Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tvl Gryrar taková pička co se do každýho naváží ale když se o něj někdo jen otře tak se může podělat, tenhle typ lidí miluju
  • Panove,pet minut stacilo k tomu,abych se uz nikdy nedival. Myslel jsem,ze se neco dozvim,ale opak byla pravda. Vole,debil a dalsi libustky svedci o urovni celeho serialu.
    • Warriosparky
      To není seriál, ale relace!
  • imo to natači podle nejakeho scenare a maji dopredu napsano co reknou
    • VaZqeZ_EU
      Páni, jseš fakt dobrej! Máš tutově pravdu!! *3* Ještě si zapoměl, že vždycky ten týden mezi díly, pečlivě nacvičují choreografii kam dát nohu, jak otočit hlavou, kdy mrknout atd... *15*
  • Mart9
    Sice je to dětinský, ale Lukáš ve 3:15 fakt zabodoval *1* *1*
    • A čím prosím Tě zabodoval? Tím že se chová jako nevychovaný spratek?
      • Mart9
        Mně to připadalo vtipný.
        • protože ti je 16 let
          • Mart9
            I na 16 let to gesto bylo moc dětinský, ale povedlo se *3*
    • Draken69CZ
      Jj je vidět že to jsou fakt kamarádi :D
  • yenda1
    No Petře P. tenhle díl si zabodoval a to především svou reflexí skoro až "thinking outside the box" ohledně Nintenda, příjemný tohle poslouchat. The Truth is Out There. A k tomu znuděnýmu obličeji = vůbec to není taková trága, znuděný a snobský chování vyzařuje z někoho jinýho.
  • celoush
    Po tomhle podcastu nebude Lukáš u vývojářů z Bohemky asi dvakrát populární *4*
    • myslim že vývojářum z Bohemky je nějakej zrzavej trotl který píše o hrách celkem ukradenej ;)
  • zdravim! konecne streda a FC! driv jsem na to nekoukal, ale poslednich 20 dilu hltam. Nasmeju se a mega se toho dovim! diky borci, jo a Level kupuju! at se dari a diky za vasi praci pro lidi!
    • doporucuju dily s Vavrou a hlavne tyhle dva starsi dily s Drdou (#87 https://www.youtube.com/watch?v=xwYJQcOBcyk a #97 https://www.youtube.com/watch?v=JSjR_OhvCgw )
      • Kedaro
        Jako by to bylo včera, co jsem na to koukal.
      • Dík.To ještě mělo šťávičku..
      • Vegen
        Na Fight club se rád koukám, ale oblíbené epizody opravdu nemám :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit