Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když ty hry nehraješ a jen si o nich čteš, tak jich není problém "znát" tolik.
  • Snad v září. :) Těch novinek je fakt nášup.
  • A jako vždy, spammerům trvalo cca půl minuty než zjistili jak to obejít a odnese to zase jen běžný čtenář *4*
  • alien5
    Off : Star citizen 3.0 co nas ceka, ale nebude to do gamescomu , budem radi kdyz do konce roku :)
    https://www.youtube.com/watch?v=-x5RmeSPhMY&t=1038s
  • Caute chlapci, kukam vas rad. Dobre pri tom hernom pokeci zrelaxuje. Obdivujem to uzasne mnozstvo hier ktore kazdy z vas pozna, popripade hral. Pavel Dobrovsky pozna asi kazdu hru co kedy vysla..Palec hore pokracujte ste fajn..:-) Vlastne som sa chcel opytat, ako to ze tolko hier tak dobre poznate?
  • Jo tenhle "novinar" je takovej korporatni hejl....
  • zaty
    Já bych to shrnul tak, že singl hry s mikrotransakcemi nemusíme kupovat a tím dát signál tvůrcům, ze tudy cesta nevede. Jenže to by ti, kteří v diskusích nadávali, nesměli hned po vydání ty hry kupovat.
  • luza pozna, kdyz ji nekdo sacuje kapsy nebo se k tomu teprve chysta

    pokud maji nulovy dopad na hru, malo to vynese, pouci se, a priste uz to dopad mit bude

    ale nekteri jedinci maj problem dat si dohromady i 1 + 1

    jakmile se hra designuje podle mikrotransakci, je to cesta do pekla

    ve freetoplay to je ale na ferovku, v plne placeny hre je to spatne
  • To je proti free proxy spamerum....
  • Reklama sofistikovana je. IP sice sdilena byt muze, ale neni to jediny zpusob, jak te sparovat...
  • ach bože, zdejší lůza zase rozhoduje co je správné a co ne. Nikdo vás buzerantí mikrotransakce nenutí využívat. v 99% single hrách je úplně jedno jestli tam jsou či ne, protože mají nulový dopad na hru.
  • femto = delO
  • To byla jasná mikrotransakce.. *1*
  • Paulcz
    Mačkej F5 a sleduj co ti to bude zobrazovat, zájezdy převažují, ale je tam i plno kravin. Pochybuju, že je ta reklama nějak sofistikovaná. Menstruaci ani kalichy fakt na tomhle PC nikdo nehledá :) IP je sdílená v rámci providera.

    Ale přišel jsem na způsob jak zobrazit web kompletně bez reklam, ani adblocker atd. není potřeba :)
  • Včera mi cinkáni před T€$kem prodávali "zlaté" prsteny, udělal jsem špatně že sem je nekoupil?
  • flash789
    vy ty reklamy sledujete? ja vetsinou ani nevim co na nich je, nejak jsem je za ty leta vytesnil. :) Ale kalisek je dobrej, kde brouzdas po nocich clovece:)
  • Ja tady nevystupuji, jenom komentuji zdejsi kokotstvo...pardon, inteligentni komunitu prinasejici mnoho prinosnych komentaru nesoucich se na vlne tolerance a konstruktivity...takze, kdyz tady bude neco hodne normalniho pristupu a jednani, pak se ozvi...cau a <3
  • Mně vadí Pavel na morální úrovni. Už asi patnáct let. Nebo minimálně od doby, kdy se v recenzi na Mass Effect pokoušel propojit příběh hry s aférou Čunek.
  • To by mě zajímalo, co běžně hledáš, Paule, mně to například zobrazuje hotely u Bodamského jezera...
  • Musím říct zlatá éra "kompletních" her, kde byl prioritní singleplayer, nabušené datadisky, bez drm a sociálních sra*ek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit