Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Celkom fajn je cervovo Nekonecny labuzo....podcast o Souls hrach bol najlepsi podcast v hernej brandzi od doby ako Vavra nakladal na Kickstarter v onych temnych casoch kdyz byli este herni bohove kruti a nelitostni
  • Do ní tigře...
  • Dogkiller
    Vážená paní Brožová, rád vám vysvětlím, proč není Microsoft mezi hráči oblíbený, ať si příště nemusíte cucat z prstu bláboly o jabkách a CocaCole. Svého času jsem si koupil originálku Street Fighter IV a hra po mně chtěla registraci na GfWL. Tak jsem se registroval, ale hra přesto nejela, pořád to házelo chyby, že služba nepodporuje můj region. Několik hodin jsem se s tím sral a nakonec jsem se musel znovu registrovat jako Angličan, abych to vůbec rozjel! Za celé ty roky nebyl Microsoft schopen přidat podporu České republiky. A do teď se neví, co s GfWL vlastně bude, kdy skončí a co bude s našimi hrami. Microsoft zkrátka kašle na hráče a proto ho nemají rádi. Teď koupili Minecraft za 53 miliard a přitom nejsou schopni zaplatit 3 lidi, aby přidali podporu češtiny do Xboxu One? Evidentně se nic nezměnilo a Microsoft zvysoka sere na hráče dál. Takže si sbalte ty svoje konzole, falešné úsměvy a PR kecy a táhněte odkud jste přišli, darebáci nenažraní!
  • Mato1987
    Ale vážne ma ten xbone externý zdroj, a ešte k tomu to je taká tehla :D tak to je fakt gól *15*
  • Chytrý, mluví k věci a má co říct, to je to co FC občas chybí.

    Leda, že bych do FC přijel. Ale není čas, no...
  • Mato1987
    Rybka *14*, veľmi fundovaný človek. Mohli by ho znova pozvať do fight clubu, ja by som sa nehneval
  • Mato1987
    No tak to je s tými exkluzivitami fakt biedne. Ale zase keď sa zamyslím a po zistení, že má na xbone výjsť ešte quantum break, tak tie exkluzivity sa dajú zrátať na prstoch jednej ruky a ešte k tomu je veľmi pravdepodobné, že tak ako ryse, dead framerate 3 a project spark výšli/vyjdú na pc tak taký istý osud môže očakávať okrem nich aj spomínaný quantum break ale aj sunset overdrive, to znamená, že za dva roky existencie tohto vhs prehrávača, ehm , teda pardon xboxone na konzolovom trhu sú na dokopy dve pravé first party exkluzivity, a to forza motorsport 5 a forza horizon 2. Fakt nevidím čo i len najmenší dôvod si tú predraženú a čo sa týka rozmerov predimenzovanú krabicu kúpiť.
  • Dogkiller
    Zajímalo by mě, jaké procento všech hráčů v ČR si ten Xbox One koupí. Podle mě to bude totální propadák. A ne že bych neuměl anglicky, ale udivuje mě, proč takový gigant jako Microsoft nezvládl lokalizovat těch pár položek v konzoli do češtiny. Windows 8 měli lokalizovaný hned, ale jasně, tam šlo o daleko víc peněz. Microsoft evidentně na české hráče kašle a už jen proto bych za ten krám nedal ani floka, uráží mě to.
  • ještě Farida a Radka!
  • Draken69CZ
    Si naposled viděl osciloskop v 80s když si byl na škole ne :D Jinak XONE se mi osobně líbí, neříkám víc nebo míň než PS4, ale má něco do sebe a nebydlíme jako Japonci abychom museli šetřit kde jakej cenťák. Vedle pořádnýhy zesíku zas tak velkej nevypadá.
  • No jako opravdu nechápu jak nekdo mohl stvorit tak ohavnou vec v 21stoleti kdy leti ted minimalismus jednoduchost oni udelají konzoli, která vypada jak Osciloskop a pritom maji napajaci zdroj venku to je proste facepalm...
  • Draken69CZ
    No moc připravená evidentně nebyla, něco jako "hele mám známou je po mateřský docela pěkná nenašel by se tu pro ní flek?" Přitom kde jakej UG (uhrovitej geek) by o tom dokázal mluvit hodinu z patra.
  • Draken69CZ
    Akorát by se pánové přeřvávali, moc velké osobnosti (sebestředný arogantní narcis) na jednom place. Pan Rybka mi tu docela chybí. Chytrý, mluví k věci a má co říct, to je to co FC občas chybí.
  • Microsoft "live" co dodat... Nicme bylo aspon sympaticke, ze priznala co rika ze to jsou PR kecy :D Jinak nevim zda se pletu pani z MS rikala napriklad jako exkluzivitku ORI na XO. Nicmene co ja vim nema to vyjit i na PC? Hlavne bych se rad zeptal chytraku inzenyru z MS proc "multimedialni" konzole neumi streamovat z NASu...
  • Mám sen o ultimátním podcastu s amsamblem DRDA,FUKA a VÁVRA to by byl doslova masomlýnek. Prosím prosím hoši splňte mi to
  • Vogon
    https://www.youtube.com/watch?v=zrzMhU_4m-g
  • Ti by se vzdali *3*
  • ringmancz
    Project Spark už má Windows betu
  • Mato1987
    Pani/slečna Brožová to nemá celkom v poriadku s tými exkluzivitami a počtami:D
    Vymenovala až TRI exkluzivity a konkrétne forza horizon 2, Sunset Overdrive a Project Spark.
    Všetky tieto hry stále nevyšli, to za prvé, a tak nie je úplne isté, či sa aspoň dve z nich neobjavia aj na iných platformách neskoršie tak ako to bolo s Dead Framerate 3 a RYSE the son of Bankruptcy.
    V závalu zúfalosti spomenula aj REMASTERED kolekciu Master Chief Sergeant of Master Sergeants Most Important Person of Extreme Sergeants to the Max a samozrejme Ori a blind forest, ktorý exkluzívny nie je.
    Myslel som, že PR osoby vedia lepšie verbálne šermovať, ale ťažko sa musí šermovať, keď je potrebné obhajovať tento VHS prehrávač, to je pravda.
  • Jack1947
    Ále zase sehala technika... nic nového pod sluncem... ( no dá rotum, když stream neprobíhá u nich, nebo tak nějak).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit