Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Nechápu, jak může někdo napsat, že jsou moc hlasitě *1* Prostě nechápu, tak si prostě sniž hlasitost ne? Naopak ve zbytku FC jsem já musel mít volume víc vpravo než obvykle. Na začátku byl zvuk dobrý.
    • PreidaQ
      To, že to mají přebuzený a těžko se to poslouchá snížením hlasitosti nevyřešíš.
      • risa2000
        Nevím jestli pomůže, když to začnu psát pod každý Fight Club, ale musím s tebou souhlasit. Že tomu hoši nerozumí, chápu. Že, místo, aby požádali někoho, kdo tomu rozumí, na to ale zvysoka kašlou, přestože to začíná být pravidlem, nechápu.
        • PreidaQ
          Jen v tom pokračuj. Vypadá to, že Mart9 ti zase bude vždy neustále usilovně tvrdit, že to je v pořádku. *3*

          Každopádně jsem měl vždy za to, že co se zvuku týče, tak minimálně Grygar určitě - možná i Poláček - mají ponětí, o co go. Přece nemůže být tak těžké tom chvilku věnovat, otočit pár knoflíky a zlepšit to. Když osazenstvo zvyšuje hlas, opravdu to rve uši a není nutné mít profesionální aparaturu nebo zlatý sluch, aby se to dalo slyšet.
          • Mart9
            Zvuk je naprosto v pohodě. Hlavně na začátku tohodle dílu, to byl nejlepší za poslední měsíce.
            • Mart9
              Já to poslouchám v 10 let starých sluchátkách Koss, takže asi největší kvalita. Takové už asi neseženete. Popravdě neumím pořádně poznat významný rozdíl mezi FC a hpodem.
            • risa2000
              PreidaQ: Zrovna jsem si říkal, že bych mohl zkusit tu zvukovou stopu vizualizovat, takžes mi ušetřil práci *4* Tak nějak jsem si to představoval...

              Mart9: To, že to neslyšíš, neznamená, že to ostatní také neslyší. Mně je třeba poslech FC vyloženě nepříjemný, tím jak to je špatně nahrané.
            • Tilwaen
              Vůbec nejde o to, že bychom je neslyšeli, ale v jaké kvalitě. Podobně, jako nemusí při určité frekvenci a hlasitosti "stíhat" reproduktory, slyšíš to a je ti to nepříjemné, tak tady jim zkrátka "nestíhaly" mikrofony. Ale to už ti ostatně PreidaQ vysvětlil.

              Poslouchat se to dalo a hlasitost mi nevadila; kdyby nic kluci nezměnili, tak by se taky svět nezbořil. Jakmile ale zvuk stáhli, poslouchalo se to mnohem lépe.
            • Mart9
              Jen nemám přehnané nároky. Dokud to nechraptí a výborně slyším každého účastníka, jsem spokojen. Nebo ty někoho neslyšíš?
            • PreidaQ
              Skoro bych řekl, že si ze mě musíš dělat srandu. Ale pokud náhodou ne, tak mě na tohle napadají pouze dvě vysvětlení: buďto máš zázračnou aparaturu, která invertuje otřesný zvuk na rajskou hudbu či máš vlivem moderního světa pokřivené vnímání toho, co je dobrý zvuk a co ne.

              Tady máš vizualizované porovnání zvuku části Fightclubu a hpodu:
              http://imgur.com/iK5hKNx
              http://imgur.com/cqtYyl2

              U Fightclubu je jasně vidět, že většina vzorků neustále naráží na horní mez, zatímco u hpodu se nic takového skoro neděje. Už mi věříš nebo budeš stále tvrdit, že ten zvuk je v pohodě?
      • Mart9
        Mně se to poslouchalo dobře. A potom jsem musel hlasitost ladit.
        • PreidaQ
          Každému tenhle problém nemusí vadit a jde si na to během průběhu klidně i zvyknout, ale to nic nemění na tom, že ten zvuk je prostě špatný.
      • konecne nekdo kdo vi o co u zvuku jde *3*
    • problem je, ze to maj pokazdy jinak a nejsem zvukar u mixpultu, abych s tim pokazdy na jinym webu soupal
  • Kdy budou zase cool hosti jako: Farid Starman, Petr Bulíř, Lukáš Grygar, Dan Vávra, Pavlovský, Drda nebo Červ?
    • Tilwaen
      Co není cool na stávající sestavě? *4*
  • Ronox těžce trollí.. a ty jeho lejtka.. zase jsme neviděli.. bžunda fight club! *14*
  • Za co, bože za co? Chápu, že nyní vyšel ten film a že jste tedy nové vydání chtěli věnovat především jemu, ale proč je nutné neustále zabíhat do tématiky Overwatch a Heartstone? Doufám, že po E3 se obsah zase zkvalitní.
    • Jen proto, že se nemluví o tom, co se ti líbí neznamená, že je to nekvalitní obsah. Jsi pako. =)
  • Zir074
    Sakra.. to už je středa?
  • VaZqeZ_EU
    https://www.youtube.com/watch?v=AceomrIwQ28
  • oVer9000
    Ty Pavlovy pravidla začínají bejt v poslední době čim dál víc WTF. A to nemyslim nijak zle.Vlastně mě to baví. :D Ale je to tak, že si hezky v klidu sleduju fight club nic neřešim, pohodička.. a pak přijde pravidlo a já se zarazim a říkám si: cože?
    • Je někde seznam těch pravidel?
    • http://games.tiscali.cz/tema/jak-vydat-hru-na-steamu-bez-vedomi-valve-273388
  • Nerozuměl jsem - jak se jmenují ty tentacle hentai? *4*
  • MidnighT91
    Jdu vám zkazit iluze. Na fight club jsem se nedíval, ale ten film jsem viděl a je to totální sračka, přestřelená kopírka všeho co je. Radši se znova podívám na nové x-meny, ti byly asi 100x lepší. Sakra i nová Alenka v říši divů nebo Approaching the unknown bylo lepší, a to mám dobrej vkus na filmy...
    • *15* pokud máš dobrej vskus na filmy, tak ja se ti mohly libít X-men? *15*
      • MidnighT91
        Jednoduše, mám rád superhrdinské filmy a byly daleko lepší než batman a superman...
        • Člověk který je fanboy superhrdinských filmů by neměl mít nárok kritizovat ostatní filmy.
          • Mám rád filmy jako K-PAX což svědčí o mém vkusu. Nikde netvrdím že jsem "fanboy superhrdinských filmů" Pouze mám rád akční šílenosti u kterejch si dá člověk pivko, popkorn a druhej den na ně zapomene. Občas se totiž chce člověk odreagovat, a ne o daném filmu po jeho skončení ještě 3 hodiny přemýšlet.
            • K-PAX? Tak se podivej na Krale Rybare, ty vkuse.
          • nelze nez souhlasit, krome dark knight neznam dobrej film s touhle tematikou, jen par dalsich aspon neurazi, vetsina je tezkej a nezazivnej brak
            • jenom 4. nejlepší film historie dle 1,6 milionů lidí *15*

              Tvůj názor je zcela nepodstatný *3*
            • Dark knight že je dobrý film? Ha, ha, ha.
  • Llour
    Je v tomhle díle zase tolik spoilerů jako když se bavili o Star Wars? *7*
    • Tilwaen
      Nic, co bys nevyčetl už z trailerů, dávali si pozor.
      • Llour
        ok díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit