Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grygar si asi i se svou maličkostí odnesl mixpult, který jste jim zasponzorovali..
  • Mart9
    Pusť si to do sluchátek, neměl jsem žádný problém. Možná to repro od Logitechu není taková výhra.
  • jj utube to rozbil...
  • typujem, že japonsko do 2 generácii vymrie už teraz tam majú kopu 40 ročných internetových panicov
  • TheGGG
    ten bazmek z japonska, ehm, nevím jak to popsat a nedostat ban... v podstatě je to nějak propojený s VR přilbou, takže když vidíš ve VR ženu dělající určité pohyby, jsou ty pohyby stejné, jako pohyby oné mašinky... v podstatě něco jako mechanická ruka, nebo taková uspokojovací paže, která má remeno, kloub, pevnou základnu na položení a pak na druhé straně příslušný vstup na tvůj ehm wiener... takže v podsatě máš helmu (v japonský verzi tam byla nějaká hentai lolita, ale tak to by šlo určo změnit) a tato mašinka mezitím pracuje s pohybem zesynchronizovaná s pohyby ve VR videu...
  • Buď :D http://s2.n4g.com/news/772220_0.jpg nebo neschopnost nastavení a doladění.
  • Kluci (Pavle), už si tam konečně udělejte pořádný studio. Slyšet vás není, pak to řve jak krá*a... Chudák moje repro od Logitechu... Opravdu to působí amatérsky :-(
  • Lidi co maji skaredou zenskou budou chodit do postele s helmou
    O jakem bazmeku je rec? Nesleduji vsichni tohle odvetvi tak pozorne jako ty.
    Ja bych k tomu prikladal tu silikonovou panu v zivotni velikosti, ale za tu cenu si clovek skoro muze objednat zivou manzelku z indonesie *1*
  • TheGGG
    Viděl jsem jak na nějakým tom erotickým veletrhu testovali VR péčko a musím říct wau... bral bych hnedka... měli by to hned začít prodávat s tím bazmekem co vymysleli v japonsku... IMAO jasný světový úspěch...
  • Mart9
    Docela dobrý FC, jenom škoda, že se Petr s Alešem nepobavili víc o tom FM. Asi vám budu muset na tohle téma poslat blok otázek, jestli se mi bude chtít...
  • Paulcz
    Na tohle se nevydrží dívat snad ani největší fanoušek :)
  • pridavam se k prani o prednasky z GDS
  • Udelejte uz konecne nejaky video z GDS, prece to nemuze bejt tak hodne casove narocny...
  • Sr_Lobo
    Covece me ten zvuk tam dokonce i casto vypadava uplne. Asi mel tvůjtůb nejakej blbej den.
  • blixa
    Je to podivné, během přenosu sice bylo pár lagů, ale rozhodně to nebylo takhle desyncnute, jako je ten zaznam.. Poitam ze to je nejakou chybou Youtube, protoze na nasi strane se v nastaveni nic nezmenilo a ani behem prenosu jsme nemeli zadne problemy se ztratou framu, apod..
  • U mne to same bohuzel...
  • Dík za reakci. Já jen preventivně, aby tam kluci neměli nějakou skrytou vadu a nedoplatil na to pak třeba nějaký záznam z gamesplaye..
  • Neni to jen u tebe, mam stejny problem...nicmene jeste ze se na ne clovek nemusi divat a staci jen poslouchat ;-)
  • Je to jen u mne, nebo to takhle vidí víc lidí? Ze záznamu na YT začlo být video a audio asynchronní a to výrazně. Vše ostatní mi z YT jede dobře a to i v různých prohlížečích.
    Dík za případnou odezvu. *5*
  • "Crappy PCs" are the biggest barrier to VR adoption, claims Oculus founder"

    http://www.techspot.com/news/63452-crappy-pcs-biggest-barrier-vr-adoption-claims-oculus.html

    Rovnou to vypovídá o vr pro konzole, kde to bude pruuujem. Chce to více her jako bloodborne a ne vr na crappy konzole.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit