Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co se týče ovládání Oculusu, napadlo mě, že bychom mohli hrát všechny hry za paraplegika. Jak to myslím? Tak, že budete mít doma statické kolečkové křeslo jako ovladač, a rukama budete muset odrážet jeho kolečka, čímž se budete pohybovat. Jen musíte zvládnout zároveň střílet.
    • aby to nebylo hardcore malo, ja bych dal strileni na mrkani *5*
  • Hnisavec
    Ondrášúúú ďěléééé do terýýýý.....najlepšia hláška posledných 10 podcastov *15* *15* *15* *1* *1* si predstavujem teraz Bioshock, keby ho nadaboval Bolek Polívka po fľaši slivovice *15*
  • Ahoj asi blbá otázka ale dá se GTA Online hrát na pc nebo je to zatím jen pro konzole? případně kde to seženu?
    • Draken69CZ
      Je to součástí Grand Theft Auto V a pro PC vychází, prozatím, koncem ledna (27.1.2015 Xzone)
    • Inquisitor
      A nejhorší je, že to tak vychází každý rok :)
      • To nebude náhoda! IIumináti!
    • Draken69CZ
      Tak furt lepší než pátek třináctého.
  • Podcasty bez hostů už začínají být pomalu nudný :-)
  • Leap Motion je samozrejme aj na PC teda na Windows, lebo asi ten bol tym mysleny a je aj podpora priamo pre Unity a tusim aj pre dalsie enginy.A priznam sa taketo pravidelene kixy v skoro kazdom Fight Clube ma odradzaju do pocuvat dalej. Naco je mi podcast/vidcast alebo ako to nazyvate, ked si mam kazdu informaciu este overovat niekde inde ci je to vobec pravda.
  • RazorProduction
    Ohledem tich figurek k tematu :) ja si kupil uz Disney infinity 2.0 figurku Venoma http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=353669112 Spider-Man + Nova :) chi este Strascov Galaxie *14*
  • Neříkejte, že jste chlastali v Losu v Oslu :)
  • Corvus
    Pěkně! Far Cry 4 jsem vyhrál já?! Tak to mám OBROVSKOU radost! Díky, díky ,díky moc!
    • Mart9
      A ke komu ses modlil???? Já už bych na games také rád vyhrál! Ovšem jestli jsem doteď vždycky utřel kvůli tomu, že teď vyhraju PS4, tak to pak jo...
    • to je jasný že na Vánoce to musej dát jednomu z místních vlezdoprdelků..
      • Corvus
        Závist je svi**, že? :-)
    • yenda1
      Gratuluju. A zároveň zdravím kolegu z databáze knih v Lbc kraji. *5*
      • Corvus
        No tak to zdravím též :) Jo, seznamy knih a četba, to je moje.
        • ucho
          Tak to závidím, že si na to najdeš čas. Já se už přes dva roky ke knize nedostal :(
          A teda gratulace k výhře.
  • chm.. chm.. zmínka o novém labůžu.. snad to Červ nahodí co nevidět!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit