Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • R-BLOG
    "Výrazy obličejů těch čtyř jakoby říkaly:Co je to za drzou pakáž tam dole"
  • Jako pánové už začněte trochu redukovat tu reklamu. Nemám nic proti reklamě jako takové ale musí být použita střídmě a na rozumných místech a ne že vám tak to pěkný design zasvítí nějaká oranžová sra*ka atd. Prostě to snad nemůžete myslet vážně. Nevím jak ostatní ale mě to opravdu začíná poslední dobou tak rušit že chodím už jinam. Nehledě na to někdy načítání vašeho webu je taky docela adrenalin.
    • Souhlas. Já se snažím fakt vypínat Adblock, jak to jen jde a na Hrej a na Games ho mívám vypnutý, ale kolikrát mě ta reklama tak naštve, že ho zase zapnu na nějakou dobu. Všeho s mírou. Vyskakovací reklama se zvukem mě štve vůbec nejvíce a ta tu je taky - hlavně když člověk listuje galerií hry.
    • Draken69CZ
      Co oranžového? Mě se to asi ještě nezobrazilo.
      • MikeR
        Jedna reklama na pozadí stránky byla fakt celá oranžová. Dneska jsem to ještě neviděl, třeba ta kampaň trvala do konce milulýho týdne. Těžko říct, uvidíme. Já si až zas tak nestěžuju, ladilo mi to k profilovýmu obrázku. *1* Ale chápu, že třeba emařům by to mohlo i vypálit sítnici.
        • Draken69CZ
          Tak buď nepoznám barvy nebo se mi to ani minulí týden nezobrazovalo, mě na těch reklamách plaví že mi nabízí věci co už jsem si někde koupil *15*
  • Jack1947
    Ta titulní fotka je brá lol, taková netradiční *12* *4*
  • Meow
    Nejlepší věc na tomhle Fight Clubu je stejně to, že to je bez Poláčka.
    • Koukám, že Petr leží v žaludku dost lidem, nechápu proč?
      • Já ti to řeknu z mého pohledu:

        Petr je podle mě nesmírně sympatický člověk, ale jakmile je v podcastu s více lidma, příjde mi strašně znuděný a takový nezůčastněný, nebo jak to nazvat. Znuděně se kouká do notebooku, někdy ani moc nereaguje. výraz jeho tváře je naprosto demotivující. Naopak v gamesplayích, kde sedí jen s jedním dalším člověkem, mi příjde naprosto skvělý. Chtělo by to pro Petra nějaký samostatný pořad, kde by byl sám + třeba host. To by se mi dost líbilo.
  • Stvoření temnoty má dle mého překlad OK, zcela nesouhlasím s Alešem Smutným...
  • MickeyMutant
    Tak vy nečtete naše komentáře?! To my zas nečteme ty vaše články a rovnou komentujeme. Takže je to fifty-fifty.
    • TheGGG
      nečtou komentáře? No tak to asi addblock zůstane...
      • však aj dobrovský má adblock :D
    • Mart9
      Jestli Pavel komentáře nečte, tak je prostě slaboch. Škoda, že si to nepřečte *15* ale prostě by měl být schopen přijmout případnou kritiku. Na druhou stranu se obírá i o pochvaly, které se v diskusích rovněž vyskytují. Naopak oceňuju Adama s Alešem, že jsou občas v diskusi i aktivní. Měli by dostat prémie za práci s komunitou (kdyby byli ještě trochu aktivnější)
      • vždyť skoro nic nepíše, tak co by četl
        • Mart9
          On to říkal ve FC i před pár lety, když ještě psal, takže je to dlouhodobý stav.
    • Jsme v ČR, takže neboj, komentáře samozřejmě čtou. *4*
      • MikeR
        Tak asi takhle si to představuju.
        http://i.imgur.com/HrXB4r2.gifv
        • Draken69CZ
          To asi nekoukali na komentáře *15*
      • To jako, že třeba ve Francii komentáře nečtou ?
    • jnsCZ
      Tvůj komentář jsem sice nečetl, ale vidím, že něco píšeš, tak jsem musel zareagovat!
      • MickeyMutant
        Dík za reakci, vážím si jí, přečtu později.
  • Synchronizované mávání > http://i.nahraj.to/f/1o4Z.jpg
    ..není zač! *3*
      • MickeyMutant
        Pavel: Giving up but secretly reaching for a gun
        Honza: Tajné znamení policejního práskače: To je šéf bandy!
        Adam: Alkohol ne! Raději knihu
        Aleš: Test obsahu alkoholu v krvi: Kolik prstů vám ukazuji?
        • MikeR
          Až budou trička podporovat animaci, mám vybráno. *1*
      • Lukyz
        Šlo by to i líp, ale nemám na to nervy ani čas *1*

        Synchronizované mávání na Games.cz!
        • Tilwaen
          Tady zase Pavel leští okno a Adam mrká jako panenka, super *1*
        • MikeR
          Je to super! *1*
  • naco sa bavit o ufc alebo division ked sa mozeme bavit oddworld
  • Občasná návštěva Volejníka je osvěžující
  • radsi ne prachy uz mu stoupy na mozek :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit