Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na ten článek z Reflexu bych odpověděl jednoduše.
    Ano, chceme ve hrách znásilňovat a doufejme, že to do GTA 5 přidají. Proč? Ne proto, abychom mohli posilňovat svoje násilné choutky, ale kvůli podobným blbým článkům, jako je ten v Reflexu.
  • to uz radsej Tukana, ten ma aspon rozhlad v hrach a netrepal by cely cas o uncharted..
  • ja chci Grygara seniora, by si mohol pustiť space engine a urobiť nám virtuálnu prehliadku vesmíru s komentárom :)

    ale bude stačiť i Drda a jeho fekálni humor *1* inak škoda, že sa nenatáčal pri Spelunkách, za týždeň by mal vyššiu sledovanosť ako Pew.
  • vzdyt je spousta lidi kteri se objevili v podcastu a bylo/je super ze dojdou znovu kdyz treba maji co rict k tematu. nevim nac si stezovat. ucast v podcastu je dobrovolna a kazdej ucastnik si zaslouzi za ten "ztracenej cas" velkej dik
    nekdo nemusi vavru, jinej drdu, ty zase jestli to chapu macuru- a to teda nema chodit nikdo aby se vsem zavdecili? ja sem rad za kazdyho co mluvi k tematu a neni to nuda
  • ja bych chtěl zemana.ten rozumi vsemu takze by to tam rozsek.
  • ja chci Alžbětu Trojanovou :D
  • A já jsem rád za každého. Honza se dobře poslouchá :)
  • Připadá mi, že každej volá jen po Vávrovi a Drdolu. Takže pro změnu chci často Macuru! (aby furt neotravoval v bulváru a dělal něco užitečnýho)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit