Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Bulíř je dobrej, i když jindy (nejlépe když budu mít čas sledovat živě) by se hodil zas někdo nevím méně známý přesto herně spjatý... párktrát už tam nějaký takový byl no. Akorát hlavně ne YTber, kdby to byl nějaký ten bývqlý/současný prof hráč tak by taky nevadilo.
  • Bulíř mluví a vypadá, jako havíř po půlčáku tuzemáku. Plácá páté přes deváté, co ho zrovna napadne a nejednou si přišel s nějakou informací, která nebyla pravdivá a ještě si ji vehemetně obhajoval. Kdybych chtěl poslouchat něco podobného, zajdu si do nejbližšího nonstopáče a hracími automaty.
  • unisex obří pisoár kde dělá každý všechno *1* *1* *1* *1*
  • Otázka: Byl by někdy Retro GamesPlay z Planescape Torment? :)
    • a tak ze pet hodin
    • C-BEAM
      na Hrej ho robil Krajča, lepší tu nikdo neurobí.
  • Corvus
    Takže příště Čočík přes Skype? Bylo by to fajn. Jinak díky za podcast, i když jste zapomněli na vyhlášení soutěže! Holomci. Nebo je Macura škrt? *1*
    • blixa
      Zapomneli. Vylosujeme a zverejnime dodatecne.
  • "Sandlerov humor mi nesedí." Páni nebude to trošku antisemitizmus? Je suis Sandler! :P
  • OldskullElitePCMasterPlayer
    Petr Bulíř je dobrý host, docela jsem si ho oblíbil... *4*
    • Mart9
      Je to naprosto vynikající host, protože je to hráč jako my a ne novinář, vývojář nebo vydavatel. Má na hry své názory a nebojí se je říct.
      • smazat
    • Sto lidi, sto... Ja to treba poslouchat nevydrzel. Host co ani nemusi chodit, abychom si domysleli jeho nazory. A Pavlova snaha vyhovet hlasitejsi minorite publika je tak podlejzava, ze uz tam z Pavla, kteryho jsem rad citaval, mnoho nenachazim. Cist ho uz nemuzu, pac Level mi za hranice Ceskoslovenska nikdo neposle a digitalni verzi je WindowsPhone platforma naprosto cizi...
      • Sezen si neco pouzitelnejsiho nez windows phone a nebudes mit problem? Je jako nadavat, ze nemuzes hrat moc her, kdyz mas Maca =D
    • dobry je, ze je takovej zivelnej, na druhou stranu taky casteji nez ostatni jen tak placa neco do vetru...
    • Kingo1983
      Tak tak, trošku častejšie pozvať a budem spokojný :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit