Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bianka.bibinacoolova
    milujem vás a camerona boyca *15* *14* *3* *3* *5* *5* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Prosím prosím REDAKCE !!

    Kdyby to šlo, chtěl bych poprosit redakci, jestli by mohli naklíčovat timeline. Označit tam kdy se mění témata. Jsem velice líný člověk a když se na to dívám po částech, tak se mi špatně hledá kde jsem skončil.

    Dík moc
  • Nejsem akademicky vytudovaný akustik/zvukař, ale v čem je takovej problém sladit hlasitosti z pěti vstupů(4xmic + 1xvidea)?
    • janchor
      V tuhle chvíli nejvíc v těch mikrofonech.
    • risa2000
      Taky se přimlouvám za to, aby ty stopy někdo do výsledného mixu "znormalizoval". Takhle se to dost špatně poslouchá, Martin není skoro slyšet ve srovnání s Pavlem.

      V minulém FC jsem si to samé všiml v audio verzi. Možná by si to měl pustit ještě někdo jiný, než ten kdo to mixuje, před tím, než to dáte na web.
  • Tak jsem se chtěl poprvé v životě zkusit podívat na Fight Club... Stačily mi dvě minuty. A já naivka si myslel, že podobné podcasty v anglických médiích jsou špatné. Ty dvě minuty Fight Clubu mi dost snížily laťku.

    (Omlouvám se, že jsem tak upřímný, ale tohle mě fakt zklamalo. Zvlášť úvod stylem: "hele, vole, ty vole ... už budu ticho, sorry...")
    • Paulcz
      je to taková čtvrtá cenová (mluva, vyzáž, nevrlost, chování, znuděnost, ospalost..), ale naproti tomu tak cca 1 z 10 podcastů pobaví :)
    • Pokud bys měl zájem o seriozní herní vysílání, tak zkus Hrej.cz, jejich youtube kanál, tam se dost do hloubky diskutuje o hrách.
      • Zkusím, díky za tip!
  • I když bych se rád na podcast podíval, tak bohužel kvůli zvukové hladině která jede jak na sinucovce když chvíli řve až mi to způsobuje fyzickou bolest a potom zase není nic slyšet na to kašlu.
  • Kupte bohonkovi kalhoty když sám na dlouhé nemá medializovat jeho chlupaté křívé nohy opravdu nebylo nutné *1*
    • heh, to je typ komentáře co člověka fakt umrtví *15*
      normální člověk snad takové věci snad neřeší ne *5*
    • jako to je trolling, nebo si jen nasranej a řešíš nesmysly?
    • milos.bohonek
      Příště to vidím na sukni.
      • Ronox
        Tak doufám s tvým sportovním nadáním, že budete replikovat Highland games!
      • sleepless
        Skotskou, Miloši, skotskou! Jsme domluveni :)
        • ales.smutny
          A já k tomu pustím nějaký hezký skotský dudácký pochod!
        • tak to bude v pořádku to je společensky oblek .....rozdrbaný pologatě jak pasáček ovcí s 8 století nikoli *1* ...je to jeho věc když se chce prezentovat jak vydlák co nemá na gatě klidně může *1* *1*
          • vlastik.plaminek
            Protože pařit si koule v dlouhých je tak příjemné...
          • Děláš si legraci? Vždyť jsou to normální kraťase. Co nosíváš ty? Ah, já zapoměla, že máš rád, když jsou varlata pěkně propocená.
            • Žel bohu varlaty nedisponuji, ale pro široké nohavice soudím, že budou vzdušné, což se o kalhotech s dlouhou nohavicí říci nedá *3*
            • Ty mas varlata na kolenou?
          • S tím "vydlákem" ses taky dobře prezentoval. *1*
          • http://bit.ly/11hJ5pq
            • naco?..za 30 let nebude o česku ani jeho jazyku nikdo vědět ted bude potřeba tohle :http://ucebnice.heureka.cz/moderni-spisovna-arabstina-vysokoskolska-ucebnice-ii-dil-oliverius-jaroslav-ondras-frantisek/#utm_medium=cpc&utm_source=google&utm_campaign=Dynamicke-reklamy&utm_term=_inurl:.heureka.cz/&gclid=CP_TuKWOs7cCFci23godlSIApQ
    • asi máš sebe hodně rád že? 1) nevidím křivý nohy 2) určitě jsi kuřbuřtt a 3) holíš si nohy
      a většina se mnou bude souhlasit, že Ty budeš horší než on
  • X Box Go Home, You're Drunk.
  • Paul_cz
    Dotaz: Jak k***adrát vypnu tu kreténskou reklamní kostku ?
    • Tjn taky mě sere, jen čekám kdy mi ta reklama přijde dveřma, dotěrný jak sviň *16*
    • psss, hej hej.. psss
      ...
      noscript
    • Cosi
      http://games.tiscali.cz/tema/podporte-games-cz-57248
    • Paulcz
      adblock
      • Pete.palis
        adblock nefunguje na všechny prohlížeče....
        • Na Operu ano a víc mne nezajímá *5*
        • adblock existuje pro vsechny tri nejvetsi prohlizece.
    • bizi
      Dost nevyrazne je vpravo nahore nad kostkou "zavrit" nalepene na horni reklamu. Nebo F5, pousti se to jen jednou
      • Stejně by jste si to měli nějak pořešit. Já reklamu chápu a nevadí mi, ale tohle je příklad toho, kdy je to už prostě naprosto za hranou.

        Reklamní okno vypnu, nebo i kliknu když mě zaujme, ale aby mi vyskočila kostka, která nemá na první pohled prvek kde se dá vypnout (žádnýho tlačítka zavřít jsem si vážně nevšiml), to je vrchol.
        • blixa
          No, ver tomu, ze zrovna lidi v redakci a ve vyvoji tyhle reklamy stvou taky :( Ale bohuzel to jednou za cas je potreba pretrpet, aby Games mohly fungovat..
          • Tak tak, ačkoliv mě to taky štve, tak vám rozumím. Pracuji na jedněch nejmenovaných stránkách a markeťáci nám tam také pořád dávají nápady na nové reklamy... :) A neuděláme nic...když to člověka ziví...
          • ucho
            a jsou nějaké statistiky, jak je takový typ reklamy "úspěšný"? nemyslím v klikání (kdy na to patrně lidé klikají ve snaze ji zavřít, když si nevšimnou zavíracího tlačítka). já třeba za tohle Axe nenávidím a nikdy si od nich nic nekoupím...
            • peterka
              Mě reklama nevadí pokud je k tématu, sem tam i na tu reklamu kliknu dobrovolně protože mě zaujme ...ale stímhle zbůsobem získávání pozornosti toho opravdu moc neprodaj ...opravdu nevím co má axe společnýho s hrama.
          • Tak si nechte občas zaplatit nějakou recenzi. Stejně sem tam dáte vysokou známku srajdě typu Proteus nebo Starseed Pilgrim, kterou stejně skoro nikdo nehraje, tak vytáhnete skore nějaké disco party hře přidělené k recenzi za odměnu Lukášovi. *1*
          • Trisska
            Ta kostka je ale fakticky běsná a nejde mi nijak vypnout! Jako normálně sem musela vypnout celej počítač, abych si mohla přečíst recenzi na Zeno Clash 2, protože mi tam pořád oxidovala! Jako fakt bych tu kostku nejradějc chytla a nacpala do zadku tomu kdo ji vymyslel!!! A co to vlastně na ní bylo za reklamu?? Jako ať vím co si nekupovat!!!!! *7*
    • Tak tak. Debilnější reklamu jsem ještě neviděl.

      Nedá se to nijak vypnout, jen refresh stránky.
      • Mne by zajimalo, jestli toho genia, co to sem dava i toho, co to navrhuje napadlo, ze takovato reklama kazdeho normalniho cloveka donuti se jim na ten produkt vys*at...
      • já tam mám normálně v pravým horním rohu křížek, kterej jí vypne...
    • f5 *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit