Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Tak jsem si pročetl, co nám tady od včerejšího večera přibylo za příspěvky a evidentně to ten brain, kterého tu vidím poprvé, nějak nedává *15* Příště bych prosil pozvat Ryneše, aby mu vysvětlil také nějaké své názory *16*
    • myslím toho Ryneše, který miluje Nier: Autamata? Tak prosím, ať dojde, ten nedělá rozdíl mezi japonskými a západními hrami, hraje všechno...
      • Mart9
        Myslím toho Ryneše, který umí do kamery divákovi říct, že je č*rák. *3*
  • iSpirit
    zbytečná diskuze, ta osoba si tolik prostoru ani nezaslouží, pokud ji to nic neříká, tak budiž, teď je to spíše otázka na redakci, jestli zvát do pořadu o hrách někoho, kdo tomu vůbec nerozumí...
  • Adam tradičně vypadá že je do Alžběty in láv.
    • to spis po ni jede ales a pavel...
    • hmm ne
  • Chtel jsem tady pochvalit povedeny Fight Club a jako ex-zrout magicu *14* i pekne info o "kartickach", ale to co tady nekteri "diskutujici" dokazi vypotit na zaklade 5s vyjadreni mi hlavu opravdu nebere *11*
    • mě zase překvapuje, co je schopen vypustit z úst člověk, co je placen jako herní novinář. Garantuji ti, kdyby tohle vypustila někde na serveru IGN, Gamespot, tak už si v tomhle odvětví ani neškrtne. Tady se v Česku se tomu ještě tleská, ale není divu, když se tleská opilcovi na hradě a mafiánovi ve vládě, tak mě nepřekvapí vůbec nic.
      • Proste mi to prijde jako totalne vytrzene z konktextu. Kdyby predtim Nier nechvalila, nebo nerikala, ze o nem slysela jen dobre, nebo ..... a potom nemluvila v dobrem o hrach, ktery maji japonsky puvod. Tusim to byl Metal Gear, nebo nechvalila treba Gears of War, ktery by se s klidem zapadnul mezi jakoukoliv "japonskou silenost" .....
  • lol: Bětku osobně neznám, ale minimálně je hodně schopná, pracovitá a umí dosáhnout svých cílů, takže tak hloupá asi nebude , viz to jak se dokázala prosadit na české herní scéně, v médiích a v tv no a teď jsme se navíc dozvěděli, že má i dobrý vkus pro výběr herních žánrů! *5*

    PS: neříkej mi, že máš krom všeho mindráky i z hezkých šikovných holek, oooh, sucks to be you :,(
    • V herní scéně dosáhl úspěchu i Ali *15* Ta holčina je casualní hráčka, která hraje na Xboxu, co ani neví, co nabízí herní historie. Postavte jsi před Ninja Gaiden a ať to dohraje, pak můžeme začít respektovat její názory. Respektuji a miluji krásné a úspěšné ženy, bohužel asi máme jiný pohled na krásu a úspěch, ale samozřejmě dětem u PC může tahle osoba imponovat. Ještě dodám, že jsem FC vzdal, když je tam ona, stačilo mi posledně, jak vymýšlela originální lokaci pro Dead Rising a to letiště. *15*

      Doufám tedy, že příspěvek je tentokrát v pořádku, opravdu nechápu, čim jsem se provinil při prvním, ale je mi z toho jak vedete diskuze dost smutno, ono se stačí podívat, co vám tu zůstalo za čtenáře.
      • Lukass
        Ja z tebou uplne souhlasim, Trojanova je hrozne nesympaticka zenska. Nejlepsi jak jednou v Replay vysvetlovala jak hraje Total War :D
        Treba takova Baty je o mnoho hezci, umi mluvit a celkove sympatacka. Trojanova je hrozna.
        • Pan_Klobouk
          O Total War a vubec o PC hrach nevi asi vubec nic, ale... v Xboxu je kovana. To je jeji milasek a tam nas jeji znalosti prejedou vsechny a mohla by to vyucovat. ;D

          http://twitter.com/Hernexpert/statuses/510450915124707328
        • jamar28
          "Nejlepsi jak jednou v Replay vysvetlovala jak hraje Total War" - Prosím, prosím, aspoň volně to převyprávěj, jako dlouholetého fandu TW mě to velice zajímá a aspoň si konečně na Trojanovou udělám názor. *4*
      • Ali dělal několik let šéfredaktora Score a nezkrachovalo, takže proč ne, nemám ho v lásce, ale nějak se s tím popral. A proč by měla proboha hrát nějaký japonský ***** s uměle nastavnovanou obtížností pro nerdy s nízkým sebevědomím co si potřebují léčit mindráky a svou absolutní zbytečnost na této planetě tím že dohrajou těžkou hru, navíc ze žánru který nesnáší, abys respektoval její názory?? To je opravdu největší hloupost, co jsem za hodně dlouhou dobu četl. Ale ok, tys to vymyslel, challegne accepted, já teda budu respektovat tvoje názory na herní komunitu, až vyhraješ misrovství ČR v DOTA2, nebo aspoň nějaký větší lokální turnaj, můžeš si to zatím stáhnout, je to free to play *3*
        • Pan_Klobouk
          Score s Alim u kormidla zazilo ty nejkrusnejsi casy a prave malem zkrachovalo. Afera s plnou hrou Descent, afera s demoverzi Quake, afera s mysi k predplatnemu, jedno nebo dve cisla snad nevysla vubec..., ano, Ali je jeden z nejschopnejsich lidi, kteri se u nas kolem her kdy motali. A to jsem taktne nezminil jeho "televizni karieru".

          A teta Betka? Tu mam moc rad, ta vzdy pobavi, svoji nevedomosti. Ale jak uz nekdo zminil, nemuzeme ji to mit za zle. Na PC nikdy nehrala, starsi hry nezna, natoz ty ikonicke a legendarni, pro ni je herni svet Xbox 360 a Gears of War. Plus samozrejme Zaklinac, karticky a vsechno kolem. No a kdyz ma hlavni hrdina vousy, je hra automaticky na 9/10.
          • Člověk, který nikdy nehrál na PC a označuje japonský hry za bullshit, by měl působit kdekoliv, jen ne v herním průmyslu.
            • Pořad v televizi má i guma typu Kardashianová. Každopádně irelevantní vzhledem k mému předchozímu postu. Že má někdo pořad nijak nesouvusí s kvalitama jeho znalostí a vzdělání.

              Jinak koukám, že si přešel do troll módu a hraješ na kartu, že sem jakože lol. Hodně slabounký na někoho, kdo se tu chlubí nějakým stíráním v diskuzi. Pokud je tohle všechno, tak už tě nemůžu brát vážně.
            • a přesto má pořad v televizi a zvou jí do Fight Clubu zatímco s tebou si vytíraj podlahu v zapadlé herní diskusi, svět je krutý, že? *15* *15*
    • MickeyMutant
      Pěkná, pracovitá, poctivá, poslušná a prachatá.
  • Trojanova by si mela davat pozor co rika. Samozrejme ji neberu ze si nelibej japonsky hry, ale prijde mi zvlastni kdyz teda mluvi o japonskym bullshitu proc tak strasne provozuje cosplay kterej pochazi z Japonska a je vyrazne spojovan prave s japonskyma hrama. Rika se tomu kadit si do ust. Chapu ze ji to proste vypadlo z pusy aniz by premejslela, to se stava, ale kdyz chce bejt takzvane verejne znama a popularni, tohle by se ji to stavat nemelo. protoze brat ji pak vazne moc dobre nejde.
    • Blue.Shark
      ...takže za použití tvé logiky bych neměl hrát japonské hry, když mi nechutná sushi. Protože pak můj názor nejde brát vážně. Dobře.
      • Sushi ma neco spolecnyho s hrama? Cosplay toho ma s hrama spolecnyho dost. Nebud debill.
        • Blue.Shark
          Cosplay se zaměřuje na anime, mangu, filmy a hry, což znamená, že hry jsou pouze zlomek. Navíc hry vznikaly o mnoho později, než klasická manga, tudíž se herní postavy do cosplaye dostaly víceméně jako poslední. Co má mimochodem společného původ cosplay s tím, že se někomu nelíbí hry z lokality, kde vznikal? Nebuď flash, papej sushi.
          • Uz jsem ti to psal jednou. Nedud debill.
          • však to neni flash, to je femto/lol/brain/ispirit/goku co si tu navíc hraje ještě na flashe *1*
            • Aspoň nekradu nicky jiným lidem , ubožáku.. *1*
  • Haha japanes bullshit, dobře Bětka! V diskusi by za to okamžitě koupila ban, tak doufám že ho nedostanu, když jí budu jen citovat
    • jj, Bětka je ostrá jak brzytwa *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit