Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak bych mu doporučil pred tim než lezu do televize se vyspat at nevypada jak teple prasátko *7* to samý grygar, vypada jak kdyby ušel holiči z kresla v puli prace *7*
    at si vemou priklad ze smutneho : slušne oblečený s učesany
  • Ronox
    Stačí nespat.
  • nevíte jestli si pán ryneš maluje oční stíny lol?
  • Machrovina to byla v dobách, kdy to byl symbol kriminálu nebo to mělo pár lidí. Dneska už je ale tetovanej každej druhej, už je to prostě "jen" normální.
  • Llour
    Složka soubojů byla vydána už před rokem -- hra vyjde cca 3/4 kvartál, kritizuješ 2 roky starý obsah. Vávra řekl, že teprve před pár týdny byla uzavřena interní alfa(souboje i AI překopali). Zkuste si zahrát jakoukoliv AAA hru od EA, Blizzardu atd...2-2,5 roku před vydáním. Ani vývojáři by ji nerozjeli. Já jsem byl osobně hodně kritický k nové Civce, ale to neznamená, že budu pod každým článkem, který na games Aleš Smutný o té hře napíše (a že jich bylo) budu opruzovat a tu hru pi**vat. Já jsem jen sprostý nobody, ale u profíka bych čekal pragmatický přístup.
  • Mě ani tak nevadí vrátit nadávku, ale když někdo do chatu napíše, že Overwatch je kravina (nebo blbost, špatná hra... už nevím jak to bylo přesně) a pan Ryneš se do něj hned zostra opře, tak se chová stejně jako mnoho lidí tady v diskuzích (jako rozmazlenej fracek, co mu nikdo nesmí na jeho hru sáhnout).
  • Tak by to mělo být, ale v dnešní době 99% tetování je jen machrovina.
  • MickeyMutant
    Lidi si stěžovali, že Fight Club není Fight Club, ale Studio Kroměříž. No tak jednou někdo vrátil nadávku z chatu zpátky autorovi. Aktuální skóre je tedy 784:1.
  • Jack1947
    No ona je otázka jestli ti lidi co tam jsou třeba hosti jsou z redakce - Kdyby tam byl Vávra a ohradil se do chatu nebo veřejně někoho nažzval čurákkem tak by se to třeba ani neřešilo.

    Já jsem to neviděl jenom reaguji na vzniklý problém ---
  • Je vtipné, jak fanboys nekorektních Vávrů a Drdů mají najednou oheň na střeše, když je ostřejší někdo jiný než jejich bůžci *5*
  • Ale je fakt, ze ostatni vyvojare si rad zhejtuju, nejlip osobne :D
  • Si piš! :D
  • viz. predchozi komentar
  • Ronox
    <3
  • Femto
    Od kdy by mělo být tetovaní drsné? Tetovaní dělá snad muže drsnější? To jsou mi názory. Pff, mám celou roku pokérovanou a nepřipadám si absolutně o nic více drsně než před tetováním. Tetováni by mělo něco symbolizovat pro člověka, který je nositelem tetovaní, ostatním může být jeho tetovaní u prdele, protože se tetuje pro sebe a ne pro okolí, já to tak tedy aspoň mám...
  • V jeho pozici nebo v pozici kde se to očekává je vhodné to dodržovat a nedělat, že sebe fracka co uráží atd...

    Tohle není hodné obdivu, když se bavíme o chování. A když mě štve hlupák, tak to nebudu řešit podobně hloupou akcí... Pak to je srážka dvou hlupáků a to opravdu řešení...
  • Kérka drsná asi jak moje trenky... Urážky plynoucí z úst vůči divákům a neustále hejtovani určité hry.

    Profesionální přístup každým coulem...
    Anonymní divák je taky divák který vám dělá návštěvnost. Poslední FC byly tragické, co se týká hostů.

    Snad od nového roku bude kvalita.
  • Ronox
    Dva roky? Pokud se nepletu, tak hra vyjde příští rok. Poslední Danův vlog byl mimo damage controlu o tom, že už jen hledají bugy a hru optimalizují. Hlavně pro mě se z toho stal už takový running joke, protože veškerý updaty a informace od ohlášení to očekávání dupou víc a víc do země. Zase bych si nedovolil kritizovat něco, co nehraju/neznám. Každou verzi na Steamu jsem spustil a prozkoumal, a jak říkám, tak je to vděčný fuel pro hate, viz včerejší reakce na chatu :))
  • Llour
    Nejsem žádný fanatický zastánce té hry, ale stojím si za tím, co jsem psal výše. Neustále na hru útočit, protože mi nesedí, navíc do nedokončené hry (popisuješ stav hry 2 roky před vydáním). Tímhle přístupem zasviní někteří jedinci všechny místní diskuse o hrách od EA, Ubisoftu atd.. a je to únavný a otravný. Zkritizuj to, fajn, ale tvl pořád a pořád *7*
  • Ronox
    1. Jsem rád, že jsem tě nezklamal! Příště se budu snažit znovu tě nezklamat.
    2. Hra vyšla v EA a nyní se nachází v beta stavu, tudíž mechanikami se hra už nezmění. Combat je stále frustrující, krkolomný a absolutně nezábavný. Už jen fakt, že si většina vývojářů na něj bere gamepad ukazuje, že je něco špatně. KC:D je hezký simulátor české krajiny, to je vše. Mě, jakožto backera to štve o to víc.
    3. Ten hate je hlavně pro ten kult pomatenců kolem toho, co ten titul vyzdvihují do nebes, protože tu hru jen slepě brání i přes všechny faily ať už v betě, tak v komunikaci ze strany WH, která poslední dobou je naprosto příšerná. Viz informování o zrušení aktů, Danův damage control ve vlogech atd. Jak by se asi cítili backeři Star Citizenu, kdyby Roberts oznámil zrušení hromady featur. Ten to radši prostě odloží, ale dodělá.
    4. Třeba si někdy sednu na gauč ve FC s někým z WH, ale negarantuji ti, že se ze*eru :)) V tom bych tě možná zklamal :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit