Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Simple Jack! http://static.fjcdn.com/large/pictures/cf/aa/cfaa76_809028.jpg
  • Mě to dělalo jenom u tohohe.
  • Já nevi, mě hned v první vřeřině napadlo "jé, hele, hríbeček". :) Ale co, nejsem tu od toho abych soudil.
  • Jo, mě to dělá taky přes celý video. Jak v Opeře tak i v IE10. Docela často vřádově vteřinách se na pár desítek milisekund sekne zvuk.
    Bůh ví jestli to není způsobeno tím znásilněním kamery ke konci.
  • Pustili jste si to vůbec před tím, než jste to hodili do éteru? Tohle mi příjde jako absolutně neprofesionální přístup. Ostuda.
  • kup si nove repraky, to praska iba tebe :)
  • Sakra, chlapi, udělejte něco s tím prskajícím zvukem. Záznam takhle prská už několik Fight Clubů.
  • Jo, a ještě jedna věc, můžete se přestat překřikovat? Hlasitost vyletí nahoru a nebaví mne pořád stahovat hlasitost. Dík
  • tvl, modni policajt, to je snad horsi jak fanboy *5*
  • no jo češi o svuj vzhled moc nedbaji
    http://www.metro.cz/silene-modni-kreace-cechu-v-mhd-aneb-bez-tricka-do-mesta-nelez-pr0-/co-se-deje.aspx?c=A130702_153540_co-se-deje_ava
  • Taky mne to nejak skobrta.
  • dík
  • ringmancz
    lezeš Doktorovi do zelí
  • učes dobry, +- i oblečení ujde (u mne za 4, kdybych to mel hodnotit jako ve škole kde 5 je nejhorší znamka). ale porad lepší nez zbytek osazenstva ktery bych hodnotil za 5.
  • janchor
    Jsem kadeřnici říkal, že ty moje neposedný vlasy potřebujou nějaký konečný řešení.
  • TheGGG
    Jestli chceš ve hře znásilňovat zahraj si rapelay a pak se běž nahlásit na policii ÚÚCHYLE *7*
  • conflig
    Já nevím já sem to ještě nehrál, psal jsem jenom to co trvdili vývojáři
  • Thorar
    A hlavně hodně...hm. No. Bratříčkování.
  • C-BEAM
    tak piráti skutočne nosili aj pásky cez oko a niektorí mali i drevenú nohu :) v tom čase sa rôzne infekcie končatín riešili amputáciami a mnohí samozrejme prišli o ruku, nohu či oko pri boji. Páska cez oko bola využívaná vraj pri bojoch kde sa prechádzalo z paluby do podpalubia aby bol zrak okamžite prispôsobený na tmu.
  • Jestli to má ukazovat, jací byli piráti ve skutečnosti, tak proč tam není znásilňování, vypalování vesnic, mučení, zabíjení civilistů a podobné chuťovky?
    Ono ohánět se realismem a "historickým" ztvárněním v PR je sice hezký, ale pak člověk dostane do ruky výsledný produkt a je zhnusen.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit