Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bianka.bibinacoolova
    milujem vás a camerona boyca *15* *14* *3* *3* *5* *5* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Prosím prosím REDAKCE !!

    Kdyby to šlo, chtěl bych poprosit redakci, jestli by mohli naklíčovat timeline. Označit tam kdy se mění témata. Jsem velice líný člověk a když se na to dívám po částech, tak se mi špatně hledá kde jsem skončil.

    Dík moc
  • Zkusím, díky za tip!
  • Žel bohu varlaty nedisponuji, ale pro široké nohavice soudím, že budou vzdušné, což se o kalhotech s dlouhou nohavicí říci nedá *3*
  • janchor
    V tuhle chvíli nejvíc v těch mikrofonech.
  • Paulcz
    je to taková čtvrtá cenová (mluva, vyzáž, nevrlost, chování, znuděnost, ospalost..), ale naproti tomu tak cca 1 z 10 podcastů pobaví :)
  • risa2000
    Taky se přimlouvám za to, aby ty stopy někdo do výsledného mixu "znormalizoval". Takhle se to dost špatně poslouchá, Martin není skoro slyšet ve srovnání s Pavlem.

    V minulém FC jsem si to samé všiml v audio verzi. Možná by si to měl pustit ještě někdo jiný, než ten kdo to mixuje, před tím, než to dáte na web.
  • Pokud bys měl zájem o seriozní herní vysílání, tak zkus Hrej.cz, jejich youtube kanál, tam se dost do hloubky diskutuje o hrách.
  • heh, to je typ komentáře co člověka fakt umrtví *15*
    normální člověk snad takové věci snad neřeší ne *5*
  • Nejsem akademicky vytudovaný akustik/zvukař, ale v čem je takovej problém sladit hlasitosti z pěti vstupů(4xmic + 1xvidea)?
  • Ronox
    Tak doufám s tvým sportovním nadáním, že budete replikovat Highland games!
  • Tjn taky mě sere, jen čekám kdy mi ta reklama přijde dveřma, dotěrný jak sviň *16*
  • Ty mas varlata na kolenou?
  • vlastik.plaminek
    Protože pařit si koule v dlouhých je tak příjemné...
  • Tak jsem se chtěl poprvé v životě zkusit podívat na Fight Club... Stačily mi dvě minuty. A já naivka si myslel, že podobné podcasty v anglických médiích jsou špatné. Ty dvě minuty Fight Clubu mi dost snížily laťku.

    (Omlouvám se, že jsem tak upřímný, ale tohle mě fakt zklamalo. Zvlášť úvod stylem: "hele, vole, ty vole ... už budu ticho, sorry...")
  • naco?..za 30 let nebude o česku ani jeho jazyku nikdo vědět ted bude potřeba tohle :http://ucebnice.heureka.cz/moderni-spisovna-arabstina-vysokoskolska-ucebnice-ii-dil-oliverius-jaroslav-ondras-frantisek/#utm_medium=cpc&utm_source=google&utm_campaign=Dynamicke-reklamy&utm_term=_inurl:.heureka.cz/&gclid=CP_TuKWOs7cCFci23godlSIApQ
  • I když bych se rád na podcast podíval, tak bohužel kvůli zvukové hladině která jede jak na sinucovce když chvíli řve až mi to způsobuje fyzickou bolest a potom zase není nic slyšet na to kašlu.
  • jako to je trolling, nebo si jen nasranej a řešíš nesmysly?
  • Děláš si legraci? Vždyť jsou to normální kraťase. Co nosíváš ty? Ah, já zapoměla, že máš rád, když jsou varlata pěkně propocená.
  • S tím "vydlákem" ses taky dobře prezentoval. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit