Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám několik kamarádů, kteří mají rodinu (manželka, děcka), a na hraní si v pohodě čas najdou. Po práci tráví čas s rodinou, večer jdou děcka spát, manželka se jde dívat na svoje TV seriály, borec si jde na 2 hoďky zahrát hry. Easy business.

    Pochopil bych nemožnost si najít čas na hraní u lidí, kteří mají mimino - tam je to určitě komplikované a starost o tak malé dítě zabere většinu času. Ale jinak to jde úplně v pohodě. Samozřejmě už asi člověk nehraje tolik jako když chodil na základku / střední, ale nevidím důvod proč se hraní her vzdávat úplně.
  • risa2000
    Poslouchal jsem diskusi, a asi chápu, jaks to myslel, ale stejně mě to odradilo (Quake 3 jsem měl rád). Navíc, mám pocit, že ty speciální vlastnosti, které zmiňuješ, žes ani nevyzkoušel, tu základní hratelnost ještě víc zmrší.
  • a máme ten mail na Poláčkova šéfa? *1*
  • oVer9000
    Jak jako že Antonov od Half-Life 2 nic herního neudělal? A co Dishonored? :D
  • Overwatch
    Jasně, ale vždyť právě proto píšu, že jsem to tam (v rámci několika minut) myslím jasně řekl a vysvětlil. Že pak tady jabbo126 vytrhne jednu větu z kontextu a posmívá se jí, je věc druhá.
  • zdar, vôbec to neberiem osobne. zas taká netykavka nie som.
    práveže by ma zaujímalo, ako vyzerá vaša práca zvnútra. sám som si vedomí, že moja práca má iné pravidlá a možnosti ako vaša a teda niektoré prirovnania a názory sú... minimálne skreslené.
  • TheGGG
    možná se pak nevěnovat kra*inám ale hrám, kór když chce člověk dělat v herní branži... a šéf kuchař co nevaří, to leda tak Pohlreich co je moc busy šaškováním v televizi...
  • Tak nákup Warthog HOTASu se jistě obhajuje dost těžko *4*
  • Stíhají? Takže čas nemají, ale stíhají? Chápu to správně? Tím myslíš, že nemají jiný koníček než čumět do monitoru ekv. do Tv?
  • 0011
    tak to zní jako fajn týpek *1* taky hraju, s hotasem, ale holky, respektive ženy se na tenhle koníček nedívají zrovna nejpřívětivěji, obzvlášť na drahé herní periferie, jakmile zmíníš jako protiargument cenu šminek.... au
  • Hraje jen letecké simulátory *4*
  • Btw nikde jsem nepsal, že si prokopává pr... ono jenom uhlídat bandu kuchařů a zajistit, abys měl dostatek surovin a spoustu dalších "maličkostí" stačí aby se z toho jednomu zamotala hlava a nevěděl kam dřív skočit
  • A? Má čas hrát, nebo má taky rodinu? *1*
  • Já znám růžového slona s proudovým motorem v chobotu.
  • Všechny ty věci, které jsi vyjmenoval, jsou součástí hry. Tzn je to hra samotná. Nejde to úplně oddělovat, nicméně tu pronesenou větu chápu, byť byla trochu nešťastná :)
  • Tady vubec neslo o tebe, neber to pls osobne. Smali jsme se tady nad prispevkama typu "jen nechapu, proc nekdo neudelal 4 roky zpatky mnohem lepsi herni web nez jsou games a hrej - vzdyt prachy by se na to urcite nasly.."..
  • Overwatch
    Samozřejmě. Pokud je hra jako taková (v tomhle případě jsem přece jasně vysvětlil že tím myslím hratelnost, tedy přímo hraní zápasů) ok a všechno ostatní (menu, měny, půjčování hrdinů, skiny, mikrotransakce, nezajímavé postavy atd.) mi zatím moc nevoní, tak proč to takhle neříct... :)
  • To bych je chtěl vidět, mě je přes 30 a mít rodinu tak si nezahraju vůbec, všichni moji vrstevníci s rodinou se museli na hraní vykašlat, btw šéfkuchař toho většinou moc nenavaří, ten je tam spíš od ochutnávání, dokořenění atd. protože zodpovídá za přípravu jídla a ano občas nějakou část složitějšího pokrmu i vaří. Taky jednoho znám, má rodinu a hádej co - nemá čas pařit...
  • ktery se prave objevil pozde...
  • rozpis se objevil prave pozde, az v den vysilani. ale jestli je to tak ohromny problem to davat treba s jednodennim predstihem, tak s tim holt nic nenadelame *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit