Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a máme ten mail na Poláčkova šéfa? *1*
  • oVer9000
    Jak jako že Antonov od Half-Life 2 nic herního neudělal? A co Dishonored? :D
  • jabbo126
    "Ale v jádru jako všechno ostatní kromě té samotné hry se mi moc nepozdávalo..." Jako really :-D Tohle opravdu řekne herní kritik? ???? :-D
    • Overwatch
      Samozřejmě. Pokud je hra jako taková (v tomhle případě jsem přece jasně vysvětlil že tím myslím hratelnost, tedy přímo hraní zápasů) ok a všechno ostatní (menu, měny, půjčování hrdinů, skiny, mikrotransakce, nezajímavé postavy atd.) mi zatím moc nevoní, tak proč to takhle neříct... :)
      • Všechny ty věci, které jsi vyjmenoval, jsou součástí hry. Tzn je to hra samotná. Nejde to úplně oddělovat, nicméně tu pronesenou větu chápu, byť byla trochu nešťastná :)
        • Overwatch
          Jasně, ale vždyť právě proto píšu, že jsem to tam (v rámci několika minut) myslím jasně řekl a vysvětlil. Že pak tady jabbo126 vytrhne jednu větu z kontextu a posmívá se jí, je věc druhá.
          • risa2000
            Poslouchal jsem diskusi, a asi chápu, jaks to myslel, ale stejně mě to odradilo (Quake 3 jsem měl rád). Navíc, mám pocit, že ty speciální vlastnosti, které zmiňuješ, žes ani nevyzkoušel, tu základní hratelnost ještě víc zmrší.
  • DwaR
    chlapi, je fajn, že vás naša nevedomosť baví. dobré vedieť, že vieme pobaviť aj my vás, nielen vy nás :)
    za špeciál zo zákulisia fungovania herného webu sa prihováram. určite by bolo zaujímavé nahliadnuť takpovediac "pod pokličku". niečo v štýle "aký prístroj zapnete ako prvý po príchode do práce?" "ja neviem... kávovar?"
    za seba môžem povedať len toľko, že všetky svoje názory/predpoklady, ako fungujete čerpám zo svojich skúseností s podnikaním. čož môže byť naozaj značne scestný pohľad.
    • Tady vubec neslo o tebe, neber to pls osobne. Smali jsme se tady nad prispevkama typu "jen nechapu, proc nekdo neudelal 4 roky zpatky mnohem lepsi herni web nez jsou games a hrej - vzdyt prachy by se na to urcite nasly.."..
      • zdar, vôbec to neberiem osobne. zas taká netykavka nie som.
        práveže by ma zaujímalo, ako vyzerá vaša práca zvnútra. sám som si vedomí, že moja práca má iné pravidlá a možnosti ako vaša a teda niektoré prirovnania a názory sú... minimálne skreslené.
    • Jajsem pro… Idealni zpusob jak budovat kult osobnosti!

      btw, je to celkem znama vec, ale tenkrat kdysi davno Jardis Möwaldis vyzpovidal nekolik redaktoru, prevazne papirovejch… http://poklady-z-popelnice.blogspot.cz/p/rozhovory.html?m=1
  • byla to valka? nebo..co to bylo? smrt? ne, valka byla druha......
  • TheGGG
    no pánové, chcete povídat o darksiders, ale ani nevíte, jaké jsou tam postavy, dotazy z chatu pořádně nečtete a ještě si stěžujete, že nemáte čas na hry, filmy, seriály... co proboha celý den děláte? Špatný osobní time management?
    • Až ti bude přes 30 a v jednom kole, tak pochopíš.
      • TheGGG
        kecy, spousta dospělých co znám má práci, někdy i dvě, maj rodinu a podobný zbytečnosti a stejně ještě stíhají i nějaká ta hobby včetně her... a to nejsou herní redaktoři... herní redaktor co nehraje hry, to je jak šéfkuchař, co nemá čas vařit...
        • Stíhají? Takže čas nemají, ale stíhají? Chápu to správně? Tím myslíš, že nemají jiný koníček než čumět do monitoru ekv. do Tv?
        • To bych je chtěl vidět, mě je přes 30 a mít rodinu tak si nezahraju vůbec, všichni moji vrstevníci s rodinou se museli na hraní vykašlat, btw šéfkuchař toho většinou moc nenavaří, ten je tam spíš od ochutnávání, dokořenění atd. protože zodpovídá za přípravu jídla a ano občas nějakou část složitějšího pokrmu i vaří. Taky jednoho znám, má rodinu a hádej co - nemá čas pařit...
          • Mám několik kamarádů, kteří mají rodinu (manželka, děcka), a na hraní si v pohodě čas najdou. Po práci tráví čas s rodinou, večer jdou děcka spát, manželka se jde dívat na svoje TV seriály, borec si jde na 2 hoďky zahrát hry. Easy business.

            Pochopil bych nemožnost si najít čas na hraní u lidí, kteří mají mimino - tam je to určitě komplikované a starost o tak malé dítě zabere většinu času. Ale jinak to jde úplně v pohodě. Samozřejmě už asi člověk nehraje tolik jako když chodil na základku / střední, ale nevidím důvod proč se hraní her vzdávat úplně.
          • TheGGG
            možná se pak nevěnovat kra*inám ale hrám, kór když chce člověk dělat v herní branži... a šéf kuchař co nevaří, to leda tak Pohlreich co je moc busy šaškováním v televizi...
          • Já znám růžového slona s proudovým motorem v chobotu.
            • Tak nákup Warthog HOTASu se jistě obhajuje dost těžko *4*
            • 0011
              tak to zní jako fajn týpek *1* taky hraju, s hotasem, ale holky, respektive ženy se na tenhle koníček nedívají zrovna nejpřívětivěji, obzvlášť na drahé herní periferie, jakmile zmíníš jako protiargument cenu šminek.... au
            • Hraje jen letecké simulátory *4*
            • Btw nikde jsem nepsal, že si prokopává pr... ono jenom uhlídat bandu kuchařů a zajistit, abys měl dostatek surovin a spoustu dalších "maličkostí" stačí aby se z toho jednomu zamotala hlava a nevěděl kam dřív skočit
            • A? Má čas hrát, nebo má taky rodinu? *1*
  • Inquisitor
    Na hlavní stránce máš rozpis vysílání na celý týden.
    • ktery se prave objevil pozde...
  • bylo by vhodne upozornovat na ziva vysilani drive, treba den predem...
    • Jak píše nade mnou, rozpis je na hlavní stránce a fightcluby se hlavně vysílají ve středu už asi pět let...
      • rozpis se objevil prave pozde, az v den vysilani. ale jestli je to tak ohromny problem to davat treba s jednodennim predstihem, tak s tim holt nic nenadelame *13*
    • …to má být ftip?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit