je snad porad neprekonano. Nevic ty turnaje a podobne, v tom bohuzel FIFA valcuje.
  • že je PES rychlejší než FIFA, zkusil hrát online ? mě se vždy demo FIFA her líbilo, ale když se postí online tak bych šel zvracet, PES je v onlinu skoro totožný se singlem, ale to připojování a net code fakt bolí :-(
  • Mart9
    Dobře to Petr rozsekl, je vidět, že je to odborník. Akorát se neměl bát říct narovinu, že je FIFA lepší především i kvůli hratelnosti, nejen soupisky nebo komunita. Je to prostě lepší fotbal a hotovo.
  • Povedené video!! Jen pozor na tu Spartičku!!! BU BU *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit