Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky za tvojí práci - Zaklínač byl vždy vzorem, jak by měla opravdu dobrá lokalizace vypadat, je to špičková práce.
    • Není to vůbec špatné, teď jsem se podíval na nějaké ukázky na YouTube.
    • Pridavam se, preklad posledniho Zaklinace se skutecne povedl (mozna by se par drobnosti naslo, ale na preklad takovehoto rozsahu zcela nepodstatne)...
    • up_er
      Prave ze na ten preklad docela dost lidi, vcetne redaktoru games, dost nadavalo, ze neni az tak dobrej, jak by se zdalo, ze bude.
      • Nehrál jsem a nemůžu posoudit jako celek, ale z různých článků a videí ke mně doputovaly věty typu "Oddej se své lidskosti", což opravdu o bůhvíjaké úrovni nesvědčí. Ale snad šlo jen o nějaké občasné excesy.

        Obecně jsem rád, že si ve hrách vystačím se svou mizernou angličtinou. Lokalizace, i ty oficiální, bývají docela otřes :)
      • U Zaklínače nevidíme zlo/ neslyšíme. Vše je dokonalé, úžasné.
        • Máš nějaký argumenty? Kromě blbejch keců?
          • Na co že potřebuje argumenty? Zaklínač je přece naprosto úžasný, dokonalý. Mohl bys mi poradit, kde mám argumentovat???
    • Sr_Lobo
      Pod to se rád podepíšu. Díky!
  • Radost poslouchat někoho, kdo něco dokonale ovládá a má to čím podložit a ještě umí používat rodný jazyk. :)
  • Mart9
    Jak jste se smáli, že někdo ve hře řekne sprosté slovo se spisovnou koncovkou, tak přece mluví i Adam *1*
  • to c. a k. moc dobre alex nevysvetlil, muj soukromej tip je zkracene cisarska a kralovska
  • Jsem netusil, ze preklady do cestiny dela cecensky separatista :)
  • MickeyMutant
    Podobnost čistě náhodná

    "Přejeme si, aby každému národu jeho vlastním jazykem bylo vykládáno."
  • Co si třeba myslíte o překladu v Rainbow six:siege kde třeba Operators přeložily jako Agenti
    • Jak jinak bys to přeložil?
      • Aha, už blbnu, já myslel "operatives", zřejmě jsem nepochopil, na co ses ptal. Tam to bylo operator jako někdo, kdo něco ovládá?
  • A o tom že je Uncharted 4 nejlepší hrou desetiletí zase nepadne ani slovo. *6*
    • Malémrdky si to nezahrajou tak závidí a píšouhovna*1*
    • Nejlepší hra desetiletí? *1* *2*
      Vždyť je to po čtvrté to samý jenom s lepší grafikou a s hákem navíc. Navíc je to uplně obyčejná cover-shooter. To i The Last of Us je mnohem zajímavější.
      • Upřímně je mi líto každého, kdo si tuto hru nemůže zahrát, jelikož já hraji hry již několik desítek let ale nikdy jsem nehrál něco takového, tohle je mistrovské dílo mezi hrami, neuvěřitelné technické zpracování, grafická stránka je vysoko nad vším co jsem kdy hrál v tomto případě se vůbec nehraje na žádé PC vs. Konzole, jelikož tato hra po vizuální stránce válcuje naprosto vše (Poté již záleží pouze na tom jaké funkce má hráčova TV) . Herecké výkony jsou špičkové, hra má naprosto dokonalé tempo, scénář, režie, ovládání i boss fighty jsou naprosto perfektní a všechny tři předchozí díly strčí čtyřka hravě do kapsy, jelikož si z nich bere to nejlepší a přitom s takovým stylem, že vám to vůbec nebude vadit právě naopak si jde úplně jinou cestou než předchozí díly, jde tou o které mnoho hráču snilo již od druhého dílu. Vlak ze druhého dílu? Letadlo ze třetího? Tomu se čtyřka jen vysmívá, jelikož má ještě lepších momentů hromadu. . Od prvního spuštění, kdy mi grafická stránka vyrazila dech, jsem si říkal: "Tohle by mělo mít pokračování" tohle totiž je Uncharted přesně takové jaké jsem si ho vždy přál méně bezhlavého střílení a více příběhu (A pánečku jakého příběhu. . ) a další takové bych bral, jenže když byl konec byl jsem naprosto spokojen, jelikož závěr samotný byl podán tak skvělé, že by člověk až nevěřil, že hru nedělal žádný Hollywoodský režisér a scénárista s desítkami Oscarů ale za vše může pouze zručnost a geniální tvorba Druckmanna a Straleyho, kteří jsou pro mě po svých dvou prvotinách, kterým kompletně šéfovali (TLoU a U4) Spielberg a Lucas herního průmyslu, takže Kojimo tvůj čas je u konce, můžeš se jít zahrabat. :-D Čekal jsem vše ale nečekal jsem tohle, je to naprosto dokonalá hra po všech stránkách a je Uncharted 4 lepší než The Last of Us? Typická odpověď by zněla: "Záleží na jednotlivci" jenže Uncharted 4 jako celek je naprosto bez debat lepší než The Last of Us, protože dělá vše co bylo v TLoU ještě mnohem lépe, tudiž Neil Druckmann dodržel slovo, když řekl "S každou hrou se snažíme o to aby byla ještě lepší než ta předchozí. " Za celou dobu jsem nenarazil na ani jeden bug ani jeden drop a ani vteřinu jsem se nenudil, tato hra by měla být definicí toho jak má vypadat hra, která v dnešní době dostane hodnocení 10/10. Nenazval bych Uncharted 4 hrou roku, protože je to mnohem více. Po této jízdě je pro mě i třetí Zaklínač pouze "Meh. . "
        • Uncharted 4 je fakt bomba souhlasím s tebou nic lepšího jsem ještě nikdy nehrál a nic hezčího nikdy neviděl a to už také hraji hry skoro 30 let. *4*
          • Jack1947
            No ale až jednou (snad?!?)tady anonymové nebudou moc plácat blbosti bude tu zase poněkud prázdno. Neřikám že anonymové jsou středem diskusí games ale mají hoodně příspévků... no nevím takto třeba bude dobře a registrují se jen opravdu ti co chtějí. Snad ta doba nastane co nevidět. *4*
          • Podobně úsměvné komenty (samo s 10 hodnocením) jsou často "generované" na Metacriticu. Nevím, jestli to někdo platí, nebo jen nějaký fanboy hack, ale pobaví to.
            • "i vypadající hrou"

              Potato style aneb srovnávnání grafiky cutscén s reálným gameplayem, kde můžeš dělat víc, než jen chodit v omezeném tunelu. Použiju tvojí trapnou logiku - vygoogluj se hru Myst 4. Stará 10+ let a má to lepší grafiku, to nemůžeš popřít ani kdybys chtěl moc. *15* *15*

              Určitě to bude lepší. Grafika je u her nejdůležitější, to ví přece každý hardcore gamer.
            • Takový Justin Bieber nebo Kate Perry už sesbírali TOOOOOLIK ocenění. Tolik k tvému "silnému" argumentu... *15*
            • Vidím že je to tady nepřející závistivý krypl vedle krypla stejně jako v sekci user score na Metacritic.
              Asi si neuvědomujete, že tady hážete špínu jako malékundy na hru, která sbírá hodnocení 10/10 jako na běžícím páse a je nejlépe hodnocenou i vypadající hrou této generace, takže má pantau pravdu ať chcete nebo ne, vám se taky nikdonesere do toho vašeho Quantum Break a Zaklínače. Docela se až stydím, že se herní komunita takto změnila a jsou v ní i takové nuly, které si nedokáží přiznat pravdu i když je všude kolem nich.
        • MickeyMutant
          Kdy bude svatba?
          • Až mu tvoje máma tak to mě dostalo *15* *15* *15* *15*
          • No ty vole *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* YOU GOT OWNED!!!!!! *1* *1* *1* *1* *1* *1*
          • Až mu tvoje máma nastavípíču *5*
            • TheGGG
              pěkný bro.... todle si na blogísek neda...
      • TheGGG
        hned jde pozna*t závistivého pc ementála, co to nikdy nehrál a soudí podle obrázku... radši táhni zpátky hrát své blizzardí omalovánky pro neckbeardy...
        • *1* *1* *1* *1* *1*
          Já mám PS3 i PS4 a jsem jeden z těch výjmečných hráčů, kterým je uplně u pr*ele na čem hrajou.
          Od Naughty Dogu jsem hrál všechny hry, co vyšly na playstation až na Jak X: Combat Racing a Uncharted 4, ale z gameplayů si o té hře dokážu udělat obrázek, i mám v plánu si jí koupit, ale od hry desetiletí si představuju víc než cover-shooter se šplháním ještě ke všemu, když jenom navazuje na to, co dělaly předchozí díly.
          Každopádně u tebe je jasně vydět, že jsi fanboy, který není schopný snést jakoukoliv kritiku.
          • to ti tak žeru že jsi je hrál když píšeš takové nesmysly *15* raději si zapni PC a zahrej si Dotu 2 magore *15*
          • Jack1947
            To je TheGGG toho nepředvědčíš *7*
            • MickeyMutant
              Zaklínač.
            • Je vidět že tady chodí chudáci kteří nemají na PC + Konzoli a potom tady dávají to se mi nelíbí jak malí Jardové a používají stupidní argumenty jako třeba 30 FPS přitom sami hrají na zaprděných GTX660 já mám mašinu za skoro 50 klacků ve 4K se dostanu na plus mínus 45FPS a i tak jsem schopný si přiznat že Uncharted 4 je prostě perla v záplavě hoven která vychází každoročně. *4*
            • vy jste dobří idioti bych chtěl vědět co je podle vás lepší než Uncharted 4 jako celek a zkuste napsat Zaklínač a hned mi bude jasné že tady trollíte *1*
          • Navazuje na to co dělaly předchozí díly? Ta hra jde od začátku úplně jinou cestou. Tak ty jsi marný hochu a všichni ti idioti kteří dali že se jim ten názor chlapa nahoře nelíbí jen protože to nehráli a jsou z toho vedle že konzolovka kálí jako holub na všechny hry které za posledních několik let vyšly jak graficky, audiovizuálně tak i v herních mechanismech a příběhu který je fantastický. Přiznejte si pravdu a nechovejte se jako děti. Já hraji na PC i PS4 a jelikož jsem hru dohrál, tak si bez nějakých zhovadilostí přiznám, že ta hra je prostě mistroský kousek a potvrzují to i celosvětové recenze názor nějakého zaprděného tlustoprda z PC Only farmy, který hru ani nehrál mě nezajímá. *12*
            • TheGGG
              můžeš mě říct o nějaké lepší hře ala uncharted, která je na PC? A né prosím TR, to nehraju, protože mě obtěžuje hekání hlavní hrdinky... a PC mám, je na něm spousta dobrých her, (jako třeba xcom2 nebo gothic fleet co teďka hraju) ale obecně je málo her, kde bych se fakt vžil do postav a jejich osudů... a uncharted to prostě dokázal. Radši budu hrát koridor kde si zamiluju postavy a děj a je tam mimojiné velmi koukatelný H2H soubojový systém, než hrát nějaký ubisoftí openworld bez jediného dobrého charu...
    • nikoho tu tvoj 25fps BS nezaujima
      • Stabilních 30 s tolika detaily, že by to tvoje zaprděná mašinka neutáhla ani kdyby jí poháněla tvoje máma s GTX980 vprdeli. *3*
        • Detaily v nascriptovaných in-game cutscénách, které v normální hře nejsou. Každý, včetně sonyboyů snad musí vědět, že Naughty Dog používá jinou grafiku pro hru a animace. Srovnávat grafiku nalajnovaných cutscén s reálným gameplayem v normálních netuneloidních hrách, hmm, typická potatovina. Nemluvím o ubohé AI a fyzice, kde se hlavní postava hravě může krýt před těžkým kulometem za dřevěným prkýnkem. Co na tom, že je to mechanicky průměrný cover-shooter, který něpřináší nic nového, co tu nebylo už 10+ let. Hlavně, že to má skvělý scénář, režii a herecké výkony - nejdůležitější to prvky v počítačové hře. :]] Mno a srovnávat zastaralý hardware PS4 s GTX980, která má několika násobný výkon - to už je takové mémé. :]]

          Myslím, že samotný recenzent tady na Games.cz skvěle vystihl ironii této hry - nebavilo ho tupé střílení nabíhající AI, dokonce kritizoval přílišnou délku hry. Chtěl radši koukat na cutscény a užívat si příběh s rychlejší gradací, prostě víc film, než hra. Nejvíc mě dostává to oslavování příběhu. Je vidět, že tito lidé asi moc dobrých příběhových her nehráli. Ale tak, je pravda, že U4 je pure casual hra, kterou může hrát i nehráč, včetně vaší babičky. Stačí když má rád filmy - na filmy kouká skoro každý, proto má ta "hra" takový úspěch, je to dobrý marketingový tah. Casual hráči (= hlas lidu) se k sofistikovanějším hrám moc nepřibližují, proto pak může U4 působit jako příběhový etalon. Většina překřičí menšinu. Je to trochu úsměvné, ale nevadí.

          Každopádně uvažovat u takové "hry" o hodnocení 10/10 a vychvalovat jí do nebes jako nejlepší hru všech dob osobně považuji za počátek herního úpadku.
          • Koukám, že místní sonyboy mrzáček dostal záchvat, že se někdo nevezl do jeho oblíbené hry, tak opět krade nicky a vymýšlí si imaginární kamarády. Hodně slabý. Argument 0, troll 10. Jako vždy. *15*
            • Mrzáček je tak leda péro tvého fotra když z něj vyletěl kus debila jako jsi ty *7*
            • K čemu je ti několikanásobný výkon GTX980, když nikdo ještě neudělal hru tak graficky propracovanou jako je Uncharted? To je teprve ostuda, že máte grafiku za 15 tisíc ale nic co by tomu sahalo po paty ještě nevyšlo. Dokud si to nezahraješ raději pomlč všichni vývojáři uznávají Naughty Dog právě za to, že nepoužívají stupidní techniky jako každá druhá společnost, která vydává srajdy každý rok. Až si hru zahraješ poté se vyjadřuj a také si zjisti něco o jejim vývoji než se zde znemožníš ty stupidní *12*
            • je vidět že jsi hru hrál když napíšeš takovou pitomost napsal jsi přesný opak toho co ta hra dělá *1*
          • jinak hru jsem samozřejmě nehrál a všechno jsem si to sám vycucal z amputovaného palce od levé nohy mého siamského dvojčete, které umřelo při narození...
            • sakra, zapomněl jsem si změnit nick, ale to je fuk, stejně už to tady nikdo číst nebude, moje štěstí...
        • dobrej stěr *1* +
    • Tady jsi na PC Only stránce vždyť tady dali Uncharted 4 9/10 aniž by napsali proč a jiné hovadiny tady dostaly 10/10 přitom kvalit Uncharted 4 nedosahují ani z daleka. *1*
      • *z daleka*
        *7*
    • Nějaký PC nebo Xboxový hráč ti tam dal že se mu to nelíbí kdyby si to zahrál tak by to vychvaloval do nebes protože nikde jinde takový masterpiece není a to je prostě fakt. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit