Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Citat druhy raz vo FC prispevok Jacka...jasny upadok kvality :)
  • Plz, na jaké minutě začínaj o Ubisoftu?
    • blixa
      Na téhle stránce najdeš u jednotlivých témat ve FC i časy kdy začínají: http://games.tiscali.cz/podcast/
    • Ježiš, tak si proklikej video třeba po 5 minutách a určitě to najdeš rychleji, než když ti to tady někdo napíše...
      • Když nerad pomáháš tak aspoň neodpovídej.
        To tvoje po 5 minutách jsem zkoušel i bez tebe.
        Mnohem rychlejší je když je tu člověk co na to kouká celé tak ví kdy o tom začínaj.
        Třeba by tě mohlo napadnout že když ve videu neřeknou slovo Ubisoft tak se to těžko pozná.
        Dík za nic.
        • Právěže rád lidem pomáhám, ale ne u věcí, které si mohou zjistit sami a rychleji. Navíc ti tímhle, ať se ti to nelíbí sebevíc, dělám velkou službu. Snažím se tě takhle naučit se neptat na věci, které si rychleji zjistíš sám...
          Schválně jsem to hledal sám a najít moment, kdy o Ubi začnou mluvit, mě trvalo ani ne minutu. A řídit se jen podle slova Ubisoft je totální nesmysl. Tak snad ti dojde, že když se tam baví o vesmírných lodích nebo o vakuu, tak to asi s klíčema Ubisoftu nebude mít nic společného, ne?
          Nemluvě o tom, že svým pokládáním dotazu a čekáním na odpověď jsi strávil nepochybně víc času, než kdybys si poslechl celej podcast...
          • Manus : Lidi sou líní už i normálně fungovat a žít, google,facebook říkájí že lidem pomáhájí ale podle % většiny děla s lidí dmty ... bohužel
  • Croook
    Pridavam se - nechte safra moderovat janchora
    Po delsi dobe jsem diky tyhle zmene zkusil, a takhle by se mi to zamlouvalo - i tomu Lukasovi to svedci, kdyz nema cas na nejaky velky vylevy ;)
    Nic proti Pavlovi v normalni diskuzi, ale moderovat prosim ne :[
  • Definitivně se potvrdilo, že je Lukáš Grygar lepší moderátor než Dobrovský, který vždycky všechno utne v nejlepší chvíli a vůbec je to s ním takové nudně nalajnované.
    • Jack1947
      Protože spěchá, nevím ale bez Pavla to není ono no.
    • Na druhou stranu se nedá neznímit to, že Pavel má mnohem lepši vyjadřování. Spojit je tak dohromady v jednu GrygBrovský bytost.
      • Cosi
        Ježíši, zařiď to. Jsme na začátku nového roku, tak jsi snad všechny triky pro tento rok nevypotřeboval hned z kraje.
    • To je pravda, ale s Lukasem zase "prerustaji do basketballu" :)
      Jo, bylo to takove uvolnenejsi a tenhle styl mam radeji, nez ze se pevne nalajnuje casova osa, ale zase je potreba brat v potaz, ze o tematech tohoto dilu, zvlast Elite, by se daly prokecat hodiny a hodiny, aniz by to sklouzlo k jalovemu tlachani, coz se u nekterych temat v jinych dilech delo a potom je potreba to razne utnout a prejit na dalsi tema.
  • Hned je ten FC zase zábavnej když tam není ten usměrňovací fašista Dobrovský. Děkuji a prosím častěji. *5*
  • kulhy_parici_spici
    Super díl! S Elite bylo srandy. Hlavně hlášky okolo hlasového ovládání.

    Btw. nešlo by, aby se díl objevil ihned po odstreamování ke stažení i jinde než na YouTube? Celkem zásadně používám podcast aplikaci v telefonu.

    Ď.
  • Bounty
    S Aveline nešlo mít romanci , šlo jen flirtovat takže o nic nepřišel :)
  • Jack1947
    Nebyl to špatnej Podcast docela dlouhej a témata byla zajímaví, ono i bez hosta se to dá. Hlavně když je o čem mluvit. *4*
  • MickTheMage
    Riki - nazov podla vydavatela (Richard Pinter) :-) a jop, Ivo Ninja bol sefredaktor - uz teraz neviem ci hned od zaciatku, ale rozhodne velmi skoro. Dobry rozhovor s nim bol v jednom z podcastov slovenskeho serveru gamesite.sk pred par rokmi (ale uz neviem, ktory to bol diel podcastu :-)). A prve cislo - nulte - vyslo v lete 1994.
  • Sht, nejde mi to stahnout :(
    • Chim
      V tom případě s tím jdi za doktorkou. Myslím, že po nějakém drobném chirurgickém zákroku by ti to už mělo jít.
      • Díky, zkusím to.
        • hele už zas jde z youtube stahovat, takze si asi pomohl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit