Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč ten hate v každém FC na Lukáše? Fakt nerozumím tomu, proč když se ve FC objeví Drda, tak každý jasá - jak krásně nadává, ale když někdo rozumně diskutuje, tak je to "hnuj"
    • Mně poslední dobou přijde, jako by tam měl každou chvíli usnout. Diskusní výkon tomu plně odpovídá. Biti jsme samozřejmě my.

      Jinak jako diskutér převyšuje Lukáš Karla o několik tříd. Když se mu chce, tak je to radost poslouchat/číst.
    • Jack1947
      Bud je to sranda, nebo nevím ale koneckonců on je důležitou součástí redakce - bez něj by nebylo FC pravidlo. Takže ták.
    • Je to sice jen můj názor, ale Drda působí přirozeně a i tak se chová, podle mě. Zato Sherminátor si hraje na pseudo-intelektuálního, kvazi-filozofickýho, hardcore-feministickýho, projevem nadřazenýho hipstera, který má jakože cit pro artové hry s filozofickou hloubkou rajčatovýho protlaku. Jeden je zkrátka svůj a druhý se přetváří. A ne, nevěřím, že se Grygarová takhle chová i za oponou.
      • Mato1987
        presne tak, ja tiež nemám rád pretvárku.
  • Nový Blut Aus Nord samozřejmě super.
  • Prave som zapol FC4 a uz to intro je cez ciaru i na hry...daju do hry 50 milionov dolarov robi ju 1000 ludi a nevedia zaplatit jedneho normalneho scenaristu...btw. ako dakto nizsie spominal Aliena...tak to bola vynikajuca hra ale pribeh bol tiez o hovne a koniec uplna kravina. Fakt problem dat do 30 hodinoveho singlu par npc na prekec a viac dejovych misii ako bolo objavenie Nostroma...
    • Vcelku souhlas. Už z intra jsem měl pocit hrubý recyklace FC3. Jenže u FC3 jsem zíral na singleplayerovej příběh už od začátku jako péro z gauče. Bylo to super a k tomu nepřekonatelnej šílenec Vaas. FC4 mi přijde fakt jen reskinovaná FC3. I když za mě je super těch pár vylepšení herních mechanik, hlavně házení kamenů z FC1 a změna času spaním v posteli z FC2, přijde mi i o dost lepší AI. Ale jinak mi to přijde spíš jako DLC k FC3 než samostatná hra.
    • Jack1947
      Mohl bys jim poradit, oni jsou bez tebe bezradní... ted to myslím vážně ty by si byl dobrý scénárista - tzv. ta kritičnost na pc trotly by se jim náramně hodila.

      Tedy omezit vývoj her na pc koneckonců vždyt je to hrůza nefrčí a soustředit se na konzole... nebo ještě lépe zastavíme pokrok a technollgii veškerého HW.... ááno pc musí už sakra zdechnout a hraní na pc je přežitek. *15* *2*

      Hmmm... " nikdy jsem netušíl, že bude na Games ještě větší sranda..." Hele at je více trollů, těch co bylo doposud bylo nedostatek a jejich názory byly celkem slabé.. kvalita trollů bohužel poslední dobou upadá. Chceto vyrovnat skore - 50:50. Nebo spíše 70:20.
      • Chim
        Jacku... prosím tě... co jsi tím chtěl říct?
        • Vidlec
          70:20 mluví samo za sebe
        • Draken69CZ
          To se ptáš toho špatnýho :D
      • Ty musis ine bylinky hulit, ty mechuřino
        • Jack1947
          Co hulíš ty na "kritičnost" vlastní...
  • česká fanstránka - http://www.elitedangerous.eu
    české fórum - http://forum.hrobsky.eu
    na facebooku - https://www.facebook.com/elitedangeouscz

    Asi bude i cz/sk ingame skupina, už je teamspeak
    • Tilwaen
      Fanstránka, fórum, facebook, in-game skupina... už jen ten GamesPlay chybí. Prý kvůli tomu někteří ani nespí.
  • Mato1987
    Veľmi ťažko sa mi počúval tento diel podcastu...najmä preto, aké totálne drísty tam púštali do éteru grygar a dobrovský najmä ohľadom ubisoftu a far cry. A čo ma úplne zarazilo tak to porovnanie, že far cry je ako assassins creed tak to potom dovidenia a dopočutia, neviem čo by som k tomu povedal, snáď len posledný zhasnite priatelia.
    • FC4 určitě sdílí stejný, nebo minimálně hodně podobný herní mechaniky s AC. Je tam prostě poznat, že obě hry dělaj víceméně ty samý lidi. Myslim si, že podobnost/stejnost her už dávno neurčuje příběh, ale to, jakym způsobem se ty hry hrajou. A v tomhle případě má FC4 k AC sakra blízko. Nebojm se označení "Assassin's Cry", případně "Far Creed".
      • Mato1987
        Čo je toto vôbec za absurdné prirovnávanie? Veď ty ani nemáš tu najmenšiu šajnu čo je to far cry alebo assassins creed, len opakuješ to čo si niekde počul, čo ti nejaký šašo vtĺkol do tej tvojej dutej hlavičky.
        Porovnávať Far Cry sériu so sériou o premenovej prince of persia hre, je ako porovnávať škodu s mercedesom.
    • Ak odídeš ako prvý tak ja milerád potom zhasnem.
      • Mato1987
        Nepochopil si podstatu tej záverečnej vety, nevadí, stáva sa.
    • a nějaký argument by nebyl?
      • Mato1987
        Čítal si vôbec môj komentár?
  • cr8gg
    56 minuta ... Adolf se zblaznil, jen jsem cekal, kdy strhne tu FC plachtu, prehodi si pres sebe, zacne mlatit pesti do stolu a rvat "JA, JA, JA, JA". ^_^
  • Dakujem Petrovi Polackovi za to ze odmieta vojny ohladne nefeminizmu a feminizmu a web ostava o hrach. Maly Cesky web (maly v porovnani so svetovymi - velky v nasich srdciach :) je viac profesionalny ako vacsina "velkych". Snad som sa nezamotal...
  • celoush
    ale musím říct, že mne pobavilo i překvapilo, když se z mé připomínky k Rosettě a HW před 10 lety, stala poslední otázka *1*
    • Jack1947
      Sice tam byla ještě jedna ale jo. I když jsme se už po 10letech co kdo měl za "techniku" zas tak moc nedozvěděli.
  • hoši máte pravdu s far cry už to jde z kopce,souhlasím s váma...když na takove hře delá tolik lidi tak by i ten přibeh mohl být lepší,je to stejný jako FC3
  • Jack1947
    Takové uvolněnější... pozitivnější moc energie, příště by to chtělo nějakého zajímavého hosta. Vím je to těžké ale aspon bude o čem se bavit. *4*
    • Ja myslim, ze bys tam mel jit ty. Ze zdejsich diskuzi jsem dospel k nazoru, ze jsi neuveritelny clovek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit