Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz
    "To je z*urvená reklama na Tiscali" <- tak za tohle palec hore *1*
    • Meznia
      Kdyby to náhodou někoho zajímalo, tak ta hudba, co hrála v reklamě, je z Divine Moments of Truth od Shpongle.
      • Nezajímalo, díky.
        • Meznia
          Není zač
  • Coffin.Corner
    I když mě Bloodborne nezajímá, host se dobře poslouchal.
    • Máš samozřejmě naprostou pravdu *4* . Mohli byste jej zvát častěji. Dokázal opravdu včasně a vtipně reagovat na jakýkoliv podnět. Jen se divím, že se tu ještě nenašel žádný cvok, který by začal inkvizičními praktikami brojit, proti jeho sexuální orientaci.
      • počkej on ale mluvil o hostovi nikoliv o Lukáši Grygarovi... trochu ses spletl kémo
        • vrobel i grygar jsou hetero, takze to ma cele popletene...
          • Honza je gay, ale přesně o takových magorech jsem mluvil.
            • Je to gay aj ked paradoxne henta fotka s tym nic nema spolocne. Pretoze panske silonky a panske leginy sa dnes uz predavaju bezne na internete i v niektorých obchodoch :))
            • Já na jeho facebooku vidím LGBT vlajky a třeba tohle http://s1.postimg.org/5x1d7d8kf/1794560_10203736301629438_59210593480285644_n.jpg
              To z něj ksakru snad nedělá občana druhé kategorie? Ty podělaný homofobe.
            • na facebooku má fotky kde je se svojí přítelkyní... měl by si tě najít a dát ti přes hubu za ty lži které tu šíříš
          • Vrobel je latentny homosoexual a Grygar skutocny homosexual ktory svou orientaciu zamerne maskuje ,,manzelkou,, .
            • Zajímavá teorie Sherlocku, číslo na tvého dealera by nebylo? *15*
      • nevsim jsem si, ze ma mensinovou orientaci

        kdezto u toho jednoho dilu, co jsem videl, hrajeme s alim jsem mel ten pocit hned, ze to je jen dalsi z tech queer poradu...
  • CarlJohnson-CJ
    Podle mě jevirtuální realita zatím na úrovni filmu "V kůži Johna Malkoviche". *15* Uvidíme dobudoucna jestli se to nějak změní. *15*
  • Speciálně pro Janchora, Kojima není jen Metal Gear.. v devadesátkách, ještě před MGS stvořil dvojici skvělých adventurek Snatcher a Policenauts. Obzvláště první jmenovaná je hodně pikantní a pokud neznáš, tak směle do toho.. *3*
    • janchor
      O tom žádná, Snatcher byl parádní!
  • Ta soutěžní otázka je pěkně nah&#no podcast jsem si poslechnul už 3x a furt nic. Už mě pár odpovědí sice napadlo ale nic konkrétního.
    • n1 trolling *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit