Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Až na ty omalovánky je to dobrej host a rád ho poslouchám.
    • Ronox
      Když mě se rozlil kyblíček s barvičkama *13*
      • Mart9
        Tak to mě mrzí *9* *5*
    • Draken69CZ
      Tetování má náhodou dobrý a na těch jeho velkejch prackách to vypadá parádně.
      • Mart9
        Jenže ty pracky nebudou velký věčně, o to víc se mu ve stáří ty obrázky vytahají.
        • Draken69CZ
          Viděl jsi film Expendables? Kolik myslíš že jim je a ty pracky někteří mají ještě větší než kdy dřív.
          • A to je pravda, až mu bude tolik, určitě už budou počítače schopný aplikovat CGI efekty i realtime, takže minimálně v tom Fight Clubu to bude pořád vypadat dobře. Tšeba bude šoftvér umět dopočítat i chybějící žuby. *5*
            • tak viděl jsi, co udělali s CGI Arnolodem v novym Terminátorovi, za 50 let to bude hračka *1*
      • s tímhle účsem "na Kratose" by mu slušela i červená kérka přes obličej *1*
        • Draken69CZ
          Tak až vyjde pokračování tak by ho mohli překecat na nějaký cosplay *15*
          • Tilwaen
            Ale to by Davida v tom nesměli nechat ostatní účastníci FC samotného. Nějaké nápady na cosplay pro ostatní?
            • Tilwaen
              @Frankie: Dost dobrý nápad *4*
            • Pavel za hlavního hrdinu Kingdom Come *4*
            • Ano, tak třeba Petr půjde za Johnny Galeckiho v nějaké nerdí roli. *4*
          • Ronox
            Žádný cosplay pánové nebude :D Když už, tak jedině Salvador do kterého mě všichni chtějí uvrtat.
            • Draken69CZ
              To beru jako závazný slib.
            • to by ani nedalo moc práce, roztrhaný tričko a nějaký velký bouchačky *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit