Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Kdo měl dotaz, který nepřečetli a začínal slovy "na konkurenčním webu...". Napiš ho prosím sem, jsem zvědavý.
    • MickeyMutant
      "Na konkurenčním webu zavedli pravidelnou rubriku 'Dobré ráno', která vychází ve všední dny obvykle v 6:15 a přináší aktuality z videoherního světa, aby čtenáři měli co dělat cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Plánujete si rovněž máknout a nabídnout podobné zprávy nejlépe o něco dříve (5:30 - 5:45), aby i pracující v ranních směnách (pekaři, popeláři, sedláci, rybáři) měli informovanější vstup do nového dne?"
      • Lukyz
        #máknoutsi *1*
      • ucho
        zjevně jen trolující dotaz.
        • ↑↑ zjevně debílek, co se do deseti let počůrával do postýlky
          • ucho
            tak já bych ty troly neurážel, prostě se nudí a vymýšlí kraviny.
            • tak dobre rano je obycejna kopirka zdejsich bleskovek ,to vime vsichni no ne ?
      • Dobré ráno s Karlem Drdou? Sem s tím! *1*
      • Mart9
        Děkuju ti.
        (podle mě je to blbost)
        • MickeyMutant
          Podle mě taky. Petrovi s Adamem z Moravy takhle brzo nejede vlak a Aleš má ráno dojo. Tak by to padlo na Honzu Konfršta. A všichni víme, jak by to dopadlo. Z Games by se stal koutek kreativního psaní pošilhávající po Magnesie Liteře, ale intelektuálně se vzdalující nám, obyčejným čtenářům.
          • smutný dela nejakej bojovej sport?
      • To už trochu přeháníš, viď
      • Draken69CZ
        Bleskovky začínají od 9:00 a články nejdříve od 10:00, neblázni v Praze ti nikdo dřív vstávat nebude i tak se jim lidi smějí když jdou ve dvě z baru že musí ráno brzo vstávat do práce.
    • Take me to trosku zajima, jestli slo o hrej nebo slavny jurogejmr… i kdyz ten nazyvat konkurencnim je k smichu, pcha!!! :)
    • Jack1947
      Radši ne, za to by mohl bejt výmaz a banán *8*
  • Podcast dobrej, Pavlovský byl super.

    Reakce ve zdejší diskuzi přináší jen důkaz toho, že herní komunitě se nejde ničím zavděčit. Když je podcast čistě o hrách, tak tu někteří neustále brečíte, že je to nuda, že redaktoři vypadají otráveně a chtělo by to oživení. Když je podcast jinej oproti normálu, navíc s netradičním a zajímavým hostem, tak tu zase brečíte, proč to nebylo o hrách jako vždycky.

    Myslím, že zrovna v herní komunitě je komix docela oblíbený téma a hodně hráčů nějaký i čte, takže moc nerozumím tomu, že s tímhle komixově laděným podcastem někteří máte takový problém. Nebojte se, příště už to bude určitě zase normální podcast a můžete se tady zase tradičně pohádat jestli je lepší PCčko nebo konzole, kolik fps je schopný rozlišit lidský oko a proč vaše oblíbená hra dostala jen 8/10.
    • Mart9
      Moc to prožíváš, v diskusi přispívá 6 % čtenářů. Podle mě byl Pavlovský tak dobrej, že ten podcast bavil, i když byl o trapárně jménem komiks.
      • Jack1947
        Nebylo to spíš proto že do toho komiksu jaksi fušuje? *7*
        • Mart9
          Jacku.....
          Ne, protože, když se bavíš o h o v n ě, je jedno, jak moc mu rozumíš. Furt je to h o v n o.
          • Jack1947
            To nechápu *8*

            Pro tebe je hovnoo komikx ale ostatní to třeba zajímá. Hry jsou vyčerpatelný téma a když není o čem točit tak holt není no.
  • Preed
    Uz som chcel dlhsie navrhnut taku radikalnu myslienku ale mozno by ste sa mohli v podcaste viac bavit o hrach :D konkretne o tych ktore hrate,nemusite ich hrat vsetci aby z toho vznikla nejaka debata pripadne sa snazit urobit nieco na sposob hra tyzdna,mam totiz pocit ze dlhodobo sa bavite o roznych veciach ktore sice suvisia s hrami ale nebavite sa o hre samotnej ale diskusny potencial je na bode mrazu a nema to ziadnu specialnu pridanu hodnotu aka "niekedy mozno vyjde tato MMO hra ktora vyzera zaujimavo ale nevieme o nej nic relevatne povedat takze varime z vody", "analytik fero povedal,ze toto sa stane s hernym biznisom o 5 rokov, nevieme o tom nic relevatne povedat tak varime z vody","Battlefield 1 ma trailer, ktory je z WW1, ale z traileru aj tak nevieme nic povedat, takze varime z vody". Mozno by stacilo sa proste bavit o realnych hrach ktore realne hrate a snad by to malo lepsiu pridanu hodnotu.
    • MickeyMutant
      Kdyby se měli bavit o tom, co zrovna hrajou, tak by byl podcast maximálně jednou za měsíc.
  • risa2000
    Jsem jediný, kdo slyší přebuzené mikrofony, tak, že často není vůbec rozumět, co kdo říká, zvlášť, když se začnou přeřvávat?
    • Draken69CZ
      Tak jim napiš mejla a nabídni jim že jim to sešteluješ, já jsem zvyklej že si zvuk ani nezapnuli tak jsem rád i za tohle.
      • Jack1947
        Když tam už bude tak by se mohl mrknout jim i na ten haprující Strýmmmmmmmmm kapšoooo? *5*
    • Mart9
      Je to v pořádku.
    • Asi to na zaciatku skusobne nastavia na beznu hovorovu rec, ale potom v zapale debaty zvysia svoj hlas a fakt to znie ako neake putove kolotoce z 80-ich rokov. S tym by mohli nieco spravit...
  • s.hih
    neviděli jste tu Touchwooda?
    • Když už, tak Touchmuda. *7*
      • Paulcz
        tak to ani náhodou :)
  • Snídaně s games.cz.. No to mě podrž. Uvádět by to měla Partyšová, nebo Lunetic *1*
  • Som jediny ktory preskakal cele video ? zvladol som pocuvat toho cloveka asi 5 minut a potom som to preskakoval lebo pozerat skoro 2 hodinové video s monologom 1 osoby ktorej to hodne mele tak to radsej ee *6*
    • jo, tentokrat to bylo fakt strasny, hlavne temer komplet mimo hry
      • ucho
        mně se to líbilo. navíc když si vezmu, že jsem letos za komiksy uvalil už přes 10k, tak téma dobré :D
      • Vůbec, Jirka Pavlovský je legenda, bylo super vidět ho v podcastu
        • Tilwaen
          Bylo fajn ho vidět v podcastu, ale bylo by ještě víc fajn, kdyby mluvili i o něčem jiném, než jsou komiksy.
          • však mluvil taky o filmech podle komiksů *1*
            • Jack1947
              Takto jsem rád že jsem tentokrát nekoukal. ( Nic proti komiksům).
  • tak hrozny fightclub sme tu dlho nemali
    • za mě jeden z nejlepších podcastu , Pavlovskýho považuju za největší osobnost v čechách hned po prezidentovi Miloši Zemana :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit