Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je někde k vidění sbírka trofejí pana Bulíře?
    • Jack1947
      Steam? *7*
  • TheGGG
    Bulíř hraje správný hry, MGS, W3 a BB... to je moje krevní skupina
    • iSpirit
      škoda toho Zaklínače, ale nikdo nemůže být dokonalý, i já mám nějakou tu slabost...
  • risa2000
    Mám prosbu k někomu, kdo je odpovědný za fight club. Najděte někoho, kdo rozumí zvuku, pošlete mu audiostopu z posledního podcastu, a poproste ho (podplaťte, vydírejte), ať vám nastaví mikrofony, mixák, michák a všechno ostatní, aby to znělo normálně. Díky.
    • mikezz
      Stále mám radšej staručký podcaster čo majú borci z Hrej, pokiaľ niekto nekope do stolu, tak je to úplne v pohode.
    • Mart9
      Je to v pohodě, kup si lepší výstup.
      • Mart9
        Ježíšmarjá, tak na začátku nebyl slyšet Olejník, ale to byl pár vteřin, než ho Pavel zapnul, pak to bylo v pohodě.
  • Bože, jak já jen nemusím toho Bulíře. Prosím vás, co na něm všichni vidíte? Můžete mi to vysvětlit jako žákovi pomocné školy? To jak si šlape na jazyk bych mu snad ještě odpustil, ale to jste z něj odvaření jen proto, že každou hru hraje do zblbnutí, aby dostal každý achievement? Já z něj šílím, sotva jej vidím na obrazovce. To už fakt raději toho poťouchlého xenofoba Drdu.
    • Mart9
      Je to herní nadšenec, má vlastní a jednoznačné názory, které se nám nebojí říct. A je zábavnej.
      • On se někde někdo bojí říct své názory? Já mám spíš pocit, že v dnešní době každý druhý blije své názory jako na běžícím páse, nehledě na to, zdali mají nějaký intelektuální či věcný přínos (dělám to taky).
        • Mart9
          Ano bojí, obvykle mám z Fight Clubu pocit, že se bojí na plnou hubu říct svůj názor, aby někde někoho neurazili. Ideální příklad Adam z posledního dílu. Dreadlocks chtějí nereálných 100000 na KS, obrovsky to přepálili na to, že Dex nebyla žádná úžasná hra. Po několika dnech mají uchcaných 6000 a Adam jen tak opatrně říká, že to asi nedají, místo toho, aby řekl, že jsou to snílci, když chtějí takové peníze. Ale je to jen aktuální příklad, děje se to tradičně. Kdežto Petrovi je u prdele, jestli si někde někoho nasere.
          • Overwatch
            Sorry, ale tohle je úplně mimo :). To vůbec není o tom že bych se bál něco říkat na plnou hubu. Je to tom, že se mi nechce automaticky zatracovat projekt takhle krátce po spuštění Kickstarteru. Sám přece píšeš, že mají 6 tisíc "po několika dnech". V takové chvíli mi tvrzení "asi to nedají" přijde v pohodě. Až budou zbývat čtyři dny do konce a budou mít vybráno 15 tisíc, tak ti milerád na plná ústa řeknu že jsou v prčicích.

            Chápu jak to myslíš a chápu že ti to tak může připadat, ale o nějakém "strachu" to fakt není. Doufám, že i ty chápeš můj pohled na věc :)
            • Mart9
              Dobře, to chápu, já už jsem je zatratil hned při tom FC. Dej prosím vědět, až je zatratíš i ty a ne že jim pošleš 80000 *15*
          • Mart9
            Abych nekřivdil, dá se to vzhledem ke vztahu média - vývojář pochopit, ale je to odpověď na otázku, kdo se bojí říct svůj názor. Petr Bulíř tohle řešit nemusí.
    • tak nám vysvětli jako žákům pomocné školy, proč z něho šílíš...
      • To těda doma máma neučila, že se nemá odpovídat na otázku otázkou?
        • jeanczarny
          Proč ne?
          • Chim
            Jsou weby, kde se na konci roku vyhlašuje soutěž o nejlepší příspěvek v diskusích. Byl bys velkým adeptem. *1*
          • Mart9
            *1*
  • Lukass
    Bulir ma co rict, to je frajer. Zbytek redakce slouzi pouze jako spatne placeny komparz.
  • jeanczarny
    Si z toho děláte srandu ale třeba film "Free to Play" na steamu achievementy má.
  • nejlepší dotaz toho fanatika Zaklínače. Tvl tomu muselo být tak 10, typický věk fanboye Zaklínače *15* *15*
  • nejlepší host, který hraje nejlepší hry(japonské)
    • ...jako treba to sedmickovy dragons dogma
    • Největší kar, který píše největší exkrementy (české).
  • Pánové, už jsem to psal minule, hodláte jako definitivně sedět u toho stolu ? Poláček dostal od někoho stůl z Ikei a musel to za každou cenu nahradit za sedačky ? Jako nevím ale prostě takhle to není ono sedíte tam jak kuřata v kurníku jsem zvědav kam dáte Drdu... *1*
    • Me ten stul treba nevadi a nemam s nim problem ...navic si myslim, ze i pro je to pohodlnejsi a lip se jim obsluhujou PC
    • ales.smutny
      Hodláme...:) Po přestěhování studia prostě původní koncept se sedačkami nešel do nových prostor nacpat tak, aby se z něj nestala neprůchodná barikáda. Se stolem jsme ušetřili spoustu místa a navíc se u něj točí i GamesPlaye.

      Ryze subjektivně se mi i u toho stolu líp sedí. Ale především, objektivně, prostě nešlo zachovat sedačky v současných prostorách, jeden pokus byl a redakce připomínala skladiště.
      • Potom tedy vystává otázka: Proč se nepřestěhujete do vhodnějších prostor kde nebudete obývat místnost, o velikosti průměrného pokoje ?
        • Průměrný pokoj to asi nebude, když se tam má vejít celá redakce i s Fightclubem... A proč se nepřestěhujou, no já bych taky rád bydlel ve vile s garáží a bazénem, tak proč se tam nepřestěhuju viď *3*
          • Chlapče pozorně si shlédni předešlé FC, tam Pavel vzal kameru a otočil jí po kanclu, takže ano není to o moc větší než mám já pokoj a to beze srandy...
      • Takže z dřívějšího bluescreenu u gamesplayů a sedaček se stolkem uprostřed a 5 pěknými bannery v pozadí se se stal stůl, kde je ve výkusu vždycky kus zdi nebo okna a k tomu ty poslední problémy se zvukem, kdy je mluva většinou extra potichu jen aby pak hra začala rvát uši.... Něco mi říká, že se za "změnou studia", kde už jste měli všechno relativně vypilovaný schovává to, že vás prostě vykopli a teď to musíte všechno dělat u sebe v kanclu? Protože od nového roku teda musím říct, že co se týče technického zázemí je to samý krok zpět. A to jsem se těšil, když jste na konci nového roku říkali, že bude změna studia, že by to třeba mohlo znamenat přesun do lepšího....
        • AN souhlasím, je to tragédie. Spíš než je vykopli vidím v tom, že jim dali větší nájem a Mr. Poláček to nechtěl platit. Pokud to půjde tak to dál, takto rovnou můžou zabalit...
          • Samozřejmě jsi účetní a analytik, který má před sebou výsledovku Games co? =D Nebo jsi jen nějaký děcko, který tu zevlí místo toho, aby se šlo učit?
      • Coffin.Corner
        Pro příští etapu rekonstrukce navrhuju závěsná křesla a pro hosty typu Drda houpací síť. *3*
      • Mart9
        Vždyť je to úplně v pohodě. To mi řekněte, kdo na podcast KOUKÁ celou hodinu a víc, aby mu to nějak vadilo. A navíc je to pohodlnější pro obsluhu kompu, jak videa, tak chat.
    • up_er
      Mam opacnej nazor, ten stul vypada konecne trosku seriozne...stejne jde o obsah a ne o to, u ceho, nebo na cem sedi....
  • fffíííooo..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit