Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Škoda že ten "JD" měl nakonec aspon v něčem pravdu no. *9*
  • Draken69CZ
    Co ty tady pořád děláš mi je záhadou *7*
  • risa2000
    Tak si nejsem jist, jaké měly být ty změny v Levelu (kromě toho, že nevyjde v srpnu), ale pokud to mělo být to, že přestanou plné hry (což jsem se dočetl na EG), tak je to docela škoda. A taky je škoda, že jste to nezmínili ve FC, mohla se k tomu rozvinout diskuse.

    Druhou poznámku mám k přiznávání sponzoringu. Nemám nic proti tomu, když si herní novinář nechá zaplatit cestu, pobyt nebo něco jiného od herního vývojáře, vydavatele, distributora nebo prodejce, pokud to jasně uvede v článku, reportáži nebo čemkoliv, co díky tomu vznikne. Naopak, pokud to tam neuvede, tak už jen to samo o sobě naznačuje, že si není jist, zda skutečně dovede být objektivní. Navíc, dokud budou novináři, kteří píší o tomtéž, aniž by jim někdo něco zaplatil, tak je to nefér vůči nim
  • Draken69CZ
    Njn vyrůstal jsem na Česká Soda a TELE TELE trocha nekorektního humoru ještě nikoho nezabila *3*
  • Jack1947
    Ten kdo se chová slušně v mezích pravidel BAN rozhodně nemá, kdo se chovat neumí a nadává safra vždyt jsou to uplně normální pravidla netikety nebo ne. Slušné vyjadřování je to hlavní , jasně cenzura je přehnaná ale zase na druhou stranu funguje.
  • Spis urazka si myslim. To priste zkus bez ni *3* Mit vyhrady a kerovat do nekoho a zesmesnovat ho, protoze s nim nesouhlasis, jsou trochu rozdily...
  • Draken69CZ
    Zas tam vypustil svou feministickou část svého já která pohlcuje minoritní mužskou část, taková narážka. Nepochopená narážka.
  • A jak souvisi neci zbytecnost s masturbovanim a vaginami?
  • Draken69CZ
    Ne jen jsem poukázal na jeho zbytečnost ve FC, možná svým specifickým vyjadřováním, ale bez vulgarismů aspoň teda myslím :D

    /už vím byla tam m@sturbace a v@gína (ano zakázaná slova která najdete v každém slovníku)
  • Tak jestli si se oprel nejakym dementnim vykrikem o honeni, tak se moc nediv... *7*
  • Asi tak... Vyhrad je tu v kazde diskuzi milion a nikdo to nemaze. Obcas vidim mizet jen nejake pubertalni vykriky, urazejici cleny redakce. Zadna skoda.
  • Draken69CZ
    Koukám že jsi upravila původní příspěvek :D Ok asi máš pravdu, ale když jsem se párkrát opřel do Grygara tak to bylo vždy za BAN.
  • Amylee.Anderson
    Tvůj názor vyvrací to, že diskuze jsou skoro výhradně plný "něčeho proti gamesákům". Kdyby se banovalo jenom za to, tak v těch diskuzích nic neni.
  • Draken69CZ
    Zajímavé že urážení konkurence se tu toleruje, ale jak někdo napíše něco proti gamesákum tak hned BAN! Udivuje mě že "honit" není zakázané přitom jeho slušná varianta ano, když jsem to napsal o Grygarovi tak BAN na dva dny. Přitom je to každodenní rutina tak 50% čtenářů tady, mě se to sazřejmě netýká viz. Pupendo. Tak a zas na dva dny máte pokoj *3*
  • Jack1947
    Nevděk ? fakt... pár blbečků co si vylejvá srdéčko na foru samozřejmně anonymně se nepočitá nebo ano... néé frčej skvěle a jsem rád jen at je více LEVELU... kdyby LEVEL byl větší nezlobil bych se ale vím no. I to jak je je parádní.
  • doslova v blede modrem :))
  • navic k tomu vydavaji casak... kterej by mohl byt lepsi, ale tihle kluci u nas delaji dvojnasobek toho co ostatni a na VELMI slusny, dospely urovni. lecos jim nevyjde, ale snazi se, i kdyz za to maji porad nevdek... tomu ja tleskam
  • toto osazenstvo z toho udelalo po jdho sabotovani, kdyz tajne vedl uz eurogamer, druhej nejctenejsi herni web u nas a nemit bonusweb idnes, tak jsou games s prehledem prvni...
  • Jack1947
    Když zase čtu co je ojrogejmr zač a hlavně ten pán J.D, jsem docela rád že jsem ho ještě tady nezažil i když věřím že tehdá možná když tu byl , byl jiný a lepší. Zjevně ho užírá nenávist/závist a nechápu proč... no to je fuk.
  • dobrej pokus jd

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit