Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kazite si uroven chlapci :(... Zlaty Pavel, Adam a Honza...
  • Tilwaen
    Už jen samotný Karel v bahně je dost dada představa.
  • Chceme díl Fight clubu v bahně, s Gábinou, Lucií, Bety a Karlem Drdou!
  • nemuseli by porad, ale sem tam jako koreni, kdyz fight club netahne tematy, tak to leckdy zachrani host

    kdyz neni ani host a jen okoukany redakcni matadori, tak to pak je nekdy na usnuti
  • Helejte přátelé, ta Gábina je taková sympatická holka, proč jí před náma schováváte?
  • Já jsem rád, že nechoděj. Míval jsem je oba vcelku rád, ale zprotivili se mi.
  • pěkně *15*
  • Takze uz se Jacku chovas slusne a zacinas za veci platit? Kdyz uz tedy nejsi ten barbar? Nebo si zase jenom se*er do huby?
  • Paulcz
    Bohužel tyhle dva tam nechtějí chodit a zbyla jen čtvrtá cenová.
  • to by polacek neprezil
  • taky wannabe vavra a drda ktory je nakoniec oproti nim len trapny
  • Drda je vtipnej i když hejtuje, navíc se nikdy nenavážel do čtenářů co si pamatuju, Ryneš je trapák
  • Jsem hrozně moc rád, že když jsem měl období "dám se tetovat" že jsem to nakonec neudělal, představa, že bych se tim zařadil do skupiny lidí podobných pozérů a egomaniaků pana Ryneše se mi dělá upřímně řečeno nevolno, tam kde Drda vulgaritou uhodí hřebíček na hlavu se bohapustý nadávky kvuli názoru jeví jako vidláctví absolutního stupně...
  • Pozérská kopie akorát, nic víc, nic míň...
  • DwaR
    tak je to taký veľký puberťák. ja ho práve preto tak nejak... rešpektujem/tolerujem, beriem. je to jeho povaha a vystupovanie - hrubé vyjadrovanie bez servítok, trápne puberťácke vtipy na úrovni strednej školy, čo na srdci to na jazyku. práve preto mi nejak netrhá žily ani ten jeho č***k. proste je to on, keby sa s ním bavím pri pive, stavím sa, že mi to vmetie do tváre bez okolkov tiež. nemyslí to zle, nechce uraziť, on má len taký slovník, správanie.
    skôr by ma zaujímal niekde v reálnom živote, kde toto môže byť mega problém. neviem si ho predstaviť niekde v kancli, kde takto tancuje po kolegoch... i keď v tom "mojom" by aj celkom zapadol, tiež sme riadne zvery :D
  • To teda, diváci mají Drda Absťák *1*
  • A kdy příjde Karel? Už je mi po něm ouzko a dvojka vOlejník a Drda,to je fightclub nezapomenutelný *3* Tak doufám,že příště pozvete Karla *14* *1*
  • Jack1947
    To by si musel bejt stejně vyčpělej a vtipnej abys pochopil... tyhle "ftipy"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit