Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Lukáš vítězem tohoto podcastu. Naštval mě Martin, jak tu debatu chtěl v nejlepším utnout!
    • blixa
      V nejlepsim? Muzes mi jen pripomenout, o cem jsme se v tu chvili bavili? Protoze me se libila ta debata o pomuckach v interface her a o tom jak/jestli si s ni vyvojari ulehcuji praci a jak/jesli se jim da vyhnout. Tam padly argumenty z obou stran a fakt mi to prislo dobry.

      Ale jakmile se to dostalo k dohadovani o tom jestli jsou stary hry lepsi nez ty novy nebo nebo jestli je lepsi call of duty nebo wolfenstein, tak me to proste prestalo bavit - z myho pohledu uz slo v tu chvili jen o mlaceni prazdny slamy. Jestli jsem te nastval, tak to me mrzi, ale mam snad taky pravo na svuj nazor.
      • Mart9
        O tom, že Wolfenstein je OBECNĚ považován za lepší hru než COD, což jste nemohli pochopit. V tu chvíli byla diskuse nejvyhrocenější, tudíž nejzajímavější pro mě - diváka Fight Clubu.
        • Obecně *15*

          Prohlásil člověk kteřý tvrdí, že objektinvní neexistuje a dává přednost pocitům na fakty *1*
          To by opravu někam vedlo, když tam skoro šílel jak nemohl najít argument proto to obecné tvrzení ohledně wolfa. Stejně jak vyšiloval u modifikací a bethesdy.....
          • Mart9
            Je to pravda - http://games.tiscali.cz/tema/best-of-2014-vysledky-ctenarskeho-hlasovani-o-hru-roku-247744
            Nějak tam Call of duty nevidím.
          • Laru nemá cenu poslouchat, je to takový fantasta, který si plete pojmy s dojmy. *3*
            • Mart9
              5 lidí závidí, že mám vlastní názor
  • Lukas je ako stary dedek co frfle na vsetko nove a vyvoj hier. Doba sa zmenila. A v hrach k urcite lepsiemu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit