Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja teda obecne neuznavam tyhle umely natahovace her (achievmenty a newgame+++++++), ale musim se priznat, ze v FTL jsem proste musel ty achievmenty udelat vsechny *5*

    nejtezi pro me bylo asi sundat tri pandulaky jednim paprskem anti-bio beamu, a to jsem nakonec jeste trefil jend dva a opravarenskou dronu, ale nastesti se to pocitalo jako treti
  • Nechci být nevděčný, ale pana Bulíře už dlouhodobě nepovažuji za nejšťastnějšího hosta.
    • Mart9
      Bulíř, Rybka, Vávra, Fuka, každý z nich je super host. Mám rád, když tam host hraje hlavní roli, když o tématu dokáže dlouho mluvit, je v obraze a má na věci vlastní názor.
      • To jo, ale chce to lepší téma než ečívmenty.
      • N7N7
        Přesně.
    • Draken69CZ
      Nejlepší host je p. Fuka. Tomu stačí říct kdy má přijít a na stole nechat lístek "Tak co na to říkáš?" o zbytek se postará on sám.
    • u mňa zasa patrí Bulir k najočakávanejším hosťom :)
  • Jaký je profil Petra Bulíře na PSN nebo jeho Xbox gamertag? Chci se s ním porovnat! :D
  • A zrovna když by se mi hodila audioverze, tak jí nedáte...
    • janchor
      Audioverze visí klasicky v pravém sloupci na hlavní stránce, případně na výpisu http://games.tiscali.cz/podcast/
  • C-BEAM
    "Romero Dooma nedelal" ... "Carmack delal Dooma sam"

    pochopim (i keď nerád), ak si už dnes ľudia nespomenú kto ten Romero alebo Carmack vlastne sú, čo v minulosti spáchali ale vysloviť myšlienku, že by niekto v tej dobe urobil hru ako Doom sám, tak to je už trochu moc.
    • Aky trest navrhujes?
      • C-BEAM
        vyzbierať všetky achievementy v Rambo : The video game.
  • Jack1947
    Abych se taky vyjádříl nějak věcněji k tématu... Ajchy - mě zas až tak neberou a navíc to je věc z konzolí a ted už to je tak rozšířené že to je v každé hře, jistě potěší po nějakém složitějším ukonu - okénka Achivement achived (na xboxu) ale že bych byl blázen do jejich sbirání to vůbec.

    Na pc, je to např horší ještě každá blbost vám dá ajch... ajch každou chvíly to už je nuda.
    Byl bych jak už se tu psalo proto, že by se ajchy nějak zredukovali aby např byly za těžší ukony a ano mohla by tam být i v sp nějaká ta odměna.
    • Miserius
      Tvoje věcný poznamky jsou vždy všechno, jen ne věcný
      • MickeyMutant
        Naopak, když odhlídneš od formy, tak je tam pár názorů k tématu.
        • Jack1947
          Nic si z toho nedělej miserius mě už přestal mít rád... *9*

          Ještě že si tady ty he/he a jiný co stále mě podporují. *3* Já si vás všech a vaší podpory moc vážím.
          • MickeyMutant
            Jen piš, Jacku, nenech se zastrašit. Přinášíš na tyhle stránky zdravý selský rozum (to je pochvala).
            • jacku zajímat co si kdo myslí by tě mělo, ale známkou vyspělosti je nenechat ze znechutit negativním názorem, tím nemám nic proti tobě, jen je to o přístupu, když dáš někomu najevo, že je ti jedno co si on myslí, zanechá na dotyčném dojem, že jsi pouze arogantní, i když to třeba explicitně nemyslíš, ale je důležité vzájemné respektování názorů, to pokud ale není jeden z těch "názorů" troling nebo snaha toho druhého shodit, což tady dělá spousta fanboyů, protože fanboyství je vždycky zlo ať už jde o jakoukoliv platformu nebo hru. Nemusím s tebou vždycky souhlasit, ale všímám si, že máš i na vcelku rozumné názory mínusy jen proto, že si Jack1947 a všichni tě tu znají a dají ti mínus ze zvyku, ale nic si z toho nedělej, mínusy a plusy jsou jako achievementy a žádný rozumný člověk si z nich nic nedělá. Peace, kéž by občas byla diskuse bez flamu, ale to bych toho asi chtěl moc
            • Jack1947
              Nechaápu proč si každý myslí že psát přestanu... *7* ( mě nezajimá co si kdo myslí) a jsem rád že to tak mají i ostatní.

              Jen mně nechápou a myslí si naivně že mínusy jsou nějaká zábrana či co... pokrytci. *7* Mě snad nikdy nikdo nezastaví ( leda výhružkou, možná nevím).
  • O čem si tak asi vykládají Petr Bulíř a Jarda Möwald? *1*
  • Romero má pravdu, ja mám 3 PC a konzolu žiadnu, ešte aj z mobilu som vymazal všetky hry :D
    • Draken69CZ
      To svědčí jen o tom že si zbytečně vyhodil peníze za dvě PCčka.
  • Jack1947
    Aha, "Ajchy" tak to jsem o nic moc nepřišel. *3*
    • Tilwaen
      Tento FC byl náhodou dobrý, pokud jsi ho neviděl, tak si ho pusť ze záznamu :-)
      • Jack1947
        Třebas jo no... nebo možná až příští. *3*
      • Draken69CZ
        Co na něm bylo dobrého? Krom Pavla kterej to naštěstí držel pohromadě. Petra Bulíře: Přišel pomachrovat o ajchách. Aleš Smutný: Jo občas něco řekl k tématu. Lukáš Grygar: Nic jako vždy, chatuje což je pro lidi co koukaj ze záznamu nebo poslouchaj mp3 fakt přínos a akorád si rejpnul do HL2 jinak jsem chvílema myslel že už odešel.
        • Tilwaen
          Přišla mi zajímavá všechna probíraná témata, Divinity asi nejvíce.
        • Chim
          Mě to náhodou přišlo fajn, takové na pohodu. Ale je fakt že ten Aleš byl tentokrát upovídaný asi jako Julka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit