zavřít
...

Fight Club #328: Uctívači ještěrek

Zatímco v minulém podcastu Fight Club # 327 jsme víceméně jenom spekulovali, co bude obsahem Far Cry 5, dnes už se o hře můžeme na konto jejího představení bavit konkrétně. Jak se nám líbí zasazení, co říkáme na ambiciózní plány tvůrců, co od hry čekáme, to všechno jsme probrali ve Fight Clubu #328....
 • oVer9000 tiscali.cz
  0 souhlasí, 2 nesouhlasí
  Zdá se mi to, nebo jste si pohráli s nastavením streamu? Protože ty záběry ze hry (Total War: Warhammer II), co tam máte jsou skutečně 60fps, normálně vám tohle trochu haprovalo, protože mám pocit, že jste nativně všechno vysílali 30fps, což se převedlo do 60fps, což dělalo trochu problém v rámci některejch prohlížečů.

  Každopádně super. Doufám, že to zavedete i do gamesplayů. Třeba když si teď pustím záznam vysílání Overwatche, tak sice youtube hlásí 60fps, ale obraz určitě 60fps není.

  GamesTV je např. komplet 60fps a ten rozdíl je sakra znát. :)
  1.6.2017 upraveno v 18:46

  reagovat

 • Lima facebook.com
  3 souhlasí, 5 nesouhlasí
  Kdyby si někdo chtěl zahrát GWENT, tak na GoGu jsem pod nickem HappyLima, rád se s každým poměřím, jsem zatím level 21, bilance 64 vítězství, 85 proher. Myslím, že ty úpravy, které CDP provedl v rámci open beta, jsou jenom k lepšímu, co zrušili vytváření "zlatých jednotek" pomocí "promote" karty, tak člověk musí chytřejí kombinovat a víc přemýšlet, hra je trochu obtížnější, než předtím.
  31.5.2017

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.81.68.240.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.