Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podepisuju na 100%!!! Je to hrozná škoda. Nečekám od Fightclubu suchou debatu, ale do háje scénář snad připravit jde ne? Poslední půlrok se často opakuje, že mluví o hře, o které se stejně ještě nic neví, místo aby se probralo tolik zajímavějších témat nebo aktuální hry... To mi přijde jako hrozně promarněná příležitost. Zvlášť s hostem, když tam pak sedí a nemá co říct. Nechápu, proč nějaký scénář mají, když jsou v něm témata pro nikoho v podcastu. Tohle by chtělo zlepšit, fakt *16* *16* *16*
  • Mě spíš fascinuje, že nejsou schopni se v redakci ani domluvit na tématu, který budou řešit. "Tak nám Karle řekni něco o tomhle..." "Nemůžu..." "Tak o tomhle" "Taky nemůžu". Proč tam ten Drda vlastně byl? Nemyslím to vůči němu špatně, nemůže za to a osobně by mě docela nas*alo, kdyby mě někdo někam pozval a ve výsledku bych byl nucen tlachat o nesmyslech, jak to nakonec dopadlo. Je akorát vidět, jaký mají v redakci bordel a že FC asi nejsou připravovány tak, jak by si zasloužily.
  • spook.y
    Já jsem nevyplnil asi 3 políčka a dal jsem další a ty políčka zrudla a napsalo mi to že musím vyplnit nebo tak něco mi to psalo. Nemohl jsem dát dál pokud jsem neměl vše vyplněné.
  • neznám je osobně, ale takhle z videjí mi přijde že jsou to dost protiklady, Poláček působí jako takový tichý introvertní intelektuál kdežto Drda je prostě neřízená střela, tak si třeba povahově moc nesedli
  • Paulcz
    to spíš Bach s tím idiotem :)
  • minarik1
    Nemusíš vyplňovat všechny kategorie....
  • Jason_dinAlt
    +1
  • smajdal
    Proč se Poláček k tomu Drdovi chová, tak jak se chová? Ten je tam fakt na facku.
  • spook.y
    FC dobrý, ale přijde mi absurdní se chvástat v podcastu jak Čtenářská Anketa o Hru roku dopadla podobně jako jejich. V anketě kde asi dost lidí nezná všechny hry, ale chce volit svého favorita a pak mu anketa nedovolí poslat hlas protože musí vyplnit všechna políčka. Tak to tedy vyplní samozřejmě z předvoleb her od redakce které tam u jsou. Člověk logicky klikne na něco ze seznamu než hledat vlastní hru. V povaze člověka to tak prostě je. Nemyslím to nějak špatně! Jen mi ta zmínka v podcastu přišla trapná.
  • Tak tenhle FC byl opravdu o ničem.
  • TheGGG
    Karel je takový milý hodný člověk, vždy si ho rád poslechnu
  • Inquisitor
    Teda se Sáblíkovou, že je zubatá kráva!(kráva je zakázaný?) s rovnátkama, trošku přehnal. On je zrovna ten poslední, který by měl kritizovat něčí vzhled. Jinak mi nijak nevadí, ale ani z něho nejsem tak na větvi jako většina. Smát se tomu že někdo řve v jednom kuse kurwa a do 3,14či?
  • Hnisavec
    Drda na Hrad....
  • To je smutne, ze si tolik lidi libuje v primitivnim hulvatstvi.
  • Sovy nejsou to čím se zdají být ;-)
  • Paulcz
    miluj bližního svého
  • Proboha co to bylo.. poslouchám FC v práci a nějak jsem od toho odběhl a při hovoru se šéfem se do chvilky ticha z repráku ozve Drda a jeho Já kurwa nevím :D
  • Ten tlustý pán je podle vystupování hádavý a sprostý primitiv. Toho uz tam nezvěte.
  • zdeeneek
    Nekteri z nas nerozlisuji veci jen na cerne a bile - poslouchat soucasnej dil FC a mit nazor, ze starsi dily byly lepsi se nijak nevylucuje.
  • promitac
    mno mohli ste fight club posunut o dva dni aby nam mohol karel rozpravat o TESO

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit