Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale tak ja bych na ne zas tak prisnej nebyl, když se to vezme objektivne tak Fiola urcite znalosti ma a rozhodne mu nechybi zapaleni pro věc a byla by krivda o Batty tvrdit ze nemá o hrach co rict, protože je hraje docela aktivne stejne jako většina lidi tady. Sice si nejsem jistej jestli je nutny je videt tak často ale holt Vavra asi jen tak neprijde když se s Polackem minule malem porvali:)
    navíc on ten zenskej pohled na hry je z jistého uhlu celkem zajimavej:)
  • Jak jsem viděl opět ty dva šulíny okamžitě jsem to vypnul. Nicméně musím podotknout, že se mi nelíbí chování Games. Jednou zazněl v podcastu dotaz, zda nemůžou pozvat někoho z hrej.cz, na to se většina osazenstva ohradila, že jako je naprosto nesmyslné zvát k sobě konkurenta. Dobrá, toto tvrzení naprosto chápu a je vcelku logické ALE můžete mi prosím někdo rozumě vysvětlit proč OPAKOVANĚ sem leze INDIAN ? Nejen, že je nesnáším každým kouskem těla a vyhýbám se jim co to jde a pak najednou zase vidím tyhle xichty tady! Opět platí dvojí metr...
    • Pozvat třeba Jardu Möwalda by bylo super. Kvůli němu poslouchám hpod.
      • PreidaQ
        Já zase nechápu, proč kohokoliv z nich zvát do Fight Clubu. Kdo chce, poslouchá hpod (který je nasazením účinkujících podle mě někde úplně jinde než Fight Club a díky tomu nepůsobí jako sešlost lidí, krátících si čas před důchodem) a kdo nechce, má Fight Club (popřípadně oboje).
        • Tilwaen
          A to já bych byla pro, aby zde byl občas hostem někdo z hrej, nebo naopak někdo z FC hostem v hpodu. Kdyby si všichni měli hrát jen na svém písečku, tak tu koneckonců nemáme hosty vůbec žádné. Na některé hry by to mohlo vnést zajímavý náhled. Žádná zlá krev mezi nimi (snad) také není, takže proč ne?
          • PreidaQ
            Já si také myslím, že mezi nimi žádná zlá krev není, ale koneckonců je Hrej pro Games největší konkurent. Kdyby pozvali někoho z Hrej, tak je to prostě takové uznání, že ta největší konkurence to dělá dobře. Podle mě je v tom prostě jakási chlapská ješitnost.
            • zas tak žhavá ta konkurence nebude když mají externisty kteří píší pro hrej i pro games
        • jj, průměrný díl Fight Clubu zní zase jako sešlost lidí kteří právě vychodili základku... vole prostě o hrácn nic nevim ale prostě vole o nich mluvit budu vole chápeš ne prostě?
    • taky polačka nemusím ale pavla bys šulinem nemusel volat...
    • Ronox
      Možná, protože nejsou přímá konkurence, jako hrej? Přece jen Indian je pořad, který běží v televizi a na YT, zatím co GamesTV je na Streamu.
  • Mart9
    Od 1:31:40 Petrovo absolutní znechucení a pak ten pohled za kameru *15* *15* *15*
    Až jsem ho zalitoval.
    • MARTASLJ19
      To bolo riadne neprofesionálne, ak ho to nebaví tak nech sere na fight club....
    • Muzete mi to nekdo vysvetlit? Vubec jsem nepochopil co bylo na dotazu nepatricneho, ze byla tahle reakce..
      • Nu asi Petra sejří, že všichni hrajou XCOMa a přitom je uzávěrka za dveřmi! :)

        Co se týče dotazu, tak závadný nebyl, spíš zbytečný..
        • Proč zbytečný?
          • protoze redakce neni google
            • přesně tak..
    • Draken69CZ
      Jj není nad to když děláš něco co tě baví.
    • No jo no, nesnáší čtenárske dotazy protože námi pohrdá...
      • p.s.
        nehovoriac o tom že je to neprofesionalne voči hosťom
  • Mart9
    Jak se ten člověk pořád směje svým vlastním vtipům.
    • Sr_Lobo
      Co ten unravel vubec ? Dohrano, kolik casu to zabralo a stalo to zato ?
      • Mart9
        Odehrál jsem hodinu, bohužel jsem na to kvůli práci neměl víc času (ani tady jsem tento týden nebyl tak aktivní). Fakt se mi to líbí, takže si chci to hraní užít a ne to hrát nějak ve spěchu, proto čekám zase na vhodný čas. Zatím tak platí mé první dojmy, které jsem psal do bleskovek. Mrzí mě, že ti teď nemůžu dát víc infa.

        "Tak jsem rozehrál Unravel, mám za sebou hodinku, řekl bych, že celkově budou tak 4-5. Je to stejně pěkné a roztomilé jako na videích, ovládání je docela intuitivní a rychle jsem si zvyknul. Hádanky zatím nejsou nijak těžké, tak akorát, aby to nebrzdilo pohodlný průchod hrou. "
  • Od té doby, co Fiolu znám z videí, pořád si říkám, že musí něco brát. To jeho nadšení, pozitivní přístup a energie je neuvěřitelná. Jako upřímně mu závidím. Líbí se mi to. Vždycky mě nabije energií. Podle mě dobrý host, když si člověk zvykne na tu jeho energii a projev. Je to borec a osobně před ním smekám.
    • chtělo by to někdy do podacstu pozvat vavru a fiolu společně :D :D
      • ale jak zacal o tom the sims tak uz sem si myslel ze pavel udela s fight clubu fight club *15* *15* *15*
  • Tady je zas komplexu a mindraku na nekolik diplomovek z psychologie...
    • Fiolo?
      • No jo, uplnej Sherlock...
  • ja tak nejak nechapu co je ta Baty zac. to uz ted kazdej bloger a youtuber je expert na hry?
    • Tilwaen
      A kdo je expert na hry? Ten, co o nich píše? Ten, co je hraje? Ten, co je vyvíjí? Ten, co o nich tlachá v diskuzi?
      • TEN, KDO JE HRAJE.
        TEN, KDO JE HRAJE.
        TEN, KDO JE HRAJE.

        V dnešní době různých indie-levičáckých-hipster-rádoby-intelektuálů, kteří hry nehrají, protože je to pod jejich úroveň, ale nadšeně o nich píší, je třeba si to neustále opakovat. Expert na hry je TEN, KDO JE HRAJE (např. Petr Bulíř).
        • Otázkou je, jaký expert. Jak definovat toho experta. Je expertem ten, kdo hry jen hraje ale o jejich výrobě neví vůbec nic? Nebo naopak je expert herní novinář, který hry už prakticky nehraje, protože o nich pořád píše a hry ho už moc nebaví? (Popis sedící na polovinu redakce, řekl bych.) Nebo je expertem modder, programátor atd., co hry vyrábí?

          Já bych řekl, že expertem je ten, kdo se hrami dlouhodobě zabývá, co ví, jak se hry vyrábí, co se obecně orientuje v herním průmyslu a co zároveň hry aktivně hraje. Tedy průsečík všeho.

          V redakci bohužel žádného experta nevidím. Fiola mi docela jako expert příjde. To samé Bulíř.
          • za experta povazuju nekoho jako je Clarkson.taky nemusi vedet kazdej technickej nakres vozidla ale jezdi,testuje a je podle mne expert.jak uz byl spomenutej Bulir.
            pokud nekdo rozumi vyrobe her tak at se vytvori porad kde budou jenom lidi na to kvalifikovani.
            ale opravdu nekdo kdo kopiruje clanky,informace a hodi to na svuj blog nebo web to neuznavam.
            to je jak kdyz Trojanova vyhlasila ze se k hrani dostala u zaklinace na xbox.jako by redaktor auto-moto prvne sednul za volant noveho MB E kterej se uvedl tedka na trh.
            jednoduse si myslim,ze v poradu o hrach by meli kecat lidi co maji toho odehraneho,znaji minulost a maji co k tomu rict.
        • tyhle kryptofasisticky zvasty mam nejradsi *1*
        • Tilwaen
          Já třeba hry hraju a za herního experta se nepovažuju. Co s tím můžu udělat?
          • Hraj víc a pořádně.
        • indie-levičáckých-hipster-rádoby-intelektuálů, kteří hry nehrají, protože je to pod jejich úroveň, ale nadšeně o nich píší

          Ked som si to prečital hned som si spomenul na Grygara *4*
          • On nehraje hry? Jeho videorecenze byly to nejlepší, co u nás o hrách vznikalo...
            • Tilwaen
              Podle mého rozhodně nejlepší Lukášova recenze byla na Call of Juarez: Gunslinger. Nezapomenutelný masterpiece *4*
            • Souhlas, ty videorecenze mi chybí. Pro mě osobně např. nezapomenutelný Tomb Raider 2013, super a zároveň dost vtipná recenze, imho.
  • Pane Polacek, priste si ten notebook dejte jinam..protoze potom není videt prakticky ta nejzajimavejsi věc co nam muze tahle dvojice nabidnout..dekuji:)
    • můžu se zeptat kolik ti je let?
      • 45
        a kdybys byl tak starej jako ja doslo by ti ze vyznam mojeho prispevku je uplne o necem jinem nez si ve sve hlavince myslis:)
        • Prsa jsou prsa. Nebo snad chces zakladat s.r.o. na prodej materskeho mleka tretich osob a hledas vhodne dojnice ? To uz nezakecas, dedo. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit