Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Druhý zleva vypadá jako herec ze seriálu Shameless co krade auta *1*
  • Mart9
    Pavle, když si na začátku předchozího dílu upozorňoval Aleše, aby kvůli mikrofonu opatrně pokládal hrnek, měl by tě také někdo upozornit, aby si NETLESKAL. Tlesknul si v minulém i tomto dílu *15*

    A když pouštíš videa, VÝRAZNĚ jim sniž zvuk, klidně bych ho i vypnul, když do toho mluvíte.

    Jinak se samotným mikrofonem a zvukem jsem naprosto spokojen.
  • Normálně si pozvěte odborníka když to za celou dobu nemáte vyřešené. Ten to nastavení dle místnosti, nastaví to tak aby to většina slyšela stejně atd.... Tak, jak to tyhle lidi nastavují jinde.
  • zvuk ako vzdy nahovno
    • Mart9
      Budu upřímný: Je to úplně strašné, kdyby si to ukázal jen tak, pravděpodobně by nikdo nepoznal, o koho jde. Čímž neříkám, že bych to udělal lépe, pravděpodobně ne.
      • Strasny to samozrejme neni. Nesedi to co se tyce podoby, ale kvalitativne je to velice povedene.
        • Mart9
          Tak samozřejmě, pokud to neměli být oni 4, což nikde není psáno, je to parádní práce *1* *15*
    • Luke
      Super, dík!
    • Overwatch
      Ty jo pecka! :)
    • Smutnýho jsi omladil o 15 let a Homola vypadá jako asiat, Pecháček je naopak ještě pohublejší, ale Dobrovskýho jsi trefil nejlíp :)
  • Dominator666
    Zvuk je opravdu strašnej. Chápu, že to nemáte jednoduchý, ale mohli byste si na to dát pozor.
    • up_er
      Ten mikrofon co mají teď je dobrej. Jsou všichni stejně slyšet, akorat celková hlasitost je malá. Ale když ho dají na blbý místo, jako tady, tak už je to na houby. Za ty roky už to měli mít dávno vychytaný. To je asi jediná věc , co mě na FC štve.
    • Zas tak strašnej není, spíš je docela otravný jak se s každým gameplayem/fight clubem mění hlasitost. Když má člověk sluchátka tak je to fakt bomba poslouchat ty intro zvuky ve 120 decibelech, to samé trailery které sou několika násobně hlasitější než všechno ostatní .. jednou si to člověk zesílí aby při dalším videu nastavoval na pětinu původní hodnoty.
  • Lima
    Ty FC jsou čím dál kratší (dneska hod a 2 min.). Dříve, tak ještě 2 roky nazpět, byly FC běžně dlouhé kolem hod. a půl, s nějakým hostem třeba i okolo 2 hodin, když chvíli existoval Social Club, tak FC i bez dotazů šel přes hodinu a dnes? Seděj tam čtyři a maj to zfouklý za hoďku. V tomhle by se mohli učit od konkurence (píšu to jako člověk, který FC rád poslouchá). *13*
    • bukrr
      Sjíždím staré podcasty v práci a zrovna dneska jsem si říkal, jak na prd jsou ty co mají přes hodinu a půl. Ne jenom že se mi to líp dávkuje, ale po té zhruba hodince nemají pánové moc náladu a odpovědi na dotazy jsou rychlé a velmi stručné, i když se sem tam objevil nějaký s diskuzním potenciálem nebo na něj bylo možné udělat kopu vtípků a bohužel, Lukáše pořád někdo musel krotit.... *2*
    • Draken69CZ
      Kdyby tam byl Lukáš tak by to na ty dvě hodiny natáhl. Debata o pyjích by se protáhla, přeměnila na FemCast a na dotazy by nezbyl čas.
  • *1*
  • Draken69CZ
    311. díl a pořád to s tím zvukem neumí *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit