Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zir074
    Pěkný, že do popisku teď dáváte časy témat, které proberete v průběhu Fight Clubu. Sice většinou koukám na celé díly, ale např. při zpětném shlédnutí nebo hledání určitého tématu narychlo to je u dlouhých videii prospěšný doplněk.
  • Po posledním FC je tento konečně docela dobrý. Dobrá témata.

    Co bych ale vytknul je to mluvení s plnou pusou. Už jako dítě jsem věděl, že s plnou pusou se prostě nemluví. A veřte mi, není příjemné poslouchat někoho, kdo cosi přes plnou pusu mele - navíc mu není dost dobře rozumět. Věřím, že toto patří k úplně základnímu kodexu chování v naší části světa, takže bych čekal, že to budete dodržovat. Ještě jsem schopen to chápat o nějakých těch oslav atd., ale při běžném FC ne.
    • Me je to treba uplne jedno
  • corfer
    Teda poslouchat Dobrovskýho, jak prvních deset minut mlaská do přímýho přenosu mě donutilo Fight Club vypnout. Bravo...
    • Já skončil u Homolovy recenze na filmy.
      • No jo, prijit o takove divaky, to je bude mrzet...
        • corfer
          Tak za prvé, vůbec nevíš o jaké diváky jde. A za druhé – je škoda přijít o jakéhokoliv diváka, což je mimochodem zlaté pravidlo audiovizuální žurnalistiky.
          • Lidi je jak sracekk, jeden odejde, dva dalsi prijdou..
  • řekl bych, že můžete být v klidu, ty krabí chlebíčky neviděly kraba ani z dálky *1*
  • Docela by mě zajímalo, proč byl ten kdo psal článek o Mafii před vydáním na základě toho co hrál někde pro redaktory...Proč byl nadšený?

    To měl nějakou zcela jinou verzi? 60 FPS, bez rozmazání s chytrou AI a bez chyb? Příběh asi neposoudí z ukázky ale ostatní ano. Jízdní model a drobnosti které ve hře nejsou viz ty srovnávací videa Mafia 1 2 vs Mafia 3. Ošklivé textury.

    To musel mít vyloženě naprosto jinou verzi anebo to nepoznal
    • nightborne
      Protože on začátek vážně docela působí, že by to mohl bejt příběhovej nářez, a ne stereotypní openworld podle kopíráku. Zezačátku jsem byl taky docela nadšenej ;).
  • nightborne: Otázka je, proč tedy vůbec někoho vysílat do Londýna či kam, když po pěti hodinách hraní finální verze přiveze dojmy, které realitě nakonec vůbec neodpovídají.
    • nightborne
      Protože když tě pozvou na press con s hraním nevydaný očekávaný hry, tak prostě jedeš, žejo...a pak tě natáhne taxikář z letiště ve Varšavě. Nejezdi nikdy do Varšavy, mimochodem. Strašný město.
  • To jsem jediný kdo při poslouchání dostal hlad?
    • Já dostal chuť na Pavla.
      • oVer9000
        Znamenitý výběr. *1*
      • *1* *1* *1* *1*
    • Mart9
      Asi jo, nám normálním bylo Pavlovo mlaskání spíš nepříjemné.
      • oVer9000
        Definuj normální. :D Hele, vyloženě příjemný to nebylo. Ale je to Fight Club! Tyler Durden by tě poslal s nějakym mlaskáním do pr.. ty víš kam. :)
        • Mart9
          Absolutně netuším, kdo je Tyler Durden, takže já jeho klidně taky.
          • Nebo omáčku...
          • Nezapomeň si dát v restauraci polévku.
          • sleduje Fight Club a netuší kdo je Tyler.. *8*
  • Priste by bylo lepsi vice hledat a mene hejtovat. Zrovna hlavni producent Hangar 13 Andy Wilson byl hlavni producent Splinter Cell Blacklist. Ale vyvracet veci donekonecna nema smysl. Jak by pravil Reznik - Porad jenom hate *1*
    Poslusne si davam minus *2*
  • RedEagle
    Zavolajte tam už konečne Dana Vavru :)) nech nam povie niečo nove o hre Kingdom never Come
    • Vtipny, ale nedava to vubec smysl.
  • No já bych spíš chtěl aby mluvil i o jiných hrách a tak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit