Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tilwaen
    Tento FC byl náhodou dobrý, pokud jsi ho neviděl, tak si ho pusť ze záznamu :-)
  • Draken69CZ
    To svědčí jen o tom že si zbytečně vyhodil peníze za dvě PCčka.
  • Draken69CZ
    Co Pavel proved že mu udělali takovej menzes přeliv :D Sem si málem cvrknul.
  • To by musel Bulíř sedět na zemi, pač vedle Drdy se už na gauč nikdo nevejde..
  • Pavel nahodil vlasový přeliv? Že by první šediny? Každopádně slušivé *3*

    A mohli bychom mít Karla Drdu a Petra Bulíře dohromady v jednom fight clubu? To by bylo epic
  • celoush
    Neznáš Bartlovu typologii (MMO) hráčů? Explorer, Socializer, Killer a .... tradá Achiever?
  • C-BEAM
    vyzbierať všetky achievementy v Rambo : The video game.
  • Aky trest navrhujes?
  • Jack1947
    Aha, "Ajchy" tak to jsem o nic moc nepřišel. *3*
  • ja teda obecne neuznavam tyhle umely natahovace her (achievmenty a newgame+++++++), ale musim se priznat, ze v FTL jsem proste musel ty achievmenty udelat vsechny *5*

    nejtezi pro me bylo asi sundat tri pandulaky jednim paprskem anti-bio beamu, a to jsem nakonec jeste trefil jend dva a opravarenskou dronu, ale nastesti se to pocitalo jako treti
  • Nejlepší hláška Petra Bulíře na konec- Co to meleš... *1*
  • N7N7
    Zajímavé téma o těch achievementech... Na Steamu znám pár bláznů, kteří jsou sběrem achievementů doslova posedlí. Hru, která achievementy neobsahuje, by si nekoupili ani kdyby se na ni roky těšili. Raději si zahrají nějakou kravinu, která je ani nebaví, ale obsahuje hodně achievementů. Nějak nevím, co si o takových hráčích myslet... Jsou hloupí? Závislí? Zdegenerovaní? Lidi, které osobně znám a kteří byli dříve úplně normální, dnes v každé druhé větě užívají slovo "achievement". Jejich nekonečná honba za ikonkama a čísílkem na profilu je mi záhadou. Asi zase nějaká nová doba... *7*
  • C-BEAM
    "Romero Dooma nedelal" ... "Carmack delal Dooma sam"

    pochopim (i keď nerád), ak si už dnes ľudia nespomenú kto ten Romero alebo Carmack vlastne sú, čo v minulosti spáchali ale vysloviť myšlienku, že by niekto v tej dobe urobil hru ako Doom sám, tak to je už trochu moc.
  • Jaký je profil Petra Bulíře na PSN nebo jeho Xbox gamertag? Chci se s ním porovnat! :D
  • Romero má pravdu, ja mám 3 PC a konzolu žiadnu, ešte aj z mobilu som vymazal všetky hry :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit