Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Vloger" z pořadu Hrajeme s Alim *1*

    Kvalitní host.
    • oVer9000
      Moc hezky sis ho zaškatulkoval. Já ho mám ve škatulce: "první tělesně postižený Čech, co se dostal na vrchol Elbrusu." ;)
      • Jack1947
        On je postižený? aha, takto by s do něj nemělo navážet aspon že to je hráč. Ten tady v tom pořadu se ještě zkousne ale uvítal bych i někoho jiného.
    • nastesti je natolik inteligentni, ze od aliho vycouval, clovek muze udelat chybu, pokud se z ni dokazal poucit, je mu to spis ke cti *5*
      • Mart9
        Vážně už v tom pořadu není? Bohužel všichni ho viděli v prvním díle a od té doby na to nikdo nekouká.
        • Kdyby na to nikdo nekoukal, tak to nevysílaj... což je fakt smutný a bere mi to víru v lidstvo.
        • ja na to nekoukam, taky jsem videl jen jeden z prvnich dilu a bylo mi stydno i za ne, ale psal to tu myslim lukas grygaru, kdyz byl u nich prvne ve fight clubu
          • Mart9
            Pozor, jestli si ho nepleteš s J. Králem, ten ve FC říkal, že nabídku vystupovat v Hrajeme s mAlim odmítl.
            • nepletu, rotu jsem tam videl a pak jsem psal k tomu jeho prvnimu fight clubu, ze je prekvapive docela rozumnej na to, ze vystupuje u aliho, no a lg mi na to napsal, ze to tam uz zapich
          • mě spíš vrtá hlavou, že to furt vysílaj, když je to takovej průšvih, asi na to dost lidí furt kouká jako guilty pleasiure a nepřiznaj to *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit