Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • risa2000
    Škoda, že se nikdo nepokusil porovnat, jak se to má na "next-gen" konzoli, proti PC nebo "old-gen" konzoli.
    Jinak, z Petrova argumentování jsem pochopil, že to je v podstatě standardní plíživka, která nepřináší nic nového a navíc má poměrně zásadní problémy (v nemožnosti používat věci stejně, kdy by měly jít používat stejně, nic moc příběh). Takže paradoxně, aniž bych to hrál, přijde mi, že 7 je tak akorát, co to mohlo dostat.
    • Keyz
      Jestli myslíš u hry Thief, tak nějaké fotky byly.
      Na PC a PS4 to vypadalo na první pohled podobně u staré generace byly vidět rozmazané textury na hlavní postavě.
      • risa2000
        No, já jsem na webu viděl nějaká videa, kde srovnávali PC, PS4 a Xbone, ale přišlo mi, že z hlediska hráče tam v podstatě rozdíl není, tedy, i když se technologie třeba liší, tak při hře to nemá téměř žádný vliv a nebo si toho ani nevšimnu. Druhá věc je, že zkoumat na videu na youtube to jestli to je plynulé, nebo to drhne a jestli to jede 1080p nebo jen 900p je celkem nemožné. Navíc, srovnání PS4 a Xbone není tak aktuální. Počítám, že by hodně lidí zajímalo, co mají doma PS3 nebo X360, jestli ta hra nějak výrazně utrpěla na těchhle platformách. Takže mě spíš zajímá nějaké jednoduché shrnutí z pohledu někoho, kdo to viděl, nebo ještě lépe hrál na next i prev genu.
        • Keyz
          Tuším, že na PC lze něco zapnout navíc / editovat nějaké soubory a pak to má na pohled lepší grafiku a taky to spotřebuje mnoho VRAM viz odkaz který jsem dával pod recenzí hry na www.pcgameshardware.de

          Ale co jsem viděl, tak to opět nechali podobné. Rozhodně tam jsou některé hnusné textury nějakých menších věci. To nechali stejné co bylo vidět na fotce ze hry. Bohužel.
          Kdyby to šlo lehce modovat, tak by to nějaký borec vyřešil aby byla radost pohledět i na drobné věci ve hře. Udělal by to zdarma a rychle.
          V nastavení asi bude množství tessellation jako bylo v heaven benchmark.
      • deridon
        na první pohled jo, PS4 byla na tom o něco lépe než Xbone. PS4 využívá o malinko lepší texture filter a paralax mapping, který u Xbone uplně chybí. PS4 je v 1080p a Xbone v 900p.
  • Soz ale tenhle díl nic moc, hlavně po tomhle díle nemám rád Bulíře ještě víc než předtím :-D Ty jeho slepé názory a podle něj jiný názory jsou prostě špatně ... ach. Hlavně že si furt mele to svoje :-D

    Jinak mi tam chyběl Lukáš spolu s Petrem Poláčkem které mám z FC asi nejraději :)
  • Nechapu proc expert na thiefa lukas, nema zadnou recenzi, text, video nebo cokoli k novemu thiefovi.
    Co ho z toho kleplo ? :(
    • Keyz
      Stejně ale bude výsledné hodnocení stejné :)

      Když to má být jednotné, tak jsi omezen v tom co tam řekneš.
      • mne nezajima nake blbe numero, mne zajima lukasuv nazor na noveho thiefa

        omezen co reknes si jen ty pac musis zapadat do svojich troll gati.
        • Keyz
          Hlavně v klidu. Pleteš si pojmy s dojmy.
      • ringmancz
        u posledních videorecenzí už tu známku z textové neukazují
      • janchor
        Textová recenze a videorecenze nemusí být "jednotné", viz třeba ta poslední na AC: Liberation.
      • Ja bych se toho az tolik nebal. U GTA V dal myslim Lukas najevo svoje hodnoceni ve videorecenzi docela jasne a taky nebylo zcela v harmonii s tim co se napsalo.
        • Keyz
          Jo to vím. Bylo to tuším u COD.

          Chtěl jsem říci, že to pak vypadá divně, když se to zásadně liší a na konci se tomu prdne stejně. Blbě jsem to napsal.

          Rád bych to viděl jinak. Často se prvně recenzuje verze pro konzole a pak je videorecenze PC verze a tam by tedy mohlo být povoleno jiné číselné hodnocení. I kdyby byla videorecenze stejné verze, tak by jsme alespoň měli jiný názor s jiným možným závěrem.
      • Mart9
        V té druhé větě nemáš pravdu.
    • janchor
      Videorecenze bude.
  • Ve 4 misi jsou 4 cesty, pod zemi, hlavni dvere, balkon a šachta ve střeše a pokud jde o psi a vrany tak vrany jdou zabit ohnivejma sipama a psi jdou uspat tema sipama s plynem nebo zabit.
  • Velmi nudný díl... =/
  • Super dil
  • pravidlo se dalo udelat treva takhle "a o thiefovi uz jen v temne ulicce"
  • konecne to byl fightclub .) jen vic takovych
    • zdeeneek
      Hm, ty chvile kdyz 3 lidi soucasne mluvi do mikrofonu, snazi se jeden druhyho prervat a neni nikomu poradne rozumet jsou fakt skvely. Navrhuju dokoupit jeste tak 2-3 mikrofony aby uz nebylo rozumet vubec ...
  • Bulířovo články jsem v Levelu miloval, jinak k diskuzy nic nemám, Thief tak jaký je jde mimo mě a nerozčiluji se.
  • WhySoSad
    Nevím co k tomu mají lidi pořád připomínky, je to v pohodě ! Vždycky si podcast hodim na flashku a poslouchám v autě na cestách *4*
    • Draken69CZ
      Maj dobrý díly, ale tenhle se mezi ně rozhodně počítat nedá. Když neshitstormuje Grygar tak tam maj Bulíře. Viz. můj koment v "Diskuse pro Redakce Fight Club - podcast"
      • WhySoSad
        Ale pořád si to poslechnu radši než rádio, takže za mě dobrý :)
        • Draken69CZ
          Tak jako kdyby měl dal někdo na výběr mezi uříznutím varlat a posloucháním FC #169 tak bych to asi zvážil no
          • WhySoSad
            Ale musím ti dát za pravdu, byly i lepší, většinou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit