Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grand
    Skvely clanek. *4*
  • WizardRy!
  • Spis je otazka, zda to dokaze konkurovat nastrojum jako je Caustic.
  • Zasadny bude asi pomer. Zatial co u iPadu je ten pocet typov nizky a ked si stanovym nejaku hranicu najslabsej generacie na ktorej sa dana hra spusti, stale budem mat dost velky pocet potencionalnych hracov. U Androidu je fakt ze velku vecsinu tabletov tvoria rozne sunty z ciny za par euro alebo slabsie modely od vecsich vyrobcov. Fakt slusne a vykonne tablety budu v daleko mensom pocte medzi potencionalnymi hracmi a vzhladom na vysoku mieru piratenia na Androide ako aj kopirovania samotnych hier/myslienok roznymi cinskymi spolocnostami sa to asi financne neoplati.
  • Je to rpg pouze v tvojí hlavě, s tim souhlasim
  • Lžeš, v Dark Souls volby nejsou, neni to rpg ani trochu, je to akční hra
  • Mart9
    To by mi bylo jedno. Recenzi na Life is strange jsem žádnou nečetl, protože jsem se jakýmkoliv článkům celý rok vyhýbal, dokud to nedohraju. A recenze na Dirt mě akorát nasrala.
  • Mozna ze hodne androidich tabletu jsou lowendy, ale hodne androidich tabletu jsou i kvalitni stroje. Je to jako s pc, staci dat minimalni a doporucene pozadavky. Ja mam treba Tablet Xperia Z3 a myslim, ze by mi to chodilo dobre. Nebo ne?
  • Díky za info.Dobře jste mi posloužili.
  • Co je na tom boží? Taky může říct, že nemá rád lesbické adventury či trapné simulátory rally a recenze nebudou? Co bys na to říkal?
  • Mart9
    Ne, ten přístup byl právě boží, zrovna pod minulým podcastem jsem to psal.
  • Nekpis mysleli tenhle http://zpravy.tiscali.cz/nesmyslne-a-zkazonosne-volani-zapadu-po-konci-basara-asada-270789
  • Jack1947
    O Syri? *7*
  • Zapomněl jsi na volby, Dark Souls je nabité volbami, ty v Diablu nejsou. V Diablu nejsou ani Covenants atd.

    Dark Souls je naprosto klasické RPG. Obsahuje úplně vše, co má obsahovat RPG, jediný rozdíl oproti klasickým RPG je, že se to nepíše do inventáře či do mapy a máš to jenom v hlavě. Nechci nějak fanboyařit, ale Dark Souls je v mnoha směrech dosti promakaná hra, která nemá konkurenci. Hlavně se mi líbi ty detektivní příběhy, kde musíš hledat, to prostě žádná jiná hra nemá. Buďme rádi za takový unikát a nehejtujme to, jelikož nic podobného neexistuje.
  • rad slysim. ani mi nejde o toho naruta, jako spis ten pristup. starsi FC sem moc nesledoval, spis proklikaval, takze mi ta nadsazka unikla.
  • Kde najdu ten članek o syrii Aleše smutného?
  • u mass deffect 2 souhlasim, to je spis vizualni (tele)novela *5*
  • Náhodou když popisoval v nintendocastu jak probíha komunikace s nintendem, tak to byla docela sranda.
  • blixa
    Tohle bylo receny s fakt s velkou nadsazkou a navazovalo to na jeden ze starych FC.Ostatne, jak jsem pak zjistil od Petra, recenze na Naruto bude ;)
  • "crafting, enchanting, je tam magie, jsou tam desítky armoringu, je tam sekání, bodaní, desítky animací pro zbraně, jsou tam questové linie, kde můžeš dělat volby s NPC"

    to vše je i v Diablu *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit