Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Jeden z nejlepších hostů. To člověk hned dostane chuť si něco zahrát :)
  • O recenzích z téhle doby si člověk může řikat co chce, ale faktem je, že spoustu úryvků a hlášek z nich si tehdejší čtenáři pamatují dodnes, po 20ti nebo kolika letech a to z nich podle mě dělá legendární záležitosti. Naproti tomu, kdybych měl napsat nějakou opravdu vtipnou nebo legendrární hlášku z recenzí tady na Games, co mi utkvěla v hlavě, dá mi to asi opravdu hodně práce a ani nevim, jestli bych to dal, možná spíš z nějakých Fight Clubů nebo Gamesplayů, tam se pořád ještě občas vtipně hláškuje, snad to také časem nesklouzne do sterilní profesioanality *1*
  • aspoň nafukovací figurinu Karla Drdy, co by tam s nima seděla, i když to by na nafouknutí asi chtělo docela kompresor *7*
  • měli by ho pozvat do GamesPlay, jako kdysi byli ty dva borci co tu hráli Chaos Engine na Amize, ale to byl jeden z prvních dílů a od té doby se od toho nějak opustilo
  • Mart9
    Pokud jsem dobře poslouchal, ani jednou neřekl slovo Amiga. Něco neuvěřitelného *4*
  • Myslim ze to byl dil 119 Karlovi Andilci
  • No tak jistě *4*
  • Rembranta, či van Gogha tiež neposudzujeme podľa merítok doby, kedy tvorili ale podľa dnešných. Prečo by sme dnes pri posudzovaní kvality mali brať ohľad na minulé štandardy.
  • Andrej patří do nějaké doby. Stěžovat si dnes na kvalitu toho co napsal je stejné jako si dnes stěžovat že se nedají číst noviny z konce předminulého století.

    Ano napsal hodně věcí které dnes už nefungují, ale napsal taky hodně velice dobrých věcí. Ale hlavně měl, dnes už pramálo viděné, nadšení pro věc, čuch na dobré hry a dokázal se obklopit skvělými lidmi.
  • To co popisujes je minulost. Chapu ze ted uz zivot stoji za kakanek a tak je clovek vdecny za jakykoliv zavan nostalgie a kdyz mu padlý buh v Labuzu popíše, co hrál v roce 2015, tak je to jak herak do zily. Ale Andrej už k hrám fakt nemá co říct, je reliktem minulosti. Jestli ho chces slyset mluvit zajimave a aktualne, tak si ho najdi u Veselovskyho. Rozneznuje se tam o stavu o svyho slapacim bizu. To je zajimavy a poucny rozhovor. I kdyz i tam zaslechnes neco o herni scene. Docela me prekvapilo, jak moc jedovaty to po tech letech a uspesich jinde bylo....
  • No jo, typická primitivní argumentace stylu vytáhnout nějakou pomluvu nebo negativum a tím jakože popřít to všechno ostatní a dobrý, co ten človek udělal... hodně slabý... *7*
  • Já netvrdím, že sjíždění po struhadlech do bazénků s jódem je vrchol herní žurnalistiky. Ale Andrej a spol. pro mě představují přístup k hraní. To znamená, že pro jejich gardu redaktorů bylo potřeba hry hrát, hrát je hodně a vyzdvihovat kvalitu/hratelnost před komercí. Prosazovali hardcore hraní a hardcore herní hodnoty a to je podle mě správně. Byli hráči, kdežto dneska píšou herní články (nejen tady na games, ale obecně) žurnalisti - a to má, alespoň pro mě, o dost menší hodnotu.

    O Andreje se dodnes kdekdo rád otře, ale já v tom vidím vždycky hlavně závist vůči člověku, který se stal pro jednu herní "generaci" legendou.
  • Jj, krasny priklad toho, hru jsem nehral, ale recenzi budeme mit prvni...
  • Kámo, fakt si zjisti, kolik recenzi napsal aniz by hru hral, kolik jich napsal podle krabicky hry, kolik jich opsal ze zahranicniho casaku a pak si mozna sundas ty ruzový brejlicky. Tenkrat to bylo ok, ale nejaka minulost by se mela uz nechat spat.
  • co se ti nelíbí na vrbě *1*
  • ono tuším v retro gamesplayi na jagged aliance čítali jeho recenziu na JA2 a teda ak to patrilo medzi najlepšiu hernú žurnalistiku tak musíš mať veľmi divný vkus.
  • VaZqeZ_EU
    Nevíte jaký je ten díl Level TV (56:00) s těmi "Mironet" modelkami?
  • Sr_Lobo
    Diky moc za cerva, super by bylo zvat ho nejak pravidelne. Hracum toho ma hodne co rict.
  • Llour
    Jakub je prostě borec, patří k těm nejlepším hostům ve FC. Snad bude chodit častěji *4* *4*
  • Červ je skvělý host ale už bycho potřebovali návrat Karla

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit