Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MARTASLJ19
    Buliř je Bůh *16* *5*
  • Lima
    Petr Bulíř je borec a frustrovaný anonym Bob je trotl!!
  • Buliř dropoval truth bombs. Fakt resite sra!ky a zminka o tom, ze by jste neco hrali od vas nehrozi.
    • Tak ale musíš pochopit, že herní novináři nemají čas hrát hry :) Mě by překvapilo, kdyby někdo někdy z redakce vystoupil proti a prezentoval svůj názor. Třeba Honzo respektuji tvůj názor, ale tvoje recenze na TLG je sraačka. Udělal to částečně Ryneš, ale to je mimo redakci. Toho se ale nedočkáme, protože to v redakci nikdo nehrál. Chtělo by se to bavit o těch velkých hrách, diskutovat, Olejník si tam mele to svoje a Dobrovský mu nemůže nic říct, protože to nehrál. Hoši, máte to špatně nastavené.
      • solomon.short
        se mi libi jak se vsech pet lidi v republice co hrali TLG vzbourili a pisi na games pokazde pod jinym nickem :D
        • http://konzolista.tiscali.cz/forum/comments?link=the-last-guardian-fx4t

          Hochu, to chce vidět i jinak než na Games.cz, hra trhat rekordy nebude, ale řekl bych, že i na rozumných webech, už má slušnou zasobičku fandů...
          • Komenty na konzolistovi...
            Rozumný web...

            10/10
            • Web s názvom konzolista... Hmmm k rozumu by som sa radšej nevyjadroval.
        • Samozřejmě. Pod taktovkou mistra vkusu Petra Bulíře, bývalého redaktora PS magazínu.
  • Mart9
    Opět vynikající Petr Bulíř. Hlas herního lidu.
    • Opět logický klam autoritou.
  • ravux
    Kdyz vidim Petra Bulire, vzdycky si vzpomenu na historku o tom, jak vznikla jeho prezdivka v Levelu - Lee. Jednou pry dosel do redakce, nekdo se na nej podival a rekl: Hele, Lee!
    Ukazalo se vsak, ze dotycny mel jen plna usta jidla a zkousel prave rict "Temelin."
  • Malleth
    Petr se dobře poslouchá, ale uvedl bych některý fakta na pravou míru
    1) Team Ninja nedělal ani jednu Bayonettu (byli to Platinum games)
    2) Yakuza 1 a 2 vyšly na PS2
    3) Letos se chystá Yakuza: Kiwami, což je remake jedničky, ne Ishin, což je samurajskej spin off, kterej tu nejspíš ani nevyjde
    • Mart9
      9/10 lidí jsou všechny tři body fuk.
      • spis jde o to, ze sice intenzivne, ale obcas mele akorat to, co ho zrovna napadne
      • Mart9
        Ok, tak pěti z deseti, díky za kliky *3*
  • off topic: umřel Bill Paxton
    • Chtel jsem jit spat, ale ted si z piety musim jit pustit collectorku Aliens... Game over man, game over! :(
      • Jack1947
        61 let jooo nám ty herci začnou pomalinku odcházet... nikdo je už nenahradí nikdy bohužel
  • Lukass
    Bulir je borec ,po dlohe dobe se zas na fight club podivam. A sam sem se zivil pres 3 roky pokerem, takze sme stejna krevni skupina
    • A teď se živíš tělem?
      • Lukass
        Jo, je to vydelecnejsi nez poker, a ty u pasu tolik co ja za mesic nevydelas za pul roku.
        • A kolik ty sis vydělal za léto?
  • Já mám s pamatovákem na hry v posledních letech taky problém. Prvně jsem si myslel, že je to tím, že většinou hraju zhulený, ale to hraju už přes 20 let a ty staré hry si pamatuju, takže tím to asi nebude :)
    • Jo, je super hrát zhulenej nějkaký hardcore RPG. 10 minut čumíš do těch statistik, pak se 10 minut hrabeš v inventáři a pak si řekneš kam sem vlastně chtěl jít. Po hodině ti dojde, že si odehrál asi 1/1000 hry... *15*
  • Draken69CZ
    Díky za to tlesknutí *7* Zvuk asi už lepší nebude co?
    • Jack1947
      Dostali nové mikráky, na ně musíš pomalu safra!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit