Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • risa2000
    Většinou bývalo zvykem hosta ve FC představit, ale tady mi to nějak uniklo. Kdo je Šárka a proč byla ve FC?
    • michaliuz18
      keby tam bola betka trojanova uz by si ju poznal? sarka robi pre replay recenzie, obcas najdes jej ikonu pred recenziou na nejaku hru. Treba viac sledovat replay aj okolo nie len betke na kozy jak díťe
      • Akorát že ne všichni sledujeme Re-play.
        • Jack1947
          Má pravdu asi tam nějaké recenze má, taky si kolikrát říkám že je to častokrát ztráta času to sledovat a wtf NFS tamn dali 8/10 omg a mikrotransakce ani loozboxy nezmínily.
    • Napsala sem už několik recenzí a byla i v několika Gamesplayích, tak to asi nepovažovali za nutné, protože většina lidí se s ní už v nějaké formě na Games setkala, ale určitě by neškodilo když se sem v poslední době přidává tolik nových tváří jim udělat třeba nějaké krátké medailonky do shrnujícího článku, aby si člověk k těm jménům mohl i něco přiřadit a vědět, co jsou ti jednotliví autoři (kteří často ani nevystupují ve videích) zač, něco jako bývá na té poslední stránce Levelu alespoň.
    • ales.smutny
      To je tím, že Sárka už tak nějak není "host", leč mea culpa, zanedbal jsem povinnost :) Nová externí spolupracovnice a protože už tu měla tři recenze na velké hry a k tomu trojici videí, nějak nám nikomu nepřišlo třeba ji uvádět.
    • Jack1947
      Nová externí redaktorka ?
    • Říkal jsem si úplně to samé.
  • tak uz zacinaj otvirat oci? k tomuhle vedou ty neustaly 8 v recenzich kazdymu nesmyslu s mikrotransakcema nebo dokonce 9 jako ve forza horizon 3, dokud budou tenhle bullshit omlouvat, tak to bude jen pribejvat
    • Forza Horizon 3 bych rekl trpi na neco uplne jineho, nez nejake mikrotransakce. A to sice to, ze vsude cpou ty jejich predrazene super deluxe edice, ktere ale neobsahuji ty jedine dodatky, ktere v te hre maji smysl - Hot Wheels a Blizzard Mountain, ktere samy o sobe pusobi jako pomerne dobre utracene penize, obsah rozsiruji originalne a v nemale mire. Hra sama o sobe netrpi na nejaky grind potrebny pro odemknuti dalsiho obsahu, toho tam je tolik, ze proste az te to prestane bavit, tak skoncis a zadne mikrotransakce ti zabavnost nepridaji ani neuberou.
      • jedinej obsah je tam sbirani aut (a snad ani neni v lidskych silach to odgrindovat, kdysi bejvalo dobrym zvykem po odjeti kampane, ze se vse odemklo, ted to je za penize? to jako vazne ve hre za plnou palbu?)

        a za fast travel to po mne taky chtelo platit

        to uz jsou dva dost dobry duvody, proc mikrotransakce, NE!
        • Tak to tam asi vidim trosku neco jineho jak ty, ne ze by me sber aut nezajimal, ale nelaka me mit ty auta vsechny, uplne mi staci jezdit s par mymi oblibenymi auty, ke kterym se muzu dostat pomerne snadno a rychle. Ten obsah tam potom vidim v tom neprebernem mnozstvi zavodu a blbin, co tam jde delat. Ostatne bych rekl, ze open world zavodni hra je idelani na tento system, kde i hrac, co tam je schopny nahrat 500 hodin nema vsechno a stale ma vidinu dalsiho exotickeho auta (a je videt, ze takovych hracu tam je nemalo s temi ranky, co jsem tam potkaval)
          • tak urcite, ja tam vidim ten openworld implementovanej jen kvuli mikrotransakcim, jinak si nedovedu vysvetlit, proc me to honilo od certa k dablu a nemohl jsem si rovnou skocit zazavodit

            takze jsem jezdenim po svete stravil dost mozna tretinu herni doby
            • Neměl by si ve všem hledat konspiraci mikrotransakcí, zpoplatněný fast travel je tam zkrátka proto aby to hráče trochu motivovalo se občas i projet ve volné krajině a ne pouze skákat po závodech a vytrhávat se každým závodem do jiného prostředí. Často se dá jednou takovou cestou vydělat dostatek na to aby si měl další 3 fast travely zadarmo. Ale chápu že to útočí na tvé šetřílkové já a každá tisícovka nesmi přijít nazmar.
  • "Čistit PC vysavačem se nesmí, protože si vysaješ ty teraflopy." Při tomhle jsem si kávou poprskal klávesnici. *15* Opět skvělý díl s milým hostem.
  • Takže hrát za německá voják je nemorální : )) - tedy za 2. světové. A v roli německého velitele kosit bolševiky a naše přátele Usáky po stovkách je ok. Logiku to nemá .. což vo to . Ale po krekovým mejdanu by se to sneslo : )
  • Draken69CZ
    Šárka umí pěkně zajet do kluků, častěji jen častěji *3*
  • šárka super. ak sa dá, pozývajte ju častejšie.
  • Ancapové a libertariáni dostali pěkný výklep.
    • V čem dostali výklep?
    • zlate casy Fukovych textoviek bez mikrotransakcii a dobrych pocitacov na obrazovkach ORF *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit