Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • seprah
    Červe za Labůžo díky, narazil jsem na ten pořad náhodou a dokoukat díl do konce není tak těžký, jak se může zdát, pokud člověka hry opravdu baví, dá to jedním dechem. Palec nahoru a doufám, že bude ještě hodně dílů.
  • Kuba se krásně poslouchal. Ať se mu daří nejen s Labůžem - ten herní zápal je na něm stále vidět :)
  • Skvělej díl a Labůžo mi taky nepřipadá těžký doposlouchat, spíš si vždycky říkám - To už je konec? :)
  • Červ je těžkej borec *5* ...víc takovejch hostů
  • Po Labůžu bylo jasný, že Červa pozvete. Tak jsem rád, že jsem ho viděl i na games. Díky.

    Ono se to možná nezdá, ale tyhle lidi jsou v podstatě kronikáři, kteří popisují historii jedné lidské aktivity u nás. Jejich činnost je podle mě správná. Bez nich by se nakonec možná na ty začátky her u nás úplně zapomnělo. Podobně třeba na Hrej.cz lze narazit na řadu videí (samozřejmě kromě videí z Levelu), které popisují ty začátky a vývoj herní scény u nás.
  • Udělejte něco s tím zvukem, to je příšerný, jeden mluví potichu a najednou zařve, aby získal pozornost druhý potichu.
    • Tož, tu na games se upřednostňuje kult osobnosti, před vytříbeným zvukem! *3*
  • Paulcz
    tož dobré to bylo :)
  • po dlouhé době super díl , fakt nářez , víc takovejch hostů *3*
    • Mr. Hlad byl taky dobry.
  • Inquisitor
    Díky za výborný hosty Mr. Hlada i Červa. To se poslouchalo samo :)
  • Fakt dobry dil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit