Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    Ale určitě ne tak, jako by byl odvařený z toho, kdyby skončil teď, teď je tam ta správná parta :-D
  • Tilwaen
    Představ si, co už jen zde se sejde za sebranku. Tam to máš vše v bledě modrém.
  • Tilwaen
    To když se bezmála před rokem dozvěděl, že Level *končí*, tak musel být samou radostí téměř týden odvařený :-)
  • Mart9
    Už někdy loni v létě jsem vám psal, abyste z toho udělali dvouměsíčník. Ten časopis má pravidelně dost stránek na to, aby ty dva měsíce normálnímu člověku vydržel.
  • fakt je že jd to tu vybudoval a muj skromnej nazor je že toto osazenstvi to privede k upadku a ctenari prejdou jinam
  • deridon
    Kopyto!
  • deridon
    kdyby tam nebyla jedna určitá osoba, která dělá žumpu ze všeho, kde se vyskytuje, tak je to v pohodě server
  • Poláčku, na tvých preferencích skutečně nezáleží.

    Je to prostě a jednoduše: eɪˈliːt
  • Amylee.Anderson
    "Vynechání srpnového čísla se v dnešním světle jeví jako předzvěst hlubších ekonomických problémů okolo vydávání Levelu." *fapfapfapfapfapfap* :-D
  • LOL a ty komenty na EG. Jezismaria! :D Jako neverim ze to neni vyfabrikovane umele. Proste lidi nemuzou byt tak ... tak.. nahlavu.
  • Hodne sem se nasmal. V EG musi panovat dobre zoufalstvi.

    Neco co bylo normalne vysvetleno na rovinu a logicky, pochopeno kazdym nad iq 50, tak v EG z toho delaj aferu a nehoraznou "newsku" a slehaj to jak supr spravu vecera. :D

    Kvalitka ala nova. Zumpa v modrem.
  • nekromant33
    nechte ho, on jen ví více a první!
  • Na zaciatku FC by malo byt upozornenie, ze budovanie kultu osobnosti v programe moze u niektorych osob sposobit prebytok sexualnej aktivity
  • Mortuus
    Jsem nevěděl, že Ojrogaymr je až takováhle žumpa *1*
  • MickeyMutant
    A dneska další orgasmus! To už je druhé vyvrcholení ve třech dnech - aby to s ním neseklo.
  • Amylee.Anderson
    Jestli si jd u tohodle článku nedělá dobře tam dole, tak já jsem gumovej medvídek.

    (Upraveno na méně pohoršující verzi)
  • ringmancz
    http://www.eurogamer.cz/articles/2014-07-17-asopis-level-v-srpnu-ani-zitra-neekan-nevyjde
    sice mu dělám reklamu, ale co :D

    "I prodeji bylo letní číslo vždy tím nejhorším v roce a navíc se nic moc neděje, bylo by v mrtvém období, kdy nejsou aktivní čtenáři ani herní firmy," musel s hořkostí v hlase přiznat šéfredaktor Martin Bach v podcastu Fight Club, ačkoli uvítal, že si ušetřili trochu práce a možná ušetří i nějaké peníze.
  • Víc než trolů a krmičů trolů, je tady lidí, kteří ostatní za troly označují a tím zaplevelují diskuze víc jak ti zlí trolové.
  • Chim
    Jelito!
  • detail... no každý si chcel uhryznúť s koláča 12 ročných detí pre ktoré je nemožné aby si zapli hru bez slovného doprovodu a asistencie hehe... škoda že sa viac nevenujú hernej novinárčine ale riešia hento čo tu nikoho netrápi... pozrenie si nejakého gameplayu pred kúpením hry je vec iná

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit