Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hruuza ako byto bylo ve skole-
  • Mě by docela zajímalo kdy konečně vznikne PacIn 2. Ten konec je dost nedořešenej.
  • yuri.sidius
    Dobře to Lukáš na konci roseknul, sem málem smíchy spadl ze židle. *1*

    jinak dobrej podkást, pobavil *4*
  • Nejslabší podcast v historii. Jo, jsou to možná srdcaři a dělají si ten svůj pořad, ale hry jdou IMHO mimo ten games obzor. Neumí mluvit z patra a když Fiola začal mluvit o jeho studiu game designu, spadl jsem smíchy ze židle.
    • Ronox
      Tak aspoň má pro to nadšení. Většina "quiterů" si řekne ha stáhnu si gamemaker a udělám hru. Spustí to jednou a skončí. Nedělaj žádný terno, ale to zapálení je hlavní a aspoň maj dobrý koníček ze kterýho možná vylezou i nějaký ty dobře talentovaný lidi.
  • Co ste vypli prispevky pre anonymov? *1*
    Asi vam 90 % percent diskutujucich napisalo, ze ta relacia stoji za pi ... *15*
    • Relácia *1*
    • Erien
      Klidně by to mohlo být všude.
    • blixa
      90 procent diskutujicich se neumelo chovat. Na nadavani na reláciu od nejruznejsich chytraku jsme si uz za ty leta zvykli..
      • Ronox
        Dobrej krok! Ono je pak možná přestane bavit dělat si furt fake maily s účtama a možná už to tu bude vypadat trochu čitelně :)
  • Takeho luzra ako Fiola aby si rok hladal. Ako mozu takeho cloveka brat do diskusie a ze studio gamedesignu? no to si snad robi z ludi p*del.
    To mi povedzte dovod? To akoze reciprocne potom on pozve na rozhovor moderatora s Fightclubu ?
    Ten clovek nevie o vyovoji hier a gamedesignu ani h****.
    • Suhlas, otazka je kedy nam zmazu miestne deti prispevky, a na kolko bude ban. Ale nam to nevadiiiiiiii *2*
    • Že nic neví o vývoji her? Říká ti něco Fiolasoft a PacIn?
      • Bohuzial ano.
    • až vyjdes ze zakladni skoly a zacnes neco delat tak poznas ze neni lehke se presadit a prestanes nazyvat lidi luzrama
      • jj az s nej vyjdes ty tak zistis ze nie kazdy kto sa niekam presadil je profesional a zasluzi si tvoju uctu. Ja nenazyvam luzrami ludi ale Fiolu.
  • moc sexy slečna
    • jo no a zadnej heterosexual v studiu . *1*
  • nejhorsi dil co jsem ani zdaleka nedokoukal.
    ti dva tvorove jsou neskutecne otravni a navic ta "slecna" se neda vydrzet poslouchat ani chvili.
    • temi otravnymi samozrejme myslim hosty
      je to podcast, lidi tam maji byt prijemni a posluchatelni
      • michelangelo
        A kdyby se tvoje pravidlo "prijemni a posluchatelni" melo aplikovat i na chat, myslim, ze bys sel z kola ven jako jeden z prvnich .)

        Podcast nesleduju, pac ho posloucham, ale taky jsem u tohohle dilu dlouho nevydrzel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit