Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě by zajímalo co bude se součastnými předplatiteli LEVELu, kteří mají časopis zaplacený na celý tento rok. Zvlášť potom co bylo uvedeno, že předplatné bude stát méně, stejně tak i časopis.
  • Fajn video a da sa niekde predplati LEVEL pre SK
  • LOL, senzační. *1*
  • Ano! Do televize !
    http://i.imgur.com/zlGmo1Y.jpg
  • MACHOgejmr
    Ideje? Bába tě poleje! Lukáš v tomhle díle hláškuje vpravdě klasicky :D

    A Draken v podcastu? !!!
  • Tak!
  • nie, nevadi to nikomu, lebo on je doma!, oni nie, ale osobne mi to nijak neprekaza, nepotrpim si na metrosexualov :D
  • Do "televize"?
  • Což o to, já bych si LEVEL i předplatil, ale buď bez příloh, nebo jen s kodama na steam. DVD mechaniku už totiž nemám. :)
  • blixa
    Jakej prohlizec a jakou verzi prehravace (html5 vs flash) pouzivas?
  • blixa
    Tak teda prrrr, ja mel tenhle tejden kosili ;)
  • ucho
    a že ty chodíš do monitoru v takovým sepraným triku ti nevadí?
  • Ahoj kluci váš pořad se mi líbí ale nemohli byste chodit do televize řádne upravení a ne v džínsách a vytahaném triku *11*
  • Bych chtěl vidět tebe, debile, prej ublížný výlev. V jeho pozici bych to nenapsal líp
  • Reklamy sou na hovno, ale prestavka mi tak nevadi.
  • Pilgrim66
    Ano zkoušel. 10 stran je deset stran. Jsou to hlavně recenze, což je asi to, proč si většina lidí kupuje Level. Uznej, že jsi neměl pravdu.
  • Star wars, EA, frostbite, DICE ... preskinujeme BF3 a mame hotovy fps star wars *11* *13*
  • omg a zkoušel jsi to vůbec stáhnout? Je tam okopčených 10 stran :) Jinak komplexní skeny nových čísel neexistují jak už jsem psal. A ani se nedivím, od odchodu staré redakce to šlo od desíti k pěti a ten ublížený výlev co měl ta pupkatá panda Princ na eurogameru *7*
  • Pilgrim66
    http://uloz.to/xfX1NvD/level-220-quality30-rar

    Pro ty co pisi, jak bude elektronicka verze na share serverech. Prvni random cislo levelu, ktery me napadlo. Trvalo mi to asi 15 vterin to najit.
  • Ja to mam trochu jinak. Ja recenze na hry na netu prakticky vubec nectu. Prectu si recenzi az s odstupem casu, az kdyz hru dohraji (a to byva klidne i nekolik let od vydani hry) abych si tak porovnal svuj nazor. V takovem pripade si rad prectu recenzi v casaku, protoze dle meho jsou ve vetsine pripadech napsane lepe nez na webu (podobne, jako jsou videorecenze lepe udelane v hernich poradech nez na hernich webech) a jsou take velmi pekne graficky zpracovane. Ale hlavni duvod, proc se mi vyplati papirak koupit jsou tematicke clanky a specialni rubriky. Tematicke clanky na hernich webech prakticky nejsou a na specialni rubriky take clovek nenarazi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit