Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pozvete priste Drdu pls, chci se uz poradne pobavit :)
    • XXDarthVaderXX
      Temná strana povolává Darth Drdu
    • Ano ano Tanz Mit Drda Part 2
    • Thorar
      Jo chtělo by to zase někoho kdo přinese trošku emocí a zapalení, ať už Drda, Rybka, Fuka nebo třeba Dave de Sade či Bulíř, lidi co mají pořád co říct.
    • Přesně, Karel na scénu *1*
  • jeanczarny
    Jak Pavel řekl "tady to končí" tak se mi vypl počítač. Docela sem se lekl, že Pavel ovládá nějaký temný síly ale pak mi došlo, že ho nemam v zásuvce :D
    • XXDarthVaderXX
      Porazíme rytíře Jedi!
    • do zásuvky ho nestrkej, jestli chceš mít jednou děti.. a i tak to je nebezpečný, ale asi chápu že hledáš adrenalin a vzrušení...
      • jeanczarny
        http://i3.kym-cdn.com/photos/images/original/000/421/333/e64.jpg
  • kdy bude dalsi GDS dil? Uz to bude mesic co byl posledni....
  • Ted se divam na zaznam a ta hnusna parodie na herniho novinare, ktera si rika Lukas Grygar si dovolila urazit Jedi Academy *16*. Jestli to neodvola, tak ve srovnani s tim, co vas v Games ceka, budou muslimske reakce na karikatury Mohameda jako boure v misce vody. Jediiste jsou nejrychleji rostouci nabozenstvi u nas a minimalne sithska frakce tohle nenecha bez odplaty. May the Force be with you, protoze to budete potrebovat.
    • obavam se bejbe ze lukas ma jediisty podchycene *1* https://twitter.com/janchor/status/561833591706234880
  • Hnisavec
    no jasné, militantní PCčkár už brečí po nazi cenzúre, ktorá dovolí len velebiť nadpozemské stroje na indie hry. Človek napíše objektívny fakt, ako že GTA V 1,5 roka nevyšlo na PC alebo, že najlepšia hra roka 2013 vyšla len na PSko (Last of Us) a hneď sa im zduria uzliny, ako Indovi uhryznutému krysou s leprou v stoke Kalkaty. Človek napíše, že Divinity je klišé a nuda a hneď sa vyťahuje rodina, nadávky atď, pritom to je presne ako vystihol Peter len opačný názor, ktorý nedokáže PCčkár fanboy prijať, lebo má písací stroj za modlu a neuvedomuje si, že vlastník konzoly často vlastní kvalitnejšie PC ako on a tak má na hernú scénu komplexnejší a erudovanejší názor. Presne to vystihol Olejník na kyblmrkve.cz
    • Vogon
      Po přečtení tohohle mě vážně bolí bránice.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit