Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dominator666
    Teda Pavel byl zase příjemný :D
    • Jack1947
      Prostě furt někam spěchaj *7*
      • Furt někam spěchají a když už se otevře nějaké téma tak, někteří začnou znuděně zívat, druzí si kontrolují mobil apod. Na diváka to potom působí, že je to nebaví, nechtějí tam být a dělají to asi z donucení. Přitom by podle mě stačilo si v průběhu týdne tvořit jednoduchý scénář a těsně před natáčením si v rychlosti projít s účinkujícími jednotlivá témata a vybrat je tak, aby se mohli víceméně vždy všichni zapojit.Vím, že si to představuji asi jak Hurvínek válku, ale dle reakcí v diskuzích bych opravdu trochu zapracoval na obsahu. Lukáš by mohl něco vymyslet, protože ten jeho pořad to je pro mě úplně jiná liga.
        • up_er
          Ja mám Lukáše jako moderátora hodně rád. Když už teda jednou za čas je. Ale chápu, že ho asi víc baví dělat LEVEL TV. A mě to zase víc baví sledovat.
    • Abych rekl pravdu, osobne jsem prestal fight club sledovat hlavne kuli tomu.. skoda, byla to jedina ceska "talk show" o hrach, co jsem sledoval pravidelne.
      • Jj mam to uplne stejne. Z Pavla je uplne cejtit, jak ho to nebavi a to byl taky jeden z duvodu, proc to uz nesleduju.
      • Pavel je super, bez něj bych na to zase nekoukal já... Nechápu co vám na něm vadí...
        • Pavel *4*
          • no tím prozrazuješ spíš něco o sobě, než o něm :P
      • Znas nejake kvalitni zahranicni talk show?
        • Jack1947
          Nevím nemaj taky něco podobného Gamespot, Ign a jiné ?
          • Ptam se abych nemusel sam googlit. Dej link nebo vysmahni.
            • Jack1947
              To že seš línej je tvoje chyba.
      • CRYPT
        kvuli cemu? Pavel mi prijde uplne v pohode, to jen vy skarohlidove, vecne pozitivni slunickari vidite v jakemkoliv naznaku negativismu nejakou "prijemnost"
        • Osobne mi samozrejme nic neprovedl, ale kazdej neni sympatickej kazdymu, me proste jeho styl nesedi :) jestli to takhle redakce chce a ma pocit, ze tim uspokoji vetsinu obecenctva, tak v poradku.
        • Tak škarohlídi nebo sluníčkáři? Tak už si konečně vyber.
        • Dominator666
          Sám řekl, že je dneska kousavý. Nemusíš se hned rozčilovat.
  • bukrr
    Na plakátě s Prey je logo Prey z roku 2006. Ale jinak je to moc fajn *15*
    • ringmancz
      když jsem ten plakát rozdělal, tak si říkám: To je logo starýho Prey, ne?
      • Dominator666
        Stane se. Hele, alespoň máš raritu :D
    • corfer
      Podle mě je to naschvál, takovej easter egg.:)
      • Dominator666
        No, není. Myslím, že to zdůvodňovali ve Fight Clubu nebo ve videu, kde představovali LEVEL.
        • corfer
          Aha, stejně dobrý.:)
        • bukrr
          Jojo, Martin se o tom zmínil jako o fuck upu. Stává se *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit