Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • risa2000
    Tak si nejsem jist, jaké měly být ty změny v Levelu (kromě toho, že nevyjde v srpnu), ale pokud to mělo být to, že přestanou plné hry (což jsem se dočetl na EG), tak je to docela škoda. A taky je škoda, že jste to nezmínili ve FC, mohla se k tomu rozvinout diskuse.

    Druhou poznámku mám k přiznávání sponzoringu. Nemám nic proti tomu, když si herní novinář nechá zaplatit cestu, pobyt nebo něco jiného od herního vývojáře, vydavatele, distributora nebo prodejce, pokud to jasně uvede v článku, reportáži nebo čemkoliv, co díky tomu vznikne. Naopak, pokud to tam neuvede, tak už jen to samo o sobě naznačuje, že si není jist, zda skutečně dovede být objektivní. Navíc, dokud budou novináři, kteří píší o tomtéž, aniž by jim někdo něco zaplatil, tak je to nefér vůči nim
  • Draken69CZ
    Zajímavé že urážení konkurence se tu toleruje, ale jak někdo napíše něco proti gamesákum tak hned BAN! Udivuje mě že "honit" není zakázané přitom jeho slušná varianta ano, když jsem to napsal o Grygarovi tak BAN na dva dny. Přitom je to každodenní rutina tak 50% čtenářů tady, mě se to sazřejmě netýká viz. Pupendo. Tak a zas na dva dny máte pokoj *3*
    • Jack1947
      Ten kdo se chová slušně v mezích pravidel BAN rozhodně nemá, kdo se chovat neumí a nadává safra vždyt jsou to uplně normální pravidla netikety nebo ne. Slušné vyjadřování je to hlavní , jasně cenzura je přehnaná ale zase na druhou stranu funguje.
      • Draken69CZ
        Co ty tady pořád děláš mi je záhadou *7*
    • Amylee.Anderson
      Tvůj názor vyvrací to, že diskuze jsou skoro výhradně plný "něčeho proti gamesákům". Kdyby se banovalo jenom za to, tak v těch diskuzích nic neni.
      • Asi tak... Vyhrad je tu v kazde diskuzi milion a nikdo to nemaze. Obcas vidim mizet jen nejake pubertalni vykriky, urazejici cleny redakce. Zadna skoda.
      • Draken69CZ
        Koukám že jsi upravila původní příspěvek :D Ok asi máš pravdu, ale když jsem se párkrát opřel do Grygara tak to bylo vždy za BAN.
        • Tak jestli si se oprel nejakym dementnim vykrikem o honeni, tak se moc nediv... *7*
          • Draken69CZ
            Ne jen jsem poukázal na jeho zbytečnost ve FC, možná svým specifickým vyjadřováním, ale bez vulgarismů aspoň teda myslím :D

            /už vím byla tam m@sturbace a v@gína (ano zakázaná slova která najdete v každém slovníku)
            • Draken69CZ
              Njn vyrůstal jsem na Česká Soda a TELE TELE trocha nekorektního humoru ještě nikoho nezabila *3*
            • Draken69CZ
              Zas tam vypustil svou feministickou část svého já která pohlcuje minoritní mužskou část, taková narážka. Nepochopená narážka.
              • Reakce na příspěvek:

                Spis urazka si myslim. To priste zkus bez ni *3* Mit vyhrady a kerovat do nekoho a zesmesnovat ho, protoze s nim nesouhlasis, jsou trochu rozdily...
            • A jak souvisi neci zbytecnost s masturbovanim a vaginami?
  • Mart9
    Už někdy loni v létě jsem vám psal, abyste z toho udělali dvouměsíčník. Ten časopis má pravidelně dost stránek na to, aby ty dva měsíce normálnímu člověku vydržel.
  • Poláčku, na tvých preferencích skutečně nezáleží.

    Je to prostě a jednoduše: eɪˈliːt
  • ringmancz
    http://www.eurogamer.cz/articles/2014-07-17-asopis-level-v-srpnu-ani-zitra-neekan-nevyjde
    sice mu dělám reklamu, ale co :D

    "I prodeji bylo letní číslo vždy tím nejhorším v roce a navíc se nic moc neděje, bylo by v mrtvém období, kdy nejsou aktivní čtenáři ani herní firmy," musel s hořkostí v hlase přiznat šéfredaktor Martin Bach v podcastu Fight Club, ačkoli uvítal, že si ušetřili trochu práce a možná ušetří i nějaké peníze.
    • Jack1947
      Škoda že ten "JD" měl nakonec aspon v něčem pravdu no. *9*
    • LOL a ty komenty na EG. Jezismaria! :D Jako neverim ze to neni vyfabrikovane umele. Proste lidi nemuzou byt tak ... tak.. nahlavu.
      • Tilwaen
        Představ si, co už jen zde se sejde za sebranku. Tam to máš vše v bledě modrém.
        • doslova v blede modrem :))
    • Hodne sem se nasmal. V EG musi panovat dobre zoufalstvi.

      Neco co bylo normalne vysvetleno na rovinu a logicky, pochopeno kazdym nad iq 50, tak v EG z toho delaj aferu a nehoraznou "newsku" a slehaj to jak supr spravu vecera. :D

      Kvalitka ala nova. Zumpa v modrem.
    • Mortuus
      Jsem nevěděl, že Ojrogaymr je až takováhle žumpa *1*
      • deridon
        kdyby tam nebyla jedna určitá osoba, která dělá žumpu ze všeho, kde se vyskytuje, tak je to v pohodě server
    • Amylee.Anderson
      Jestli si jd u tohodle článku nedělá dobře tam dole, tak já jsem gumovej medvídek.

      (Upraveno na méně pohoršující verzi)
      • fakt je že jd to tu vybudoval a muj skromnej nazor je že toto osazenstvi to privede k upadku a ctenari prejdou jinam
        • toto osazenstvo z toho udelalo po jdho sabotovani, kdyz tajne vedl uz eurogamer, druhej nejctenejsi herni web u nas a nemit bonusweb idnes, tak jsou games s prehledem prvni...
          • navic k tomu vydavaji casak... kterej by mohl byt lepsi, ale tihle kluci u nas delaji dvojnasobek toho co ostatni a na VELMI slusny, dospely urovni. lecos jim nevyjde, ale snazi se, i kdyz za to maji porad nevdek... tomu ja tleskam
            • Jack1947
              Nevděk ? fakt... pár blbečků co si vylejvá srdéčko na foru samozřejmně anonymně se nepočitá nebo ano... néé frčej skvěle a jsem rád jen at je více LEVELU... kdyby LEVEL byl větší nezlobil bych se ale vím no. I to jak je je parádní.
        • dobrej pokus jd
          • Jack1947
            Když zase čtu co je ojrogejmr zač a hlavně ten pán J.D, jsem docela rád že jsem ho ještě tady nezažil i když věřím že tehdá možná když tu byl , byl jiný a lepší. Zjevně ho užírá nenávist/závist a nechápu proč... no to je fuk.
      • MickeyMutant
        A dneska další orgasmus! To už je druhé vyvrcholení ve třech dnech - aby to s ním neseklo.
        • Amylee.Anderson
          "Vynechání srpnového čísla se v dnešním světle jeví jako předzvěst hlubších ekonomických problémů okolo vydávání Levelu." *fapfapfapfapfapfap* :-D
          • Tilwaen
            To když se bezmála před rokem dozvěděl, že Level *končí*, tak musel být samou radostí téměř týden odvařený :-)
            • Amylee.Anderson
              Ale určitě ne tak, jako by byl odvařený z toho, kdyby skončil teď, teď je tam ta správná parta :-D
        • nekromant33
          nechte ho, on jen ví více a první!
        • Na zaciatku FC by malo byt upozornenie, ze budovanie kultu osobnosti v programe moze u niektorych osob sposobit prebytok sexualnej aktivity
  • Confederate Express nebude tak jednoducha kauzicka, pani vyvojari si vesele rozjeli Kickstarter na jinou hru a o prvnim vesele mlci.
  • Kedaro
    Co říkáte na soundtrack Transistoru, tam je těch zpívaných asi 5 kousků, koupil jsem se hrou, tak i předchozí Bastion.

    Pokud jde o registrace, mohli byste zařídit login přes G+
  • jeste cca pred rokem by jste slove youtuber, lets player nevypustili z huby a smali jste se co to jako je za modu. Pamatuju si to. No a ro se s rokem sesel a uz letsplejujete taky a resite to.
    • detail... no každý si chcel uhryznúť s koláča 12 ročných detí pre ktoré je nemožné aby si zapli hru bez slovného doprovodu a asistencie hehe... škoda že sa viac nevenujú hernej novinárčine ale riešia hento čo tu nikoho netrápi... pozrenie si nejakého gameplayu pred kúpením hry je vec iná
  • yenda1
    elite = "ilít"
    • elít
      • elájt
        • Ejlatramtrududít.
          • Chim
            Jelito!
            • deridon
              Kopyto!
  • Alex81
    K tem diskuzim, nechcete zacit banovat, ne troly, ale krmice trolu?
    • Víc než trolů a krmičů trolů, je tady lidí, kteří ostatní za troly označují a tím zaplevelují diskuze víc jak ti zlí trolové.
    • Kedaro
      Trolové se krmit musí, podle studie to jsou narcističtí psychopatičtí sadisti s machiavellismem, když se nenakrmí v diskuzích ještě vylezou ven a někomu něco udělají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit