Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DwaR
    fajn diel. škoda, že som zmeškal živé vysielanie. tak aspoň takto dodatočne vďaka páni.
  • Nechce se mi to koukat ale k cemu jste tedy dospeli v diskuzi o MMO? Jaka velka hra prichazi, ze je tam ten titulek "navrat" a "nejsou mrtve". Podle poctu hracu na Steamu zajem o MMO stale je, akorat jsou to MMO "nove generace" zalozene na sbirani, tezeni, staveni, objevovani a prezivani (jako treba Rust, Ark a dalsi). Zda se mi ze tradicni mmorpg kde jdete do raidu zabijet bosse a je tam instancovane pvp jsou dnes uz na ustupu.
    • Nova doba...komentovani neceho, o cem nic nevim...to je tak cool...dnesni decka jsou vazne uzasne - nic nectu, nic nesleduju, ale o vsem vim naproste...vsechno
      • Ocenil bych vecny prispevek. To co jsem napsal vychazi z udaju na Stamu, potazmo z oznameni o novych hrach na games.cz.
        • DwaR
          odpovedal ti plne vecne - pozri si to video a zistíš, akú hlúposť si napísal vo svojom prvom príspevku.

          P.S.: vecného príspevku sa dovoláva ten, ktorý sám priznáva, že komentuje niečo, čo ani nevidel? ten, ktorý v iných diskusiách nedokáže nič, len urážať (diskusia k total war warhammer článku)? to je nejaká skrytá irónia?
          • Hlúposť? Pýtal som sa aká nová hra prichádza. Crowfall. O tej hre som nevedel pretože tu má pár článkov, posledný spred roka.
            Ďalej znova tvrdím že mmo neumreli (prečítaj si ešte raz môj prvý príspevok pozorne ). Takže redakcia je opäť mimo a to je dôvod prečo FC nepozerám.
            Dlžís mi 15 minút života.
            • Tak už z první reakce bylo jasné že si ani nevidí do pusy.
            • Ano, evidentne je tady mimo redakce...a vazne se ohanis slusnosti zrovna ty? Vazne, Bobe...?
            • P.S.
              V stručnosti : ono stačilo upresniť že má na mysli tradičné zastaralé fantasy mmorpg
              Vzhľadom k tomu že redakcia je dlhodobo mimo som predpokladal pavlovu neznalosť (asi správne )
            • Píšem mmo myslím mmorpg. Ark má na steame značku aj rpg. Naviac striktne členenie na mmo a mmorpg v dnešnej dobe nemá zmysel (kam by si zaradil napr prichádzajúci star Citizen? )
              Stačilo zareagovať slušne.
            • DwaR
              S tvrdením o nejakej smrti MMO hier si prišiel ty, redakcia nie je nijak mimo (sám píšeš, že MMORPG sú na ústupe). akurát bolo povedané, že prichádzajúce hry sa zdajú návratom k... "pôvodnému" poňatiu tohto žánru. => to je tá hlúposť, ktorú si napísal. otočil si diskusiu niekam, kde vôbec nebola a to len na základe nadpisu o dvoch slovách. nikto netvrdil, že mmo sú mŕtve, nebola reč o ich (ne)úspechu na steame, resp. o mmo vo všeobecnosti. bolo len spomenuté, že sú vo vývoji nové hry a jednej z častí žánru sa črtá na dobré časy.
              s tvrdením, že mmo ako také neumreli musí súhlasiť každý o tom žádna. to je však iná rozprávka
            • Clovek, ktery neni schopen spravne precist ani nadpis (je tam MMORPG) a ktery haze MMORPG do jednoho pytle spolu s MMO survival hrami, by mel spis podekovat...za to, ze ho nekdo primel stravit aspon 15 minut ziskanim nejakych vedomosti a diky tomu ze sebe nedelat porad blbce...takze DwaRovi pekne podekuj a jedeme dal.
        • Komentovani videa, ktrere jsi nevidel je vskutku...vecne..
  • Mart9
    Adam 2:25 *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit