Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Jsem schválně čekal, za jak dlouho z Červa poprvé vypadne slovo Amiga. bylo to přesně 81 sekund od znělky *1*
    • Zrzzek
      A tady někdo nepochopil, že to Mart9 myslí v dobrym...
      • Inquisitor
        Flash tam má smajlík, takže je to jasný :)
      • To je otázka, samozrejme diky tvojemu prispevku se ted muze tvarit ze myslel:)
    • Pokud zněla otázka o čem bylo poslední natačení labůža kde byl hosem zaměstnanec Nvidia a divali se i do budoucna proč by nezačli u amigi?
  • Host skvely. Pulka dotazu stupidni. Pravidlo potesilo.
  • Červ je fakt dobrej. Jeho pořad stojí za to a měl by se archivovat, protože má podle mě velký význam. Kdo jeho Nekonečný Labůžo nezná, tak se na to podívejte. Podle mě to stojí za to. Kdo se zajímá o historii her u nás apod., tak pro něj je to v podstatě nutností.
  • RazorProduction
    chcem sa spitat co je z Lukasem G,ze uz neni v FC ?! :-(
    • RazorProduction
      Proc sem dostal minuska,to se clovek ani nemuze zeptat kde je clen games ? jezis tahle komunita *13* *16*
      • Zrzzek
        Na pluska a minuska nema cenu koukat...
    • Utrpěl obrovskou ztrátu v soukromém životě. Nemá smysl to rozmazávat, ale já a jistě i spousta dalších ho postrádají a přejí mu hodně síly. Přestože s ním často nesouhlasím, k této partě lidí patří a doufám, že ho zase budu vídat.
    • Nemá to nic společného s Games, potřebuje se soustředit na něco jiného, na 250. se mluvilo o jeho pracovních závazcích a jde i o jeho soukromí. Nepřál si některé věci řešit veřejně, ti co se dostali k jeho přání, by to měli akceptovat, takže promiň za takovou blbou odpověď. Všichni se určitě těšíme, až se Lukáš vrátí, nikdo nepočítá s tím, že z FC zmizel nadobro.
      • tak tajnosti neni potreba zase delat, i lukas o tom uz napsal smutny clanek u sebe... jenom divim, ze se porad nekdo pta kdyz v lete toho byly plne zpravy *7*
  • Super dil ...moc hezky videt zase nekoho kdo je plnej nadseni pro hry ... bylo vtipny sledovat, ze host vlastne celej ten dil potahal defakto sam :D
    • Zrzzek
      Radši nic, nebudeme napovídat *15*
  • ˛Fotbal a válka se němění" LOL
  • WalkingWad
    Docela by mě zajímalo Labůžo s mistrem Dobrovským.. *2*
    • Já bych tam rád viděl Tomáše Krajču!
      • Ty vole!
  • Další skvělej zářez v historii FC, Červ prostě zklamat nemůže. Jak to ten chlap dělá, že i po letech ve fochu z něj entusiasmus čiší.

    A zvlášť musím jmenovat závěr, ten zněl jak rajská hudba... od Bacha. *5*
    • Naprosto souhlasím, po delší době opravdu parádní díl FC. Takové hosty - veterány české herní scény, co mají hraní stále v krvi - vždy rád vidím!! Youtubeři a neznámí vývojáři se do vášnivých diskuzí o hrách a dění kolem nich příliš nezapojují.. Tea Club je pro ně mnohem lepší formát.
      • Zrzzek
        Ale takovej Martin Rota byl v pohodě... Jojo, je fajn tam mít někoho, kdo je do her zapálenej, viz Petr Bulíř před nedávnem...
        • Ale jo, Martin Rota byl dobrej. Neznám jeho tvorbu, ale v FC na mě jeho vystupování působilo přece jen o dost jinak, než od typických zástupců generace "lol". Tenhle kluk aspoň dřív přemejšlí, než mluví. Proti němu nic. A Petr Bulíř je žijící klasik. Michal Rybka je super, taky umí krásně vyprávět, když se do toho zažere. Dlouho nebyl.

          Vono taky ne každej je narozenej pro show, to je jasný. Některý vývojáři maj určitě mnohem víc co říct, ale sami od sebe se nerozkecaj, proto je ten Tea Club pro ně často lepší. Můžou čistě odpovídat na otázky, nemusej se cejtit, že někomu skáčou do řeči. V tom formátu je na Pavlovi (nebo prostě moderátorovi), aby z nich něco dostal. Tréma taky dělá svoje, zvlášť když se jede naživo. Naopak jsou zase lidi, co pozornost milujou, kecaj furt, ale co z nich leze, pro to je slovní průjem slabý slovo. Lidí, který jsou s kamerou kamarádi a přitom maj opravdu co říct, těch moc není, takže díkybohu za každýho.
  • Mne se libilo, jak tam Cerv pusobil jak zjeveni se svym nadsenim z hrani (bez ohledu na to, jestli ty hry, co hraje jsou dobry nebo ne).
  • Už se nemůžu dočkat, až zas nerdi budou v souvislosti s Cervem prosit o Mamoulina, protoze ac jeden z panicu od compu, ted vede sexualni imperium.
    • Andrejovy názory sleduju už asi 20 let, protože Andrej hry aktivně hraje, zajímá se o ně, rozumí jim a má o nich co říct, podobně, jako Červ. Se sexuálním impériem to nijak nesouvisí, jde o hry.
    • Andrew byl uz 2x hostem v Nekonecnym labuzu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit