Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • do nich lukas daj im, sami tak zda ze tam nikto nema trochu zdraveho rozumu

    http://www.youtube.com/watch?v=C4yIxUOWrtw
    • http://www.youtube.com/watch?v=0Q6UQ2QlRH0
  • ... a takovej clovek jako pan Grygar by prave nemel absolutne vubec nic psat o hrach typu Call of Duty (pomineme-li jaka v tomto pripade tato hra doopravdy je), jde mi halvne o nezaujaty postoj autora vuci temto titulum - vlastne ono je jedno jakym, a ne ze ten clovek je primocare vysazen proti nim, a pak dostane moznost psat clanky a recenze prave o nich, pak to tak dopada ... pane Smutný +1!
    • Thorar
      Možná si příště přečíst diskuzi a reakci LG než něco napíšu?
    • C-BEAM
      nemáš dosť recenzií na vyhlásených mainstreamových zahraničných serveroch, kde sú schopní dať týmto hrám ultimátne hodnotenie ? to chceš aj tu ? čo tak nejaká pluralita názorov ? nič ? pojem neznámy ? Jediná podmienka ktorú musí Lukáš splniť je to či má fpsky rád alebo nie, ak áno, má právo ich recenzovať, bodka.
  • Ten volající, kterej si stěžoval na to, jak se vyjadřujete, by se měl jít s prominutím vys*at. Mluvte jak vám papule narostla a neřešte to. Týpek mi připomíná mého spolubydlícího, kterej řeší, když někdo nakape v koupelně. Bude to podobnej kre*en, už podle hlasu a stylu vyjadřování.
    • Je fakt, ze pedanty taky rad nemam, ale konkretne u Martina Bacha se pod to podepisuji. Naopak myslim, ze Lukas G. a Petr D. jsou v tomhle smeru dost dobri a z vlastni zkusenosti vim, ze se to DA odnaucit. Clovek se musi vic hlidat. Ze zacatku to mozna povede k tomu, ze nic poradne nerekne, ale po par podcastech se to zlepsi.
      Proste jen trochu cviku a potu a pujde to.
  • Na tohle prostě musím jako reagovat :D .Pane Grygare nepřeháníte to už stím hejtováním? Taky nemám rád COD a medal ,ale očividně vy prostě nemáte FPS žánr rád vůbec takže bych vám fakt zakázal tyhle hry recenzovat.Pan Smutný měl na vás dobrý připomínky na který jste nedokázal smysluplně argumentovat. ,Za posledních 10 let nebo kolik jste říkal vyšlo plno FPS co přineslo něco nového a nebo minimálně to byli kvalitní FPS tituly.Jmenovitě: HL2,L4D,Borderlands2,Metro serie,Stalker,Far cry 3,Day Z,Bioshock serie a bylo by toho ještě spousty(a vím o čem mluvím protože já jsem taky začínal na doomoj,Hidden and Dangerous atd..).Takže za to že dědkovatíte a na FPS žánr koukáte s nostalgickýma brýlema za to fakt FPSka nemůžou.Přece jenom bych si na taková vyjádření dával pozor,přece nemluvíte doma ke kamarádům ale mluvíte ke komunitě která má FPS ráda :) Tu vaší recenzi na Metro Last light jsem rozdejchával dlouho.Neberte to špatně ,ale dejte se dohromady chlape
    *3*
    • C-BEAM
      Chlape keď už spomýnaš doom, tak v Doom 2, pred 19 rokmi si mohol vyjsť do pomerne veľkého otvoreného priestoru a čistiť jednotlivé miesta ak sa nemýlim i v poradí podľa svojho uváženia, navyše si mal zbrane a neprietelov 10krát nápaditejších a zábavnejších ako v ktorejkoľvek supermodernej vyhypovanej strielačke dneška. Tak mi tu spolu so Smutným nekecajte aký obrovský pokrok fps hry urobili. Samozrejme, že sa v mnohých smeroch zlepšili a do roku povedzme 2005 to bola normálna evolúcia technologická ale i evolúcia v hratelnosti, od vtedy však FPSky buď stagnujú alebo priamo padajú na hubu. A tých pár výnimiek rozhodne neudáva trend, ten dnes udávajú naprosto plytké hry ktoré ak odmyslím technický kabát sú vpodstate na úrovni Wolfa3D prepleteného filmečkami.
    • janchor
      Naopak, FPS žánr je jeden z mejch nejoblíbenějších, takže i proto jsem na něj možná extra přísnej.
      • to kafe neustad to je u ty hovomestsky radnice?
  • anfauglir.carcharoth
    :D dobrá práce kluci :D vždycky si vás rád poslechnu...
  • Jinak Grygar v těch střílečkách má pravdu, vím přesně jak to myslel, dnes po 20ti letech se ten žánr prakticky nikam neposunul... naopak... jeden příklad za všechnny - "vraťte se prosím do bojové zóny 10, 9, 8, 7 ... wtf ? - dál koridory, cut scény... hráč prakticky ztrácí invenci v té hře .. je jak na vodítku , další věc třeba AI .. kde to jsme ? Pořád tupá jako před 20ti lety s tím rozdílem, že tenkrát to bylo jedno víceméně, nebyl na to ani HW, ale dnes ?? A to se navíc bavím v rámci PC, na páčkovačích s jejich autoaimama to je totálně zabité ...

    A tohle, tohle je prostě .... http://www.youtube.com/watch?v=W1ZtBCpo0eU
    • presne tak, ted sem nedavno koukal z nostalgie na lets play half life a je neuveritelne, ze od te doby se ai vubec nikem neposunula, ba je to mnohdy jeste horsi
    • BookerDeWitt
      Nikdo tě ty hry hrát nenutí. Když ti tak strašně chybí minulý léta, tak si naprogramuj vlastní FPS hru a nebreč tu pořád dokola a dokola a dokola (nebo si postav stroj času a vrať se do tvé zlaté éry)... Je spousta stříleček, které nejsou tupé a koridorové jako CoD, stačí si jen umět dobře vybírat, což ty očividně neumíš a ještě k tomu stupidně generalizuješ a oháníš se páčkovačema a vším možným co se konzolí týče, protože za všechno přece můžou konzole, ne vývojáři, že?

      Jen tak mimochodem, napřed se podívej na tohle video s tímhle frantíkem a potom něco brblej o páčkovačích, lamo :))

      http://www.youtube.com/watch?v=bBrhkFjq7sM (CS:GO - s gamepadem na PC proti hráčům s myší + klávesnice)
      • Jsi hloupý. A ten tvůj gamepad není ani gamepad, je to defakto gamepad předělaný na myš vč. softwaru, něco si o tom zjisti.
        • Jistě, když dojdou argumenty, přijdou na řádu urážky. Mimochodem se softem nebo bez něj, jde tu o princip. S gamepadem se dostal tenhle týpek i do národní ligy Quakelive a porazil mnoho profesionálních hráčů s myší + klávesnice a to se počítá.
          • To je jako by jsi soutěžil s autama v kategorii do 2.0 N/A a dal si do toho přeplňování, to už nemá s atmosférou co dělat takhle překopaný...

            ARgumenty by jsi v první řadě musel mít ty, ale nemáš žádný, jen nějaký lživý nesmysl, to už je vážně zoufalost konzolisty. Jaké profi hráče prosímtě porazil s páčkovačem? :D Sorry, ale plácáš blbosti. Žiješ v době googlu, tak to aspoň použij, než něco plácneš.

            A čistě hypoteticky i kdyby to byla prava (JAKOŽE NENÍ), kolik lidí takovou věc má doma? nikdo...

            Gamepad je prostě nemotorná šíleně pomalá a hrozně nepřesná věc na hraní doomovek a podobných her.. to je použitelné maximálně na ty auta, bojovky apod. tj. hry, kde se ti nehýbe defakto obraz ...
            • Dál už se k tomu nemá cenu vyjadřovat, protože meleš pátý přes devátý a jako přirovnání mi předkládáš přeplňovaný motory... No to mě po*er.
        • taky mam pocit z toho, co pise v popisku, ze to je vlastne reklama na nakej soft
    • a kam sa posunul film??? To čo si vymenoval je len forma, obsah je podstatný a mení sa a hry sa vyvíjajú práveže radikálnejšie ako iné média.

      To čo si imho vymenoval platí pre AAA blokbastery ako Call of Duty a BF3 = čo sú vo filme synonymá Transformerov a Ramba. Tak nechápem, čo by si chcel. Koridor, cut scény sú pravé kvôli filmovému zážitku, inak sa to nedá docieliť žiaľ.

      AI musí byť tupá, keby nie, hra by sa nedal hrať. A okrem toho to nie je pravda.
      • http://www.youtube.com/watch?v=JOHyD49DaeA

        fps zmorfovaly v mms... (pominuli puvodni vyznam, klidne by to mohlo bejt monster mega schit)

        kazdej rozumnej clovek se musi pravem obavat, a co horsiho nam muze jeste nachystat next-de-gen? *6*
      • Tvé tragikomické přirovnání k filmům je zcestné.
      • Tak ohledně tý AI z tebou fakt neslohlasi, když AI je tupá tak hra ztrácí v hratelnosti docela dost, a´t už se jedna o AI spoluhráčů nebo nepřátel.
        • A to s tou AI myslíš vážně? Ty to budeš mít v hlavě dobře vyhrabany :)
          • To bylo na toho blázna nad tímto příspěvkem samozřejmě.
  • Ještě chvíli mluvte jak přihlouplí čecháčci a vypínám.. slova typu "slejzat" opravdu odmítám poslouchat :)
    • Jazz
      Vidíš to ?
      Já bych zase, jak se zdá, velkému množství lidí doporučil http://www.diktatorek.cz/Scholasticus/Cesky-jazyk/Tvaroslovi/Pridavna-jmena/Pridavna-jmena-vzor-privlastnovaci-help.html *3*
      • Jack1947
        A ja bych naopak rekl, ze prave Predator ma k tomu odsuzovanemu "cechacstvi" obcas z nas mozna i nejblis.
    • zjisti si neco o vyvoji spisovnyho jazyka a s hruzou zjistis, ze to ma nejbliz k nakymu moravskymu nareci... (proste se jim tenkrat hovorova cestina nezdala dost cool, tak to klasicky po intossky zkusily zmenit v neco vznesenejsiho)

      mne jako cechovi cestina nevadi, jsem pro vyhejbat se moravismus jak to jen jde *5*
  • najlepší bol ten telefonát o slovných parazitoch, ale pravdu povediac som si to ani nevšimol a ani potom čo to povedal...holt počutie všetkých Fight Clubov, tie s Drdom a Vávrom i viackrát zanechalo jako stopy...
  • Stačilo málo a už mohla bejt bitka Smutný vs. Grygar. Tak málo. Snad jindy. x(
    • Pan Smutný ví co říká !
    • Thorar
      Na debatu o feminismu a zobrazovani zen ve hrach to nemělo.
  • Nejlepší pravidlo ever! *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit